Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46

Generała Józefa Longina Sowińskiego 46

40-018 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Ryszard Barczyk

  Internista, Pulmonolog, Alergolog, dr hab. n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja pulmonologiczna

   Pan prof. dr hab. n. med. jest znakomitym specjalistą. Uważnie i cierpliwie wysłuchuje pacjenta. Diagnozę pulmonologiczną przedstawia w kontekście innych specjalności medycznych.


 • Kijonka Czarosław

  Chirurg, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: wycięcie zmiany

   Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pana Doktora! Od samego początku po sam koniec rzetelny, opanowany i zaangażowany w sprawy pacjenta. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie zadane przeze mnie pytania i poświęcał tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na zegarek. Podczas zabiegu spokojnie tłumaczył krok po kroku co następnie będzie robił co bardzo mnie uspokoiło i dało poczucie kontroli nad tym co się dzieje. Wszystko goiło się bez problemu, a po nacięciu nie ma prawie śladu. Lekarz nie tylko z ogromną wiedzą, ale i kulturą osobistą i poczuciem empatii o co w dzisiejszych czasach trudno. Nie miałam okazji podziękować osobiście to dziękuję tutaj!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Sprawnie, profesjonalnie, miło i bezstresowo. Konsultacja i niewielki zabieg przeprowadzone w czasie jednej wizyty.
   Niezdecydowanym polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mirosław Jonderko

  Chirurg, Gastrolog, Proktolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: hemoroidy

   Mialam straszne dolegliwosci z hemoroidami, Pan Doktor zdiagnozowal,bezbolesnie zbadal i wdrozyl leczenie. Leczenie trwalo ponad miesiac, bardzo kosztowne, jednak z efektem nieodwracalnym juz ponad rok. Bardzo polecam, profesjonalista.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29Usługa: konsultacja chirurgiczna, usg

   Lekarz profesjonalnie podchodzi do sprawy i oczekiwań pacjenta. Wytłumaczył w jasny i klarowny sposób jednostkę chorobową oraz wdrożył odpowiednie leczenie farmakologiczne. Jestem bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grażyna Kulawik

  Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jak z opowieści o Dobrym Lekarzu. Wspaniale uspokoiła moje niepokoje , wnikliwie sprawdziła wyniki, zbadała. Czuję się pod jej kontrolą bezpiecznie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Super Pani doktor wysłuchała moich dolegliwości zobaczyła wynik i pokierowała na dalsze badania powiedziała co i jak polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Bulińska

  Okulista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacja okulistyczna

   Wizyta w miłej atmosferze. Pani Doktor rzeczowa, kompetentna, wnikliwa, poświęciła mi dużo czasu. Polecam.


 • Grzegorz Siciarz

  Okulista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Okulista z powołania! Miły, słucha pacjenta, wykazuje zainteresowanie. Na wizycie kontrolnej wykonał mi komplet badań, na co nie mogłam liczyć u poprzedniego okulisty. Dodam, że wizyta była z NFZ. Na prawdę polecam!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz, a przy tym miły i uprzejmy człowiek. W ramach wizyty kontrolnej wykonuje wszystkie najważniejsze badania (niektóre miałam wykonane po raz pierwszy w życiu, bo innym lekarzom nie przyszło do głowy by np. sprawdzić ciśnienie wewnątrzgałkowe -> jaskra). Dodatkowo sprawdza wszystkie niepokojące objawy, o których pacjent napomknął. Naprawdę, niesamowity lekarz! Najlepszy okulista, u jakiego w życiu byłam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Kielc

  Laryngolog, Pediatra, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani doktor jest świetnym specjalistą, zaangażowanym w swoją pracę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze Pani doktor wnikliwie podeszła do problemu. Polecam.


 • Łukasz Witek

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: Inny

   Najlepszy ginekolog, do jakiego chodziłam. Bardzo dokładny, skrupulatny i uprzejmy. Podczas wizyty zawsze czułam się traktowana z szacunkiem i empatią. Badania przeprowadzał delikatnie, zawsze tłumaczył, co robi. Dokładnie opisywał, na czym polegają problemy wykryte podczas badania. Przepisywanie leków poprzedzał badaniami.

  • I
   Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: Inny

   Duże zaangażowanie lekarza, poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Chodze do niego od 2 lat, teraz prowadzi mi ciążę. Bardzo polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Witold Włudarczyk

  Kardiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan doktor full wypas:) Profesjonalnie wszystko tłumaczy, nie lekceważy niczego, wysłucha i skutecznie doradzi. Zlecił wszystkie badania od razu. Polecam

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Jak na pierwszy kontakt z lekarzem wszystko o.k. Lekarz uważnie wysłuchał o moim problemie, zaproponował leczenie i jednocześnie wytłumaczył wszystko. Bardzo konkretny.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Smolarska

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Zgłosiłam się do Pani Doktor z urazem barku trwającym od marca. Jestem pod wrażeniem kompetencji, zaangażowania i empatii tego lekarza. Żałuję, że trafiłam do Pani Doktor tak późno.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Do tej pory chodziłam do nie właściwego ortopedy. Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, wskazała leczenie w poradni bólu i wizytę u neurochirurgia, do tej pory podczas wizyt u innego lekarza słyszałam jedynie o szukaniu hobby i nie siłowaniu się, bez pomysłu na to co zrobić z bólem i problemami związanymi z chorym kręgosłupem. Dziękuję Pani serdecznie, widzę światełko w tunelu

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania