"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

ul. Dowborczyków 30/34, Śródmieście

90-019, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów."

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, chirurgia stomatologiczna, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, dietetycy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, onkolodzy, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, neurologopeda , psycholog, reumatolodzy, stomatologia zachowawcza, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży oraz medycyny sportu.
W naszej placówce specjaliści przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci.

Zabiegi

 • • Biopsja cienkoigłowa • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych • Drobne zabiegi chirurgiczne • Kolposkopia • Drobne zabiegi dermatologiczne

Badania

 • Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria,audiometria impedancyjna, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, Holter EKG, echokardiografia, próba wysiłkowa. Badania laboratoryjne, szczepienia, testy alergiczne, usługa położnej w gabinecie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Lewandowska

  Alergolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pokrzywa alergiczna

   Pani Doktor potraktowała mnie z pełnym profesjonalizmem. Z przejęciem wysłuchała historii ostrej alergii, do gabinetu weszłam bez widocznych zmian na skórze jednak pojawiły się one w trakcie badania - Pani Doktor miała tak czujne oko, że szybko to wychwyciła. Przepisała leki i zaprosiła na kolejną konsultację. Ze spokojem odpowiedziała na wszystkie moje pytania, nakreśliła długofalowy plan działania. Na koniec zapytała, czy wszystko jest jasne i powtórzyła najważniejsze kwestie raz jeszcze. Z wielką nadzieją czekam na pozytywne efekty wstępnej diagnozy. Będę z wielkim optymizmem polecała tego lekarza.

  • M

   Bardzo pozytywna Pani doktor od samego wejścia. Profesjonalne podejście do małego pacjenta na pierwszej wizycie. Bez problemu wydała skierowanie na badania i receptę na leki. Bardzo uprzejma, rzeczowa, profesjonalnie podeszła do problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Polak-Stępińska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Wysłuchała mnie, doradziła dokładnie jak brać leki. Skierowała również na dalsze badania. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: problemy żołądkowe

   Od kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani doktor na wizytę /zupełnie przypadkowo, wiem że to będzie już "mój" lekarz. Pani doktor serdeczna, zawsze uśmiechnięta, zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Szuka rozwiązania problemu (zleca potrzebne badania, wdraża leczenie). Człowiek czuje, że jest pod fachową i bardzo dobrą opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Agata Wesołek-Czernik

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Byłam na wizycie kontrolnej. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, pani doktor miła, bardzo konkretna. Obsługuje szybko i nie ma sztucznych kolejek, ale nie miałam wrażenia że chce szybko "załatwić" pacjenta - wręcz przeciwnie, wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Można z czystym sumieniem polecić wizytę.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja okulistyczna

   Wspaniały lekarz, z bardzo dużą empatią do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest wartością bezcenną, profesjonalistą w swojej dziedzinie. Warto czekać na wizytę do Pani doktor, bo jako pacjent człowiek zostanie właściwie potraktowany i zostanie postawiona prawidłowa diagnoza. Lekarz, który jako elegancka kobieta ,posiada również klasę, którą widać po wejściu do gabinetu. Szkoda, że takich lekarzy jest coraz mniej. Pani doktor niech Pani pozostanie nadal tak wspaniałą osobą i w miarę swoich sił nadal niech Pani poświęca się pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Tomasz Kraska

  Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: USG stawów biodrowych

   Byłam na wizycie z synem odnośnie oceny stawów biodrowych. Pan doktor stwierdził dysplazję w lewym biodrze rzędu IIa i zalecił stosowanie poduszki Frejki (podał mi również konkretny adres apteki, gdzie mam ją zakupić). Dwa dni później skonsultowałam syna z innym lekarzem-profesorem, który uznał iż stawy są prawidłowo ułożone! Nie zalecał pieluchowania a co dopiero takiej poduszki.
   Każdy kto ma jakieś wątpliwości radzę skonsultowanie diagnozę z innym lekarzem, zanim zacznie się używać specjalistycznego sprzętu.
   Nie polecam p.doktora.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: kontrola

   Byliśmy z synem wczoraj u lekarza. Jesteśmy zachwyceni. Przywitał się na początku z synem, zapytał się jak ma na imię ile ma lat. Wzbudził u syna zaufanie. Przeprowadził rozmowę rozpoznawczą, po co, na co w jakim celu, wysłuchał naszych pytań i odpowiedział na wszystko po badaniu. Badanie było rzeczowe. Dziecko nie bało się. Cały czas atmosfera była świetna. Syn się uśmiechał a lekarz go zagadywał, jednocześnie wykonywał badanie. Dawno nie trafiliśmy na takiego lekarza z podejściem do dziecka. Polecamy i na pewno do doktora jeszcze zawitamy.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jan Komorowski

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Zle wyniki tsh, ft3 i ft4

   Jestem bardzo rozczarowana wizyta u Pana profesora. Najpierw po zobaczeniu wyników moich badań stwierdził chorobę Gravesa (nie zlecajac mi zadnych innych badan, naeet usg tarczycy) kiedy zapytałam co to dla mnie oznacza i czy to jest poważne, profesor odpowiedział z grobową miną ze jest bardzo powazna, ze bardzo malo ludzi na nia choruje a gdy tylko poprosilam o wyjasnienie konsekwencji tej choroby odeslal mnie do internetu. Wprost powiedzial ze przeciez wszystko mozna znalezc przez google wiec nie widzi powodu aby mi tłumaczyć. W gabinecie bylam 5 min a wyszłam załamana. Co sie okazalo choroba nie jest az tak straszna jak opisywal ja profesor. Chyba. Bo nie jestem pewna czy wujka google dobrze zrozumialam. Tak wie naprawde nie polecam.


 • Anna Kotynia

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Oczekiwaliśmy konkretnych działań i nie zawiedliśmy się.Pani doktor miła, empatyczna i konkretnie podeszła do problemu. Polecamy .

  • J

   Pani Doktor jest miła i sympatyczna ale nie odpowiedziała na żadne moje pytanie dotyczące schorzenia mojego dziecka. Żadnych konkretów, żadnych porad. Strata czasu i ponad 120 zł za wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Serwa-Stępień

  Nefrolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo polecam p.doktor miła wszystko wytłumaczy i potrafi dopasować leki, naprawde można wyczuć że lekarz z powołania

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

   Trafiłam do Pani doktor nefrolog z mamą po złych wynikach badań krwi sugerujących niewydolność nerek. Pani doktor szczegółowo wypytała moją mamę o inne współistniejãce choroby, przebadała I wyjaśniła nam co zamierza zrobić aby pomóc mamie. Szczegółowo rozpisała nam leczenie na miesiąc I zobaczymy jakie bedą efekty. Pani doktor jest bardzo sympatyczna z podejściem do pacjenta. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Migdalski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja żylaków

   Siódmego kwietnia 2019r roku miną 4 miesiące od operacji chirurgicznego usunięcia żylaków. Na konsultacjach rzeczowo wyjaśniono mi jak będzie przebiegał zabieg oraz wymieniono komplet zaleceń przed i po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu otrzymałem numer telefonu, aby kontaktować się w przypadku gdyby było coś nie tak. Po operacji stosując się do zaleceń lekarza szybko powróciłem do sprawności ogólnej i treningów. Polecam lekarza

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Lekarz godny polecenia!!! Otrzymałam odpowiedź na wszystkie nurtujace mnie pytania. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Katarzyna Simińska

  Diabetolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Cukrzyca ciążowa

   Cudowny człowiek, znakomity lekarz!!! Pani Doktor nie wystawia w ciemno diagnozy tylko wnikliwie analizuje wyniki badań. Jest przy tym bardzo miła i wizyta przebiega bezstresowo. Serdecznie polecam.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja internistyczna

   Serdecznie polecam !Pani doktor z duza empatia i powaznym podejsciem do problem ,mila i cierpliwa,zycze wszystkim kontaktu wlasnie z takimi lekarzami dla ktorych pacjent to nie sztuka ...


 • Joanna Golec

  Pediatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: infekcja górnych dróg oddechowych

   Bardzo kompetentna i dociekliwa Pani doktor, z uwagą i uśmiechem podchodzi do małych pacjentów. Bada dokładnie i poświęca dużo czasu. Znalazłam pediatrę dla moich dzieci :) Serdecznie polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Do Pani Doktor trafiliśmy z wysoką gorączką,bardzo dokładnie przebadała naszego syna, wystawiła skierowanie na badania.Otrzymalismy konkretne wskazówki jak postępować w czasie choroby.Bardzo kompetentny lekarz troszczący się o swoich małych pacjentów,a przede wszystkim bardzo miły i pomocny.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu