Centrum Medyczne LUX MED przy ul.Jasnogórskiej 11 w Krakowie mieści się naprzeciwko Galerii Handlowej "Bronowice" w Budynku "Mix Biura". Dojazd komunikacją miejską - Przystanek Rondo Ofiar Katynia; a... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

Jasnogórska 11

31-358, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne LUX MED przy ul.Jasnogórskiej 11 w Krakowie mieści się naprzeciwko Galerii Handlowej "Bronowice" w Budynku "Mix Biura".
Dojazd komunikacją miejską - Przystanek Rondo Ofiar Katynia; autobusy nr: 120, 168, 172, 173, 501, 572

Zabiegi

 • krioterapia dermatologiczna
 • anoskopia
 • rektoskopia

Badania

 • echo serca
 • ekg

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Świstak

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: Krwawienie, które utrzymywało się już 12 dzień oraz ból brzucha.

   Jeden z najgorszych ginekologów, jakich spotkałam. Nie rozpoznał objawów, nie wierzył mi, że coś mi dolega, mimo, że miałam charakterystyczne objawy. Nie zlecił żadnego leczenia. Powiedział, że mogę funkcjonować z takim krwawieniem ( 12 dzień krwawienia ) i nic mi nie będzie. Jedynie co zrobił to przemył miejsce krwawienia sola fizjologiczną i zlecił badanie kolposkopii.
   Następnego dnia udałam się do swojej lekarki, od której dostałam skierowanie do szpitala, spędziłam tam tydzień - ciąża ektopowa.
   Bardzo się zawiodłam, ponieważ poszłam do dr Świstaka sugerując się pozytywnymi wpisami na tej stronie. Jednak nie warto i szczerze nie polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: prowadzenie ciąży

   Byłam u doktora pierwszy raz na konsultację. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam do tej pory.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Aleksander Celiński

  Internista, Lekarz Rodzinny, Dietetyk, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

   Lekarz cechujący się świetnym podejściem do pacjenta. Nie tworzy dystansu na linii pacjent-lekarz, co niewątpliwie wspomaga przepływ informacji dot. dolegliwości i leczenia. Bez problemu zleca dodatkowe badania jeśli jest to konieczne i dokłada wszelkich starań, by pacjent wyzdrowiał.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

   polecam Pana doktora z całego serca.
   Bardzo miły i kompetentny lekarz.
   Zadaje dużo pytań, diagnozuje złożone problemy, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Dydo

  Okulista,

  • J

   Witam serdecznie, po wcześniejszych komentarzach nie byłam optymistycznie nastawiona do wizyty i tu bardzo miłe i pozytywne zaskoczenie.
   Wizyta odbyła się idealnie o czasie.
   Pani doktor bardzo miła, dokładnie zbadała wzrok, wykonała dodatkowe badania.
   Wszystko dokładnie wytłumaczyła, poradziła co robić na przyszłość w podobnej sytuacji.
   Przepisane krople szybko pomogły.
   Szczerze polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Stracone 4 godziny. Termin u innego lekarza zostal odwołany i wybrałam w ramach pakietu doktor Dydo która miała przeprowadić badanie dna oka.
   Wizyta opóźniła się o około 30 min. Doktor nie odezwała się przez całą wizytę, po odbyciu badania powiedziała tylko że mam przyjść w inny dzień to wypisze mi receptę na okulary.
   Straciłam 4 godziny na dojazd i badanie, nie dostałam żadnej informacji o przebiegu badania czy jego wynikach.
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Kula

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Serdecznie polecam doktora Kulę...fachowy i bardzo kompetentny specjalista, rzetelnie przeprowadza wywiad i badanie, udziela szczegółowej porady odnośnie leczenia urazu oraz dalszego postępowania. Profesjonalne i bardzo zyczliwe, empatyczne podejście do pacjenta.

  • Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Pan Doktor był bardzo rzetelny, przeprowadził dokładny wywiad, w trakcie badania informował mnie o jego przebiegu, na koniec dokładnie wytłumaczył jak mam wyleczyć kontuzję i jak dbać o kolana, żeby nie powróciła. Oprócz tego Pan Doktor jest przesympatycznym człowiekiem, który jest zainteresowany pacjentem i potrafi słuchać. Oby jak najwięcej takich Lekarzy!


 • Marta Trojanowska-Cuber

  Internista, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

   Profesjonalna i miła lekarka. Bardzo komunikatywna. Diagnoza i zalecenia trafne (jest znacznie lepiej!). Sympatyczna wizyta. Na koniec przekazałem pani doktor swój pozytywny feedback, bo uznałem, że trzeba chwalić za dobrą pracę, atmosferę i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja internistyczna

   Cel :wizyta po wykonaniu badań.Pani dr omówiła wyniki badań w sposób zrozumiały dla pacjenta i dalsze leczenie w LUX MED. Pani dr bardzo profesjonalnie diagnozuje objawy i sposób dalszej opieki medycznej.Mam pełne zaufanie do sposobu leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Sorysz

  Kardiolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: przygotowanie do ewentualnej operacji kręgosłupa szyjnego

   Pacjentem była moja Mama. Jest osobą wymagającą. Wyszła z gabinetu bardzo zadowolona (w jej wieku nieczęsto się to już zdarza). Bardzo wysoko oceniła kompetencje lekarza i stosunek do niej jako pacjenta.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor. Wnikliwy przegląd badań lekarskich, skierowanie na niezbędne badania kontrolne, a wszystko w miłej i serdecznej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Andrzej Stojek

  Internista, Kardiolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

   Wspaniały lekarz, od początku do końca zainteresowany pacjentem i rozwiązaniem problemów. Dmucha na zimne, zleca konieczne badania i stawia prawidłową diagnozę. Jestem pacjentką Pana Doktora od poł roku i nadal zamierzam polegać na jego wiedzy.
   Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuję za opiekę.

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały Lekarz z powołania. Od początku do końca zainteresowany problemem i rozwiązaniem go. Zadaje pytania i uważnie słucha. Odpowiada na wątpliwości które rodzą się u pacjenta. Chapeau Bas Dr

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Swolkień

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja pediatryczna

   Trafiliśmy do Pani doktor z wysypką u dziecka. Pani Doktor jest bardzo konkretną osobą, wszystko nam wyjaśniła i pokierowała krok po kroku. Rzetelna i profesjonalna. Bardzo polecam ;)

  • W
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Bóle brzucha u dziecka

   Wybrałam się z córką do pani doktor z powodu niepokojących bólów brzucha. Pani Swolkien zanim zamknęłam drzwi zaczęła szybko pytać z czym przychodzimy, widac było, że ma dla nas bardzo mało czasu. Była bardzo nieuprzejma podczas trwania całej wizyty, zarówno w stosunku do mnie jak i dziecka. Przerywała, ignorowala moje wypowiedzi lub kwestionowala je w niezbyt kulturalny sposób. Łaskawie wypisała skierowania na badania i kazała poczytać o objawach, które ma córka. Domyślam się, że w Internecie. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kompetencji tej pani, natomiast odradzam wizytę u niej z uwagi na wywyzszanie się i traktowanie pacjenta jak gorszego czlowieka. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwona Trznadel-Morawska

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja internistyczna

   Wizyta internistyczna, którą mogę uznać za niebyłą. Badanie polegało na dwukrotnym przyłożeniu stetoskopu do pleców. Przy zaawansowanej grypie u pacjenta lekarka nie zbadała uszu, gardła ani węzłów chłonnych. Przez większość czasu natomiast użalała się nad wieszajacym sie systemem komputerowym. Zero profesjonalizmu, wnikliwości i zainteresowania pacjentem. Zdecydowanie nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: infekcja dróg oddechowych

   Mam bardzo mieszane uczucia po wizycie u pani doktor. Z jednej strony atmosfera była miła, luźna, pani doktor dokładnie mnie osłuchała. Z drugiej jednak nie było profesjonalnie, sporo prywaty, przedłużające się rozmowy na tematy nie związane z wizytą. Ponadto pani doktor nie wzbudziła mojego zaufania, nie wytłumaczyła jak dokładnie przyjmować leki mimo moich pytań o to, później sama czytając ulotkę musiałam się tego dowiedzieć. Przy antybiotyku nie zleciła nic osłonowo. Odniosłam wrażenie, że niektóre zalecenia są przestarzałe.
   Ja osobiście pewnie wybrałabym innego internistę idąc kolejny raz.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Martyna Karwowska-Mietła

  Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: CM LUX MED Usługa: konsultacja internistyczna

   Już dawno nie spotkałam takiej lekarki, która szuka przyczyn do końca, jest bardzo miła, otwarta i zaangażowana.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: torbiel

   Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. P. Dr odpowiedziała na wszystkie moje pytania skierowała na badania. Bardzo polecam P.Dr ciesze się, że trafiłam na tą wizytę. Polecam ! nawet sie nie zastanawiać

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania