Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Klara

ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45

42-202 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 34 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Klara to nowoczesna placówka oferująca kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad dwadzieścia poradni specjalistycznych, diagnostykę, chirurgię jednego dnia, rehabilitację oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Chorób Dietozależnych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów o wieloletnim doświadczeniu.
Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem medycznym oraz diagnostycznym spełniającym najwyższe światowe standardy, pozwala nam zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.
W swojej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość, odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka oraz ciągłe dążenie do doskonałości, które z każdym dniem pozwalają nam zyskać zaufanie kolejnych Pacjentów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Drodzy Pacjenci w obliczu pandemii koronawirus SARS-COV-2 (COVID-19) pragniemy otoczyć Państwa dodatkową opieką i zaproponować możliwość wykonania w naszym Centrum Medycznym testów przesiewowych „ NADAL® COVID–19 IgG/IgM”

Wynik testu dostępny jest w ciągu 15 minut od wykonania badania!

Test przesiewowy „ NADAL® COVID –19 IgG/IgM” to test służący pomocniczo w diagnozowaniu pierwotnych i wtórnych zakażeń oraz wykrywaniu przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS – CoV – 2.

Testy wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowany personel w Centrum Medycznym Klara, z zachowaniem wszystkich wymaganych i niezbędnych procedur bezpieczeństwa, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu. Krew do badania pobierana jest z opuszka palca.
Test można wykonać tylko i wyłącznie w placówce po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu i godziny badania. Koszt wykonania testu to 150 zł.

Wykonanie testu poprzedzone jest przeprowadzeniem wywiadu epidemiologicznego, który wyklucza wykonanie badania u pacjentów już zakażonych bądź z podejrzeniem zakażenia tj. z objawami infekcji, poddanych kwarantannie lub powracających z zagranicy.
Przypominamy, że Pacjent z objawami infekcji czy po powrocie z zagranicy zobowiązany jest indywidualnie do kontaktu z Sanepidem i poddanie się kwarantannie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia terminu wykonania testu zapraszamy do kontaktu z Rejestracją

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M

  Monika K.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Morzyk konsultacja neurochirurgiczna

  Pan Doktor jest konkretny oraz cierpliwy. Wysłuchał i przedstawił dokładnie, ze szczegółami odpowiednią dla mnie formę leczenia. Obejrzał dokładnie płytkę z wynikami rezonansu i wszystko mi wytłumaczył pokazując mi na ekranie cały jej obraz. Otrzymałam odpowiedź na każde zadane pytanie. Poświęcił mi naprawdę dużo czasu abym mogła dowiedzieć się w jakiej sytuacji się znajduje, w jakim stanie jest mój kręgosłup. Polecam jak najbardziej wizytę u tego lekarza. Warto skonsultować się z doktorem.


  S

  Sandra Kot

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Ślęzak konsultacja chirurgiczna + USG

  Bardzo dobry i konkretny specjalista nigdy nie spieszy się podczas badania by zrobić to bardzo dokładnie, zawsze jestem usatysfakcjonowana z przebytej wizyty. Lekarz godny polecenia


  B

  Bogdan

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Iwona Gisterek Profesorskie konsultacje onkologiczne

  Wizyta u pani profesor to pełna informacja dla pacjenta o chorobie. Informacje o chorobie zostały przekazane przez panią profesor w sposób fachowy
  i konkretny. Jako pacjent dowiedziałem się w sposób wyczerpujący jak będę leczony. Serdecznie dziękuję pani profesor za tak miłą wizytę w sprawach dotyczących mojej choroby.


  K

  KSZ

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Iwona Gisterek konsultacja laryngologiczna

  Wizyta była pomocna, Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i rzeczowo.


  A

  A.R

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Mordarska-Drabik konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor jest miła,grzeczna i spokojna. Wszystko dokładnie tłumaczy, dobre podejście do starszej pacjentki.


  W

  Wiktoria

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Anna-Maria Stelmach konsultacja dietetyczna

  Polecam gorąco Panią Anię, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i dała konkretne porady, wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze.


  R

  Renata

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Zając konsultacja ortopedyczna

  Dopiero dr Zając podszedł do problemu poważnie, w porównaniu z innymi ortopedami (dwoma). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i bardzo polecam.


  M

  M.O

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Bartłomiej Jarnot konsultacja chirurga naczyniowego

  Niemiły, spóźniony i z brakiem dobrej diagnozy. Pod gabinetem mimo że nikogo nie było w środku czekałam 20 minut. Po wejściu do gabinetu, zero empatii, pacjent traktowany przedmiotowo. Przy wykonaniu badania Doppler, lekarz wytykal błędy poprzednich lekarzy. Że ktoś mi noge pocharatal, że inny nie zauważył problemu z żyłam. Po badaniu zasugerował operację, oczywiście w pierwszej kolejności prywatnie tam gdzie Pan doktor pracuje, dostarczając że na NFZ czeka się 1,5 roku. Aktualnie jestem po wizycie u innego lekarza. Chirurga. Pan doktor wysmiewal się że swoich kolegów, A sam nie zauważył że mogę mieć problemy stawowa. Woda w kolanie, torbiel Bakera. Stąd moje dolegliwości I problemy że spuchnietymi kolanami. Radzę się 2 razy zastanowić zanim ktoś się uda do tego specjalisty.


  O

  Oksana

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Suchmiel konsultacja ortopedyczna + USG

  Najlepszy ortopeda. Bardzo polecam. Zrobił porządek z kolanami. Jest bardzo spokojnym a miłym człowiekiem.


  K

  Kamil M

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Suchmiel konsultacja ortopedyczna + USG

  Jestem bardzo zadowolony z konsultacji, diagnozy i wprowadzonego leczenia. Podczas pierwszej wizyty dowiedziałem się więcej niż przez dwa lata jeżdżąc prywatnie po różnych ortopedach. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania