Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne GWINNER

Grażyńskiego 65

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Lesińska

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Leczę się u Dr Lesińskiej na NFZ w Przychodni na Legionów. Mimo pewnych niedostatków komunikacji ( muszę wyciągać diagnozę, pytać np. o dodatkowe zalecenia typu dieta itp.) leczenie jest skuteczne, a diagnoza prawidłowa. Wizyty są punktualnie, sprawnie, i nie ma miejsca na "pogaduszki" :) Dodam jeszcze, że chodzi o leczenie trądziku różowatego w postaci bardzo dorosłej, a także miałam jedną ostrą reakcję na ukąszenie owada, z którą męczyłam się około miesiąca , nie mogąc chodzić.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

   Bardzo dobry dermatolog dziecięcy. Pani doktor konsultowała zmianie na nodze syna, wcześniej doradzano nam jej usunięcie chirurgiczne albo wypalenie.Z racji wieku dziecka wahaliśmy się, natomiast Pani doktor zaleciła jedynie maść wysuszającą i tak po 4 miesiącach problem bezboleśnie zniknął, a dziecku oszczędzono stresu. Sama wizyta szybka, a Pani dr bardzo konkretna.


 • Tomasz Szczygieł

  Diagnostyk, Radiolog, Radioterapeuta,

  • D
   Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: USG piersi

   Pan doktor uprzejmy, dużo żartuje co dla kogoś może być plusem. Natomiast usg piersi zostało wykonane bardzo szybko co niestety poddaje w wątpliwość dokładność tego badania. Trwało nie więcej niż minutę.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor wykonywał u mnie badanie usg węzłów chłonnych w przychodni Diagnomed czyli na kase chorych.Bardzo uprzejmy sympatyczny dokładnie przeprowadzil badanie wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania.Szczerze bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kamila Żyrek

  Okulista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: Inny

   Kobieta która jako jedyna zrobiła chyba wszystko by mi pomóc pokierowała do odpowiednich osób konsultowala z kolegami w zawodzie do tego bardzo sympatyczna naprawdę szczerze polecam. Pierwszy raz ktoś się mną tak zaopiekował

  • P
   Lokalizacja: Biel-Med Szpital Pod BukamiUsługa: Inny

   Wizyta na szybko. Lekarz nie zadawał pytań, a jedynie uznał problem za "normalny". W efekcie nie dowiedziałem się nic o przyczynach pogarszającego się wzroku ani ich powiązaniu z nietypowym stylem życia, który prowadzę. Średnio polecam, choć może powinnam była być bardziej dociekliwa.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu