"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

ul. Dowborczyków 30/34

90-019 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów."

Specjaliści: alergolodzy, chirurdzy, chirurgia stomatologiczna, choroby zakaźne, dermatolodzy, diabetolodzy, dietetycy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, interniści, kardiolodzy, laryngolodzy, neurolodzy, okuliści, onkolodzy, ortopedzi, pulmonolodzy, urolodzy, neurologopeda , psycholog, reumatolodzy, stomatologia zachowawcza, specjaliści medycyny pracy, medycyna podróży oraz medycyny sportu.
W naszej placówce specjaliści przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci.

Zabiegi

 • • Biopsja cienkoigłowa • Skleroterapia teleangiektazji/ pajączków naczyniowych • Drobne zabiegi chirurgiczne • Kolposkopia • Drobne zabiegi dermatologiczne

Badania

 • Badania diagnostyczne: USG, USG metodą Dopplera, Echo serca, audiometria,audiometria impedancyjna, spirometria, biopsja cienkoigłowa - BAC, EKG spoczynkowe, Holter RR, Holter EKG, echokardiografia, próba wysiłkowa. Badania laboratoryjne, szczepienia, testy alergiczne, usługa położnej w gabinecie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Kacprzak USG jamy brzusznej

  Lekarz kompetentny, opanowany, z podejściem do maluszków. Przed badaniem przeprowadził szczegółowy wywiad. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana doktora, szczególnie rodzicom, którzy chcą aby ich dzieci miały porządnie wykonane badanie. Płacz i protest malucha nie wpłynęły negatywnie na jakość USG, brzuszek udało się zbadać szybko, tak by dziecko nie musiało się niepotrzebnie stresować. Polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Olasik konsultacja dietetyczna

  Pani Kasia jest przemiła i wspierająca. Czułam się wysłuchana i zrozumiana jako mama 3ki dzieci. Moje problemy nie były wyśmiane lecz rozłożone cza czynniki pierwsze tak, by jak najlepiej dostosować do nich zalecenia. Poprawione wyniki badać i doping Pani Kasi daje motywację do dalszego kontynuowania zaleceń. Polecam serdecznie


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Olasik konsultacja dietetyczna dzieci (kolejna wizyta)

  Pani mgr dusza nie człowiek. Bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta, pomaga, tłumaczy jest bardzo wyrozumiała. Umie pacjenta podnieść na duchu, rady są bardzo szczegółowe, dieta pyszna.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Feręc kolposkopia

  Super lekarz. Polecam. Pani doktor odpowie na wszystkie pytania. Bardzo uprzejma, sympatyczna, miła.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Chromińska-Rerych konsultacja okulistyczna

  Cierpliwa i dokładna Pani Doktor, wrażliwa na potrzeby pacjenta. Mimo mojego niestosownego zachowania na początku wizyty z powodu błędu skierowania, wyszła z inicjatywą i pomogla mi.dziekuje i polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Chrul konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor jest przede wszystkkim sympatyczną, zaangażowaną osobą. Szybko zdiagnozowała przyczynę urazu i ją usunęła, zaleciła też leki, którę usunęły stan zapalny i przywróciły oku sprawność.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Groblewski konsultacja ortopedyczna

  Byłam już u paru lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc z moim uciążliwym i wstydliwym problemem. Pan Doktor znalazł bardzo dobre rozwiązanie , a także zalecił leczenie, które odnosi rezultaty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Feręc konsultacja ginekologiczna

  Polecam Panią Doktor. Jest empatyczna, zaangażowana, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Byłam zadowolona z wizyt.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Olasik konsultacja dietetyczna

  Szkoda, że nie ma więcej gwiazdek. Wiedziałem, że sam sobie nie poradzę z nadwagą. Lepiej trafić nie mogłem. Konkretnie, rzetelnie, szczegółowa odpowiedź na każde pytanie, poza wizytami szybkie odpowiedzi na pytania. Perfekcja w każdym calu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Feręc konsultacja ginekologiczna

  Niestety nie polecam tej Pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u niej i ostatnia, zero zrozumienia, jakiejkolwiek empatii i zaangażowania. Pani doktor była bardzo nieprzyjemna i niemiła, nie próbowała zapoznać się wnikliwie z problemem z jakim się zgłosiłam i poszukać rozwiązania. Zaproponowała tabletki antykoncepcyjne i stwierdziła ze ,,może pomogą,, gdzie później inny ginekolog dopasował mi lekarstwa konkretnie dedykowane na mój problem z jakim się zgłosiłam. Wizyta była w luxmedzie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania