Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. 17 Stycznia 39

(9 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. 17 Stycznia 39

17 Stycznia 39

02-146 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Kapitan-malinowska konsultacja kardiologiczna

  Bardzo rzeczowa wizyta, dokładny wywiad, bardzo duża wiedza medyczna i skuteczność leczenia. Po prostu bardzo wysokie kompetencje. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Wrona Konsultacja telefoniczna - Laryngolog

  Bardzo miły i dobry lekarz. Pan doktor skutecznie pomógł mi w moim schorzeniu. Od razu po zastosowaniu leku na zatkany miesiącami nos leki pomogły.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Matejuk - Studzińska konsultacja laryngologiczna

  Szybkie, skuteczne leczenie, idealnie dobrane leki (co w moim przypadku nie jest oczywiste ze wzgledu na alergie) i duze zaangazowanie. Juz pare razy pani doktor wyratowala mnie z choroby. Swietny specjalista z ogromna wiedza.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Wrona konsultacja laryngologiczna (pierwsza wizyta)

  Zamierzałam napisać łagodniejszą negatywną opinię, ale po wczorajszej wizycie na SOR'ze zrezygnowałam. Zgłosiłam się do doktora, ponieważ przez 6 dni miałam uczucie utkwienia kawałka pokarmu w gardle, a ponieważ jestem w ciąży nasilało to moje codzienne nudności. Co ciekawe nie zostałam nawet zapytana, w dokładnie którym miejscu czuję dyskomfort, lekarz postanowił, że to na pewno w migdałkach coś mi zalega i przystąpił do bardzo bolesnego "wyciskania/naciskania" prawego migdałka drewnianą szpatułką. Ból był na tyle nie do zniesienia i kompletnie nie zapowiedziany, że musiałam ze łzami w oczach, siłą wypchnąć rękę doktora z ust. Nieważne, że pokazałam mu środek szyi wyraźnie mówiąc, że to właśnie w tym miejscu czuję utkwiony pokarm - dr Wrona był bardziej zainteresowany zareklamowaniem swoich prywatnych usług laserowego usuwania migdałków niż problemem pacjenta.
  Po wizycie kłopot z utkwionym pokarmem w gardle pozostał bez zmian, ale w pakiecie otrzymałam: początkowo podrażnione, bolące migdałki, potem po paru dniach pojawiły się problemy z przełykaniem, ostry, wybudzający ból w nocy i "coś na kształt" afty, która teraz będzie mi towarzyszyła przez najbliższy tydzień-dwa. Przez tą wizytę musiałam odwiedzić SOR i zaopatrzyć się w całą masę środków łagodzących gardło. Bardzo nie polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Kapitan-malinowska kołatanie serca

  Super lekarz, bardzo dokładna i rzeczowa, nie przepisuje leków w ciemno, nie bagatelizuje niczego.Najlepsza lekarka u jakiej byłam, niestety takich lekarzy jest bardzo mało. Doktor z powołania o dużej wiedzy.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Kapitan-malinowska dignostka

  Pani Doktor bardzo konkretna i wnikliwa. Przebadała od góry do dołu. Nie wkłada emocji ale zdecydowanie wolę lekarzy kompetentnych i rzeczowych niż uśmiechniętych i przytakujących. W 100% polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Matejuk - Studzińska Ból ucha

  Bardzo miła rozmowa, dokładne oraz szybkie zdiagnozowanie dolegliwości, miłe oraz komfortowe badanie

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Wrona badanie laryngologiczne

  Nie jest zainteresowany pacjentem. Nawet nie przebadał całkowicie gardła nosa i uszy. Ale doradził przyjść prywatnie na wizytę. Prosiłem o leczenie bez leków ototoksycznych - zlecił glimbax, który jest lekiem ototoksycznym. Nie określił ile ma trwać leczenie,zlecił leki na receptę i najpierw zdziwił się, kiedy powiedziałem, ze bez recepty nie kupię. Odradzam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Matejuk - Studzińska problem ze słuchem

  Pani nie była specjalnie zainteresowana problemem, nie miała też możliwości zlecić odpowiednich badań na miejscu. W końcu nazwała mnie histerykiem i zasugerowała że być może moje problemy ze słuchem są moją winą.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Kapitan-malinowska konsultacje kardiologiczne

  Lekarka godna polecenia. Wnikliwa, dokładna, fachowa, a przy tym mająca dobry kontakt z pacjentką.
  Nie wiem tylko dlaczego drugie nazwisko ma napisane z małej litery.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania