Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

(129 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

Oławska 27/29, Stare Miasto

50-123, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Czarnecka

  Kardiolog, dr n. med.

  • P

   Pani Doktor jest najbardziej opiekuńczym lekarzem u którego w życiu byłam. Same pozytywy mogę tylko powiedzieć: profesjonalna,opiekuńcza, miła, zna się nie tylko na kardiologii. Zleciła mi wszystkie potrzebne badania i już jestem umówiona na kolejną wizytę w LUX-MED na dobór odpowiednich leków. Wszystkim polecam wizytę u Pani Doktor, na pewno się nie zawiedziecie.

  • W

   Witam. Bezwzględnie popieram wszystkie pozytywne opinie. Niesamowita kobieta i lekarz, dla niej pacjent to CZŁOWIEK. Rzeczowa, systematyczna i słuchająca pacjenta. Każda zmiana leku jest natychmiast konsultowana z pacjentem. Sama zleca konieczne badania. A przede wszystkim nigdy się nie spóźnia, przyjmuje, jeśli pacjentowi na tym zależy (praca) nawet przed godziną 8,00. Polecam, bo szanuję i podziwiam profesjonalizm PANI DOKTOR.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Karolina Lesner

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   U Pani Doktor leczyłam kilka różnych problemów skórnych, za każdym razem z bardzo dobrym i co ważne szybkim skutkiem. Pani Doktor jest bardzo konkretna i zaangażowana w proces leczenia. Oprócz sympatycznej postawy wyróżnia się na tle innych lekarzy obszerną wiedzą i determinacją w leczeniu, przez co szybko osiąga się konkretne efekty leczenia. Poza tym zawsze pamięta o swoich pacjentach i wypytuje o stan zdrowia. Byłam u wielu dermatologów jednak z pewnością Pani Doktor jest najlepszym z jakim miałam przyjemność podejmować się leczenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z cerą

   Pani doktor jest uprzejmym i punktualnym lekarzem. Rok temu byłam na kilku wizytach w związku z problemami z cerą. Otrzymałam antybiotyk na 3 miesiące oraz maści. Wszystko pomogło, ale niestety na krótko, po odstawieniu leków problem wrócił, a od antybiotyku nabawiłam się bólów brzucha, które długo trwały. Teraz leczę się u innego dermatologa, który rozpoczął leczenie robiąc badania krwi oraz pokarmowe. I odnaleziono źródło problemu, bez przepisywania mocnych antybiotyków. Wizyty u doktor Lesner oceniam neutralnie, ponieważ leczenie chwilowo pomogło a Pani doktor jest uprzejmą osobą, która poświęca czas na wyjaśnienia. Jednak leczenie było niestety nie do końca odpowiednio dobrane, a antybiotyk otrzymałam bez wcześniejszych jakichkolwiek badań...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gomułka

  Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo pomocny i rzetelny lekarz. Odpowiada dokładnie na każde pytanie, cierpliwie podchodzi do pacjenta.

  • A

   Bardzo wnikliwym i kompetentny lekarz. Pacjentowi poświęca maksimum uwagi, a swoje sugestie co do stanu zdrowia jak i sposobu dalszego leczenia, przekazuje bardzo klarownie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo pomocny i profesjonalny lekarz. Zawsze szczegółowy wywiad i dobrze dobrane leczenie.Szczerze polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pan Doktor przyjął przed czasem co dla mnie bardzo na plus +. Uprzejmy,sympatyczny. Wizyta przebiegła sprawnie, wszystkio zostało wytłumaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dominika Klimkiewicz-Blok

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: kontrola ciąży

   Bardzo serdecznie polecam! Wizyta przebiegła bardzo konkretnie, dokładny wywiad i rzetelne badanie. Pani doktor nie bagatelizuje żadnych obaw i wątpliwości pacjentki. Jestem bardzo usatysfakcjonowana profesjonalizmem Pani Doktor.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: wizyta kontrolna

   Doktor bardzo przyjemna :) Byłam u niej w 6 tygodniu ciąży, spokojnie objaśniła wszystko, wiedziałam na czym stoję. Jakbym miała polecić to do prowadzenia ciąży jak najbardziej tak :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Julita Sikora

  Dermatolog, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Polecam Panią Doktor miła zna się w leczeniu potrafi wytłumaczyć cierpliwa ma pidejście do dzieci dziś byłam i dziecko siedziało i nic się nie bało

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Pani Doktor w bardzo dobry i rzeczowy sposób podeszła do mojego problemu. Jest również niezwykle sympatyczna. Wizyta byla bardzo przyjemna i polecam tę Panią dermatolog.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mariola Lang

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pani doktor jest bardzo miła. Zapoznała się z moją historią choroby a potem gruntownie przebadała. Sprawiała wrażenie bardzo kompetentnej. Polecam!

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dobry, życzliwy kontakt z pacjentem,widoczna szczerość w sprawowaniu pomocy, gruntowne badanie,wywiad i postawienie diagnozy.Pani doktor pomogła mi, jestem zadowolony po pierwszej wizycie.Jedynym mankamentem może być dla ludzi dość wysoka cena, ale to już decyzja zapewne spółdzielni lekarskiej. ale to była wizyta u specjalisty to być może obowiązują takie stawki. pozdrawiam panią doktor.


 • Elżbieta Kujawa

  Okulista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Cudowna Pani doktor, byliśmy u niej na wizycie z półrocznym synkiem. Świetne podejście do dziecka, bardzo ciepła, sympatyczna osoba. Polecam rodzicom z maluchami.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: badania diagnostyczne

   Chciałem sprawdzic, czy nie potrzebuje nowych, mocniejszych okularów. Pani doktor dopytała o szczegóły mojego wczesniejszego leczenia oraz zdecydowanie zalecila badanie dna oka, poniewaz moja wada znacznie sie poglebila. Bardzo doswiadczona, fachowa i miła. Na poczatku zamienilismy kilka slow na powitanie, bez pospiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jolanta Tunikowska

  Internista, Reumatolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG więzadeł mięśni drobnych stawów

   Badanie USG przeprowadzone zostało niezwykle dokładnie. Pani doktor z cierpliwością sprawdzała badany obszar na wszystkie możliwe sposoby nie patrząc na upływający czas. Jako pacjent czułem wyraźnie, że mój problem jest dla Pani doktor ważny, a badanie jest wykonywane profesjonalnie. Pani doktor była przy tym wszystkim bardzo empatyczna i udzieliła szczegółowych wyjaśnień.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   W idealnym świecie każdy lekarz byłby tak sumienny i poświęcał tyle uwagi swojemu pacjentowi... a w realnym - doktor Tunikowska jest jedyna w swoim rodzaju :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wurm

  Ginekolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: prowadzenie ciąży

   Nie wyobrażam sobie, że ktoś inny mógłby prowadzić moja kolejna ciąże. Dla tego lekarza wykupilam prywatnie pakiet, tam gdzie doktor pracuje. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Doktor pomimo wielu pacjentek, pamiętał mnie za kazdym razem (moze to i humorek ciążowy, ale akurat mi sie to bardzo podobalo i dawało pczucie bezpieczeństwa). Bez problemu zlecal badania, odpowiadał na wszystkie pytania z zaangażowaniem, wszystko jasno tłumaczył i niczego nie bagatelizowal. Sam również rzetelnie i prawidłowo wykonuje badania. Polecam wszystkim!

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

   U tego Pana lekarza byłam kilka razy. Wizyty bez uwag, odpowiada na pytania, zlecił również potrzebne badania. Szkoda, że często się spóźnia na godzinę rozpoczęcia pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu