"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

ul. Dowborczyków 30/34

90-019 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów."

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, chirurgia stomatologiczna, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, dietetycy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, onkolodzy, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, neurologopeda , psycholog, reumatolodzy, stomatologia zachowawcza, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży oraz medycyny sportu.
W naszej placówce specjaliści przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci.

Zabiegi

 • • Biopsja cienkoigłowa • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych • Drobne zabiegi chirurgiczne • Kolposkopia • Drobne zabiegi dermatologiczne

Badania

 • Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria,audiometria impedancyjna, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, Holter EKG, echokardiografia, próba wysiłkowa. Badania laboratoryjne, szczepienia, testy alergiczne, usługa położnej w gabinecie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
208 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Chmielnicki Inny

  Udałam się do doktora z problemem skórnym. Co ważne dla mnie - przy wywiadzie uważnie mnie słuchał, nie zbywając moich słów, jak ma w zwyczaju wiele lekarzy. Zaproponował leczenie i wyjaśnił mi na czym polega moja przypadłość. Dobrane leki przynoszą na razie oczekiwany rezultat. Bardzo polecam doktora :)

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Chmielnicki Inny

  Trafna diagnoza i to już po pierwszej wizycie. Szybko załatwiony problem z uczuleniem na skórze. Polecam pana Pawła!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Groblewski konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest genialnym specjalistą, pełen zaangażowania w problem, bardzo empatyczny, sumienny i niebywale kontaktowy. Diagnoza jak i zlecony sposób leczenia trafny i skuteczny. Nic dodać, nic ująć - klasa mistrzowska :)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Chmielnicki Inny

  Lekarz nie zbadał mnie, nie obejrzał nawet zmian skórnych i praktycznie nie przeprowadził wywiadu, mimo że to była moja pierwsza wizyta. Od razu przepisał jakieś leki na na trądzik i w sumie tyle. Wyjął z szuflady jakąś próbkę żelu do mycia twarzy, którą pewnie dostał od konsultanta tej firmy i mi ją dał. Więcej nie przyjdę, nie wykupię nawet tych leków, które zostały mi przepisane bez żadnego badania. Muszę iść do innego specjalisty

  lek. Paweł Chmielnicki

  Pani Weroniko, przykro mi że nie spełniłem Pani oczekiwań. Nie zgodzę się jednak , że nie było badania. Podstawowe badanie dermatologiczne polega na oglądaniu zmian i jestem pewien że oceniłem stan Pani twarzy i charakter zmian trądzikowych, nie mam w zwyczaju oglądać pacjenta z kilku metrów, przeprowadziłem też wywiad odnośnie dotychczasowego leczenia. Nie rozumiem zarzutu, że otrzymała Pani próbkę kosmetyku, oczywiście, że dostałem ją od konsultanta, ale po to są próbki, żeby ocenić preparat, nie narażając się na koszty, ponadto zawsze podkreślam, że kosmetyk jest tylko nieobligatoryjnym uzupełnieniem zaleconej terapii. Pani ocena jest niesprawiedliwa i bezpodstawna skoro nie zamierza Pani zastosować zaleconego leczenia, ale życzę zdrowia i trochę więcej ufności, bo bez zaufania nie ma skutecznego leczenia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Mesor konsultacja logopedyczna

  Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pani Doktor i zdecydowanie ją polecamy. Widać,że jest zaangażowana, w to co robi. Dba o pacjenta i poświęca mu czas. Dokładnie nas o wszystko wypytała, przeprowadziła szczegółowe badanie synka i wszystko nam jasno tłumaczyła. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.Same plusy!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Chrul Inny

  Wspaniała Pani Doktor, idealnie dobrane leczenie a oprócz tego bardzo miła, przyjazna i empatyczna. Serdecznie polecam oddanie swoich oczu pod opiekę Pani doktor Ewy.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kotynia konsultacja chirurgiczna dzieci

  Polecam Panią Doktor.
  Cudowny człowiek o złotym sercu ze świetnym podejściem do dzieci. Bardzo dobry specjalista.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zofia Raczkowska prowadzenie ciąży

  Zostałam potraktowana nieprofesjonalnie. Pani ginekolog była bardzo nieuprzejma i nie dawała mi powiedzieć w jakim celu przyszłam przez to mam niepełne badania. Ponadto prawie dostałam od niej drzwiami kiedy wchodziłam do gabinetu. Kiedy chciałam wyjaśnić w jakim celu przyszłam pani ginekolog przerwała mi i powiedziała, że mam się nie odzywać bo ona wie co ma robić.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewelina Ogińska konsultacja internistyczna

  Wspaniała Pani Doktor, ciepła , miła i empatyczna. Zawsze wysłucha i dopyta o szczegóły, zainteresowana problemem pacjenta. Trafnie stawia diagnozę i skutecznie leczy :)

 • .
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jolanta Karalus - Gach konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Kompetencja i zaangażowanie, szczegółowe informacje, super podejście do maluszka. Polecam bardzo Panią Doktor

  dr n. med. Jolanta Karalus - Gach

  Dziękuje bardzo ☺️

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania