Aktywne Centrum Zdrowia we Wrocławiu to grupa placówek powstałych z myślą o tym, by świadczyć wysokiej jakości usługi medyczne. Od ponad 10 lat współpracujemy z wyspecjalizowanym personelem medycznym ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Krzywoustego - Aktywne Centrum Zdrowia

Krzywoustego 290

51-312 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Aktywne Centrum Zdrowia we Wrocławiu to grupa placówek powstałych z myślą o tym, by świadczyć wysokiej jakości usługi medyczne. Od ponad 10 lat współpracujemy z wyspecjalizowanym personelem medycznym zorientowanym na potrzeby pacjentów oraz szybkie i kompleksowe odpowiadanie na problemy zdrowotne.

Nasze centrum medyczne oferuje szeroki zakres usług lekarskich oraz kompleksową opiekę medyczną. W skład naszej grupy wchodzi Szpital Zawidawie we Wrocławiu z nowocześnie wyposażoną salą chirurgiczną przy ulicy Wejherowskiej. Świadczymy usługi w ramach chirurgii jednego dnia, starając się jak najbardziej skrócić okres oczekiwania pacjenta na zabieg oraz umożliwić mu jak najszybszy powrót do codziennych obowiązków. Krótki czas oczekiwania zmniejsza również ryzyko powikłań oraz niebezpieczeństwo pogorszenia się stanu chorego. Wrocławski szpital świadczy usługi odpłatne oraz refundowane przez NFZ.

Zabiegi

 • chirurgia stomatologiczna
 • protetyka
 • stomatologia ogólna

Badania

 • badania analityczne
 • badania USG
 • badania RTG
 • EKG
 • Holter EKG
 • spirometria
 • audiometria
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Kocowski Inny

  Po wizycie u jednego reumatologa wybrałam się do Pana Marka żeby ktoś inny spojrzał na moje wyniki, ponieważ pierwszy reumatolog bez zlecania żadnych badań zapisał mi leki sterydowe. Pan Marek uznał, że nie będzie mnie leczył, ponieważ mam "swojego reumatologa". Nie powiedziałabym, że po jednej wizycie jakikolwiek lekarz jest moim lekarzem (idąc tym tropem po jednej randce chłopak byłby już "moim" chłopakiem?).
  Pan Marek był dla mnie oschły i niemiły, to była najgorsza wizyta u lekarza na jakiej kiedykolwiek byłam, nie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Zasada-Prokopowicz Inny

  Wspaniała Pani doktor, wszystko szczegółowo wyjaśniła, wysłuchała i dobrała odpowiednio leki, do tego bardzo miła i cierpliwa.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Drwal Inny

  Jestem po ekstrakcji czterech ósemek przez p. Drwala. Jest to człowiek bardzo kulturalny i opanowany, cierpliwie odpowiadający na pytania pacjenta. Co najważniejsze, jest to profesjonalista w swoim zawodzie. Ekstrakcje wszystkich ósemek przebiegły sprawnie (15-20 min, z czasem podania znieczulenia itp.) i bezboleśnie. Nie wystąpiły żadne komplikacje pozabiegowe, a nawet obyło się bez opuchlizny.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Zołoteńki Inny

  Bardzo dobry lekarz mający holistyczne podejście do pacjenta i schorzeń z jakimi przychodzi. Leczenie dobrze dobrane. Lekarz jest także zainteresowany człowiekiem i darzy go szacunkiem na wizycie co nie jest codziennością w gabinetach lekarskich. Lubi na wizycie poruszać tematy nie związane z samą jednostką chorobową, ale dla mnie to na plus ponieważ widać, że nie traktuje pacjenta jak kolejnej jednostki chorobowej, a jak drugiego człowieka. Jedyny minus to opóźnienia, ale jestem w stanie przymknąć na to oko biorąc całokształt.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszard Szczucki uraz w obrębie stawu kolanowego

  Polecam tego lekarza. Wykonał punkcję kolana i skierował mnie na badania rezonansu magnetycznego w trybie Cito, czyli zrobił to, co należało zrobić.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Drwal chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo polecam! Jeśli usuwanie ósemek może by przyjemne, to tylko u tego lekarza :) cały zabieg trwał dziesięć minut. Pan doktor wszystko mi wyjaśnił - jak mam dbać o zęby po zabiegu i co robić w razie komplikacji. Ale żadnych komplikacji nie było. Przy usuwaniu górnej ósemki nie brałam nawet później leków przeciwbólowych. Byłam na maksa zestresowana przy pierwszej wizycie, ale zostałam potraktowana profesjonalnie i z troską. Ogromnie polecam.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Drwal ekstrakcja ósemek

  Najlepszy ????! Po 6 latach wróciłam do Pana doktora. Wszystko w spokojnej atmosferze. Polecałam kiedyś i będę polecać nadal.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Drwal wyrwanie ósemki

  Pan doktor to świetny specjalista. Pomimo mojego panicznego strachu usunął mi ósemkę bez problemu, z niezwykłym opanowaniem i precyzją. Bardzo sympatyczny, spokojny , dokładnie tłumaczy co będzie robił. Człowiek Anioł, właśnie takich ludzi potrzeba na takich stanowiskach! Dodam, że wizyta była w ramach NFZ.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Cecylia Krasnowska

  Pani doktor bardzo miła ; patrząc na niektóre wyniki badań krwi musiała posiłkować się Internetem, nawet była zdziwiona że danego enzymu inna jest norma dla kobiet inna dla mężczyzn (to także wyczytała z komputera) i była oburzona czemu laboratorium nie pisze tego na wyniku. Idąc do lekarza ufam, że lekarz takie rzeczy wie. Umiała mi wytłumaczyć tylko niektóre pozycje z morfologii. Inny lekarz na podstawie tych samych badań od razu skierował mnie na USG brzucha bo norma przekroczona. Ogólnie mam mieszane uczucia, pani doktor miła, widać, że chciałaby pomóc ale nie wzbudziła mojego zaufania. Dodatkowo po każdym pacjencie znika z gabinetu np. do rejestracji i trzeba dłużej czekać....


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Barancewicz-Łosek

  Pani doktor nie rozpoznała u mojej córki....świerzba, pomimo że do badania użyła przez chwilę dermatoskopu, a objawy były już tak nasilone i oczywiste, że pediatra córki na drugi dzień po wizycie u pani Łosek postawił trafną diagnozę w kilka sekund! Diagnozę tą potwierdził jeszcze inny dermatolog i na czas wdrożone zostało właściwe leczenie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania