"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

ul. Dowborczyków 30/34

90-019 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów."

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, chirurgia stomatologiczna, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, dietetycy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, onkolodzy, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, neurologopeda , psycholog, reumatolodzy, stomatologia zachowawcza, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży oraz medycyny sportu.
W naszej placówce specjaliści przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci.

Zabiegi

 • • Biopsja cienkoigłowa • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych • Drobne zabiegi chirurgiczne • Kolposkopia • Drobne zabiegi dermatologiczne

Badania

 • Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria,audiometria impedancyjna, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, Holter EKG, echokardiografia, próba wysiłkowa. Badania laboratoryjne, szczepienia, testy alergiczne, usługa położnej w gabinecie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Polak-Stępińska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Wysłuchała mnie, doradziła dokładnie jak brać leki. Skierowała również na dalsze badania. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: problemy żołądkowe

   Od kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani doktor na wizytę /zupełnie przypadkowo, wiem że to będzie już "mój" lekarz. Pani doktor serdeczna, zawsze uśmiechnięta, zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Szuka rozwiązania problemu (zleca potrzebne badania, wdraża leczenie). Człowiek czuje, że jest pod fachową i bardzo dobrą opieką.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Agata Wesołek-Czernik

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Byłam na wizycie kontrolnej. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, pani doktor miła, bardzo konkretna. Obsługuje szybko i nie ma sztucznych kolejek, ale nie miałam wrażenia że chce szybko "załatwić" pacjenta - wręcz przeciwnie, wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Można z czystym sumieniem polecić wizytę.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja okulistyczna

   Wspaniały lekarz, z bardzo dużą empatią do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest wartością bezcenną, profesjonalistą w swojej dziedzinie. Warto czekać na wizytę do Pani doktor, bo jako pacjent człowiek zostanie właściwie potraktowany i zostanie postawiona prawidłowa diagnoza. Lekarz, który jako elegancka kobieta ,posiada również klasę, którą widać po wejściu do gabinetu. Szkoda, że takich lekarzy jest coraz mniej. Pani doktor niech Pani pozostanie nadal tak wspaniałą osobą i w miarę swoich sił nadal niech Pani poświęca się pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Tomasz Kraska

  Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: USG stawów biodrowych

   Byłam na wizycie z synem odnośnie oceny stawów biodrowych. Pan doktor stwierdził dysplazję w lewym biodrze rzędu IIa i zalecił stosowanie poduszki Frejki (podał mi również konkretny adres apteki, gdzie mam ją zakupić). Dwa dni później skonsultowałam syna z innym lekarzem-profesorem, który uznał iż stawy są prawidłowo ułożone! Nie zalecał pieluchowania a co dopiero takiej poduszki.
   Każdy kto ma jakieś wątpliwości radzę skonsultowanie diagnozę z innym lekarzem, zanim zacznie się używać specjalistycznego sprzętu.
   Nie polecam p.doktora.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: kontrola

   Byliśmy z synem wczoraj u lekarza. Jesteśmy zachwyceni. Przywitał się na początku z synem, zapytał się jak ma na imię ile ma lat. Wzbudził u syna zaufanie. Przeprowadził rozmowę rozpoznawczą, po co, na co w jakim celu, wysłuchał naszych pytań i odpowiedział na wszystko po badaniu. Badanie było rzeczowe. Dziecko nie bało się. Cały czas atmosfera była świetna. Syn się uśmiechał a lekarz go zagadywał, jednocześnie wykonywał badanie. Dawno nie trafiliśmy na takiego lekarza z podejściem do dziecka. Polecamy i na pewno do doktora jeszcze zawitamy.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Piotr Misiewicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wypełnienie

   Pan Doktor jest delikatny, stara się zeby wizyta byla jak najmniej bolsna. Wykonywał wszystko bardzo starannie, miły i kontaktowy. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: leczenie kanałowe

   Bardzo profesjonalny i dobry lekarz. Odpowiada szczegółowo na pytania pacjentów. Delikatny i staranny

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krystyna Bubińska

  Nefrolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja pediatryczna

   Byliśmy u Pani Doktor z Naszą 7 tygodniową córeczką. Pani Doktor poświęciła Nam dużo czasu (spędziliśmy w gabinecie ok 30 minut) dzięki czemu Pani dr Bubińska dokładnie Nas wysłuchała, dając też czas na przypomnienie sobie wszystkiego. Co teraz jest rzadkością bo wizyty na Rejonie u innych lekarzy trwają zwykle 5 min. Pani dr Bubińska dokładnie zbadała Naszą Córcie a nawet skonsultowała się z innym specjalistą. Pani Doktor uspokoiła Nas oraz wskazała rozwiązania które mogą pomóc Naszej Córce. Przez cała wizytę mieliśmy poczucie, że Pani Doktor chce Nam pomóc.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo dokładnie przebadała mojego syna, wytłumaczyła jaka ma diagnozę i jak piwinno wyglądając dalsze leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Zofia Mazurkiewicz - Knast

  Pediatra, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: infekcja gardła

   Profesjonalizm w 100%. Pani Doktor jest ciepłą osobą, która wyjątkowo dba o małego pacjenta. Zdiagnozowała infekcję gardła u syna i zaprosiła na dodatkową wizytę kilka dni później w ramach poprzedniej, by mieć pewność, że u dziecka nic więcej się nie rozwinęło. Dodatkowo, będąc na planowanym urlopie, Pani Doktor poprosiła o informację o stanie zdrowia syna na prywatny numer telefonu. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jestem zachwycona. Z pewnością będziemy wracać do Pani Doktor.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pani Doktor jest pierwszym lekarzem dziecięcym, którego z całą pewnością możemy polecić. Trafiliśmy do niej z siedmiomiesiecznym synkiem. Wnikliwie przeprowadziła z nami wywiad, poświęciła tyle czasu ile potrzebowaliśmy, zostaliśmy dokładnie poinformowani o poszczególnych krokach działania wraz z wyjaśnieniem dlaczego zaleca tak a nie inaczej. Cały czas Pani Doktor brała pod uwagę naszą opinię, cierpliwie potrafiła wysłuchać i poradzić. Szybko dotarła do źródła problemu i zleciła wykonanie niezbędnych badań. Z pewnością będziemy do niej wracać w razie potrzeby. Polecam z całego serca!:)

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Dorota Mesor

  Logopeda, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: diagnoza logopedyczna

   Pani mgr zebrała dokładny wywiad, przeprowadziła diagnozę i zleciła odpowiednie leczenie. Poza wiedzą, Panią mgr cechuje życzliwość i wspaniałe podejście do dzieci. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie.


 • Katarzyna Simińska

  Diabetolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Zamiast zlecać badania, na które czekałabym wieki, dostałam skierowanie na diagnostykę do szpitala zaraz po badaniach krwi. Polecam, można z panią porozmawiać, wyjaśnić wątpliwości i jest jednocześnie bardzo sympatyczna!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Cukrzyca ciążowa

   Cudowny człowiek, znakomity lekarz!!! Pani Doktor nie wystawia w ciemno diagnozy tylko wnikliwie analizuje wyniki badań. Jest przy tym bardzo miła i wizyta przebiega bezstresowo. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewelina Ogińska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Diabetolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pani doktor jest bardzo miła. Najpierw wysłuchała dolegliwości, a następnie wyjaśniła wszystkie zalecenia oraz zleciała komplet badań.
   Serdecznie polecam.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta)

   Pełen profesjonalizm. Super kontakt. Lecze się i są efekty a to najważniejsze. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maria Nowakowska-Lesman

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Pani doktor przepisała leki po których znacznie mi się poprawiło (inny lekarz wydał leki które wgl. Nie działały). Dodatkowo bardzo miła i widać, że troszczy i się o pacjenta : )


Powiązane wyszukiwania