Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

ul. Milionowa 2G, Łódź-Górna

93-034, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Zabiegi

 • Krioterapia
 • Elektroterapia
 • Rektoskopia
 • Biopsja cienkoigłowa
 • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Radosław Głąbicki

  Radiolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: USG piersi

   Bardzo profesjonalny i miły lekarz. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie ma problemu z uzyskaniem wyczerpującej informacji o badaniu, odpowiada na wszystkie pytania i jest bardzo sympatyczny.


 • Danuta Grzymska

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Operacja ortopedyczna

   Pani Doktor składała moją nogę po wypadku w Szpitalu im. Kopernika. Od tej pory miałam już trzy operacje korygujące oś kończyny. Fakt, że złamanie było skomplikowane. Niemniej, na wizycie kolntolnej, Pani Doktor nie widziała żadnego problemu. Więc raczej nie polecam.


 • Andrzej Prelich

  Urolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: badania profilaktyczne

   Badanie przebiegło w bardzo niemiłej atmosferze, pan był nieuprzejmy ,w ogóle nie było kontaktu z pacjentem, było to moje pierwsze badanie i czułem się bardzo niekomfortowo, jak powiedziałem pierwsze moje badanie i liczyłem na lepsze podejście do pacjenta.Nie polecam.

  • P

   bardzo zawiodłam się w trakcie wizyty u prof. bardzo nerwowy człowiek, nie ma czasu dla pacjenta, a nawet na analizę wyników badań. chciałabym napisać, że lekarz kompetentny, gdyż taki stopień naukowy i stanowisko powinny na to wskazywać, jednak uzyskując od prof. informacje, że dolegliwości (m.in.krwiomocz) spowodowane są zbyt dokładną higieną intymną nie mogę tak napisać. odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: prowadzenie ciąży

   Dr Januszkiewicz prowadziła moje dwie ciąże. Zawsze zalecała szereg badań i odpowiadała na nurtujace pytania. Mimo, iż na pacjentkę ma przeznaczone 15min, nigdy nie miałam poczucia, że się spieszy. Zawsze też byłam informowana, że mogę do niej przyjść poza terminem wyznaczonej wizyty, gdybym miała jakieś obawy. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki.

  • A
   Lokalizacja: Oddział Manufaktura Centrum Medyczne ENEL-MED

   Chodzę do dr Januszkiewicz już od 2 lat. Prowadziła moją pierwszą ciążę i jeśli zajdę w następną to na pewno będę ją prowadzić również u niej. Nie musiałam się upominać o żadne badania, wszystko było na czas, odpowiadała na wszystkie moje pytania, zawsze dopytywała o objawy i samopoczucie, szybko reagowała na nietypowe symptomy - byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona i czułam, że jestem pod dobrą opieką. Czasami faktycznie można było wyczuć, że ma gorszy humor, ale to też człowiek - dla mnie bardziej liczyło się profesjonalne podejście niż głaskanie po główce. To najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam, a odwiedziłam już niejednego. Serdecznie polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu


 • Danuta Wolniewicz

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja laryngologiczna

   słabo , po konsultacji skierowanie na dodatkowe badania i tu na plus , i juz po plusach , dalej na pytanie po badaniach co dalej info o udaniu sie do lekarza , niestety nic nie ma ze bym nie brał leków , które zostały mi przepisane , czyli wydaje niepotrzebnie kase na leki , które nie pomoga , po drugim pytaniu sugerują czy realizowac recepte po tygodniu odpowiedz ze nie , profesjonalnie było by zrobic to za pierwszym razem bez mojego pytania


 • Katarzyna Wojda

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: USG płodu

   Osobiście nie polecam pani doktor Wojdy!!!!!!!
   Byłam u pani doktor w Luxmedzie, w ramach abonamentu, na USG płodu pomiędzy 11-13 tc.
   Potraktowała mnie bardzo przedmiotowo.
   Wcześniej byłam już na badaniach prenatalnych w innej placówce i w takim przypadku pani doktor stwierdziła, że niepotrzebnie dziś przyszłam skoro miałam już USG.
   Powiedziała: "no ale skoro pani już jest, to panią zbadam" - z wielkiej łaski.
   Z mężem staraliśmy się o to dziecko wiele lat i po prostu chciałam dodatkowo zrobić to USG, żeby być spokojniejsza.
   Obowiązkiem pani doktor jest wykonać USG rzetelnie, a moim prawem było z tego USG skorzystać.
   Całe badanie trwało niecałe 5 minut. Według mnie nie zostało zrobione rzetelnie. Poprzednie moje badanie płodu, w innej placówce, w 11tc trwało min.15 minut i tam otrzymałam wszystkie informacje na temat maleństwa i samej ciąży.
   Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim lekarzem i nigdy już nie skorzystam z usług tej pani !!!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani Doktor prowadziła moją drugą ciążę. Mając porównanie z opieką w czasie poprzedniej ciąży, a także często korzystając z pomocy wielu świetnych lekarzy innych specjalności (choruję przewlekle), z pełnym przekonaniem piszę, że Doktor Wojda jest lekarzem absolutnie wyjątkowym.

   Poza ogromną wiedzą, sympatycznym i kompleksowym podejściem do pacjenta (np USG nie tylko we wskazanych tygodniach ciąży, ale zawsze w przypadku jakichkolwiek najmniejszych wątpliwości, konsultacje z innymi lekarzami przy wątpliwych wynikach badań, kierowanie do szpitala w razie konieczności, etc) ujęło mnie nadzwyczajne zaangażowanie Pani Doktor.

   Za każdym razem gdy trafiałam na oddział, Doktor prosiła o informację, czy już dotarłam na izbę przyjęć. Kontaktowała się z dyżurującymi kolegami w kwestii przyjęcia mnie na obserwację, a potem niemal codziennie konsultowała przebieg mojego leczenia z pracownikami oddziału. Kiedy tylko była w szpitalu, wpadała do sali, żeby zapytać o samopoczucie, a jeśli jej nie było, dostawałam SMS z pytaniem czy wszystko ok (nawet w weekend!). Nigdy wcześniej nie czułam się aż tak "zaopiekowana", za co jestem dozgonnie wdzięczna :)

   Również poród drogą CC został przeprowadzony przez Panią Doktor perfekcyjnie. Szybko, bezboleśnie, z ogromnym spokojem, wsparciem i doświadczeniem. Bez żadnych powikłań. Ja i synek mamy się świetnie, a sama pozostaję pod opieką Pani Doktor, którą z wdzięcznością wirtualnie przytulam, i którą z całego serca polecam wszystkim przyszłym mamom :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Kuna

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Czytając komentarze przed wizytą miałam spore obawy. Na prawdę nie wiem skąd te negatywne opinie. Pani doktor mi pomogła, wysłuchała i pożartowała. Dzięki szybkiej interwencji czuję się i wyglądam lepiej.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: grypa jelitowa

   Lekarz konkretny. Dostalem jasne zalecenia i krotkie zwolnienie. Badanie przeprowadzone dobrze, dostalem jasne instrukcje.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Sobczuk-Urbaniak

  Pulmonolog, Pediatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Czytając komentarze bardzo żałuję, że nie przeczytałam ich przed wizytą u tego lekarza, wtedy na pewno bym oszczędziła sobie czas i nie wybrała się na wizytę. Leczę się na astmę od 4 lat, pani doktor pytała mnie się czy w ogóle wiem na co choruję - jeśli nie wiem, poleciła zajrzeć do Wikipedii lub innych naukowych źródeł, bo "świadomy pacjent to pacjent wyedukowany". Powiedziałam, że Wikipedia nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji - pani doktor odpowiedziała, że w takim razie mam iść do księgarni medycznej i kupić sobie książkę. Moja mama choruje na zwłóknienie płuc, więc pani doktor bardzo serdecznie poradziła mi bardziej przyłożyć się do leczenia, jeśli "nie chcę skończyć ze zwłóknieniem". Ta wizyta obfitowała w jeszcze inne bardzo przykre wypowiedzi pani doktor. Na pewno do niej nie wrócę. Masa przepisanych leków. Człowiek wyszedł tylko zły i trochę rozczarowany tym przykrym traktowaniem. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: MedinUsługa: Astma

   Odradzam. Byłam dwa razy i już w życiu nie chcę oglądać tej Pani. Poszłam z 6 -letnią córką na konsultację pulmonologiczną. Na pierwszej wizycie był też mój mąż Pani doktor była milutka u wzbudziła moje zaufanie. Na kolejnej wizycie byłam sama z córką i się zaczęło... Była bardzo niemiła i niesympatyczna, obrażała mnie i moje dziecko, gdyż nie znam działania leków, sugerując, że jestem złą matką i nie umiem wychować dziecka, które zaczeło płakać, bo się przestraszyło. Zero kontaktu z dzieckiem, dziecko nie chciało się badać i płakało. Płacz dziecka wypriwadził Panią doktor z równowagi, zaczeła ją straszyć szpitalem, policjantem itp. Po powrocie do domu sama się spłakałam, bo nikt w życiu mnie tak podle nie potraktował

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Marek Roman Michalski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: polipy nosa

   Lekarz miły i rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem. Analiza wyników i merytoryczna diagnoza dająca możliwość wyboru dalszego leczenia.

  • M

   Pan doktor miły, uprzejmy. Wszystko tłumaczy, a w razie potrzeby zleca badania. Leczę u niego zatoki i póki co jest lepiej.


 • Edyta Zawalska

  Endokrynolog,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania tarczycy

   Pani Dr. Edyta Zawalska jest prawdziwym lekarzem z powołania.
   Prowadzi bardzo dogłębny wywiad z pacjentem, aby skutecznie mu pomóc i wdrożyć ewentualne leczenie.
   Do tego jest przemiła i sympatyczna.
   Polecam każdemu kto ceni dobrych specjalistów!!

  • J
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: niedoczynnosc tarczycy

   Pani doktor bardzo kompetentna, przygotowana, posiadająca mega wiedze, i bardzo sympatyczna i empatyczna

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu