Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna

(314 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna

Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 2

31-215 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Podwysocki

  Radiolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: USG piersi

   Wspaniały lekarz i doskonały specjalista. U Pana doktora wykonałam już kilkakrotnie USG piersi, jest niezwykle dokładny, wypatrzył guza i od razu skierował na biopsje, aby mieć pewność, ze zmiana jest łagodna. Nawet w szpitalu onkologicznym nie miałam tak dokładnie wykonanego USG jak przez Pana doktora. Dodatkowo wspaniale usposobienie, bardzo spokojny lekarz, uspokaja, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu na rozmowę z pacjentem, ile potrzebujemy - polecam - korzystam z usług Pana Arkadiusza od 5 lat j zostaje z nim na zawsze.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: badanie jamy brzusznej

   Lekarz bardzo dobrze wykonuje badanie. Robił mi badanie jamy brzusznej i kilka razy badanie prostaty. Przy badaniu prostaty dla określenia zalegania moczu trzeba krótkiego czasu na wykonanie drugiego badania po oddaniu moczu. Doktor jest z tym dokładny.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Pajerski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2Usługa: grypa

   Dawno w ramach wizyty na NFZ nie spotkałam się z tak uprzejmym i dokładnym podejściem do pacjenta. Ma chwilę czasu na wyjaśnienie przebiegu choroby, wstaje witając się i żegnając z pacjentem. Zalecone leczenie oceniam dobrze. Jestem pod wrażeniem kompetencji komunikacyjnych.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna

   Bardzo miły Pan, fachowo zajmujący się pacjentem. Sprawia pozytywne wrażenie. Na moim przypadku godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Piotr Zieleń

  Kardiolog, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED. - Kraków, ul. Czerwone Maki 87Usługa: konsultacja lekarza rodzinnego

   Pan Piotr na Bardo dobre podejście do pacjenta. Byłam na wizycie w związku z badaniami profilaktycznymi i lekarz dobrał je pod mój profil.


 • Krzysztof Filus-Komorowski

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nic dodać, nic ująć. Na dzień dobry dostałem szereg badań pozwalających wykluczyć wszystkie poważniejsze schorzenia. Pomimo pandemii COVID zostałem zaproszony do gabinetu, aby P. Krzysztof mógł mnie poznać jako pacjenta i lepiej zrozumieć istotę problemu. Dostałem bardzo dobre wskazówki, które pomogły praktycznie od początku. Wyniki badań były komentowane na bieżąco online (nawet w święto państwowe). Bardzo, bardzo polecam i również bardzo dziękuje za zaangażowanie i udzielone wsparcie. Życzę wszystkim takiego opiekuna i jak najwiecej tego typu lekarzy w Polsce.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna

   Very good and nice doctor. Very emphatetic and he helped me and understood me a lot. I recommend this doctor from my heart. If all the doctors would be like Dr. Krysztof, the world would be better.

   Thank you very much!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Ewa Ryskala

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Prowadziła moje trzy ciąże za każdym razem byłam bardzo zadowolona z opieki. Punktualna, szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zawsze pamiętała o wszystkich badaniach.

  • A
   Lokalizacja: MR KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

   lekarz jest bardzo otwarty i przyjazny, rozumie problemy i działa uczciwie na bardzo profesjonalnym poziomie

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Łukasz Kowalczyk

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Do doktora Łukasza Kowalczyka trafiłam przypadkiem na konsultacje, zaniepokojona wynikami rezonansu oraz bolem w stopie, który po rehabilitacji się nasilał. Dr wykazał niezwykła empatię oraz zainteresowanie moim skomplikowanym przypadkiem. Ze względu na specyfikę przypadłości doradził kontakt z innym specjalista u którego aktualnie kontynuuje leczenie.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem od 6mc pod opieką Pana Łukasza.
   Zaangażowany, uprzejmy, profesjonalny lekarz. Zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Dziękuję Panie doktorze za opiekę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jagoda Jaworska

  Ginekolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytanie. Polecam bardzo :)

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

   Z całego serca polecam Panią Doktor. Mimo dostępnych terminów do innych specjalistów, czekałam 2 tyg, żeby móc się umówić do Pani Doktor. Podejście do Pacjentek jest nieocenione. Ciepło jakie bije od Pani Doktor niewątpliwie idzie w parze z Jej kompetencjami.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Szymon Fornagiel

  Hematolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Anioł nie lekarz... Poza ogromną wiedzą merytoryczną dr Fornagiel cechuje się wspaniałym podejściem do każdego pacjenta, niezawodnym kontaktem i pomocą w razie potrzeby, niespotykanym zaangażowaniem. Każdą wolną chwilę na Oddziale spędza przy chorych motywując do walki, rozluźniając atmosferę żartami i dobrym słowem, co jest tak ważne zwłaszcza w przypadku chorób nowotworowych. Przede wszystkim jednak jest bardzo konkretny, rzeczowy i zdecydowany w działaniu jak i w zaordynowanym leczeniu. Jego opieka była czymś najlepszym co nas spotkało w czasie choroby Mamy.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczny, rzeczowy i dokładny. Lekarz, który wzbudza zaufanie od początku wizyty. Wysłuchuje uważnie i udziela wyczerpujących wyjaśnień i opinii.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Paweł Kopciński

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2Usługa: badania proktologiczne

   Bardzo sympatyczny, konkretny lekarz. Udzielił dokładnych wyjaśnień. Sympatyczna atmosfera w gabinecie pozwoliła spokojnie przejść przez niezbyt przyjemne i krępujące badanie.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: badania proktologiczne

   Badanie należy do dość stresujących, dzięki panu doktorowi przebiegło szybko i bezboleśnie. Otrzymałem wszelkie potrzebne wyjaśnienia i generalnie bardzo pana doktora polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Tetiana Hnidenko

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna RodzinnaUsługa: Konsultacja telefoniczna - Internista

   Pani Doktor to przemiła, troskliwa osoba. Nie zbyła mnie tak jak dwóch pozostałych specjalistów, tylko bez wahania wystawiła mi skierowanie na wymaz. Jestem jej za to ogromnie wdzięczny!!!


Powiązane wyszukiwania