Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każde... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

Szewska 3A, Stare Miasto

50-053, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Badania

 • USG
 • echo serca
 • EKG
 • spirometria
 • szczepienia
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Natalia Zarówny

  Dietetyk, mgr

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   Pani Natalia jest bardzo profesjonalna i rzeczowa. Chciałam zrzucić parę kilogramów i Pani mi w tym pomogła. Nie tylko otrzymałam jadłospis na dwa tygodnie, ale to co miałam jeść nauczyło mnie odpowiednio komponować posiłki. Od maja 2017 schudłam 12 kg (więc więcej jak parę :) ) i nie było to ani bardzo trudne ani drogie, wręcz jadłam więcej jak kiedyś, ale w odpowiednich odstępach czasu oraz przede wszystkim zdrowo. Teraz już nie korzystam z żadnych jadłospisów, bo sama wiem co mam jeść. Moja następna wizyta będzie w stanie "odmiennym", bo wierzę, ze Pani Natalia pomoże mi ułożyć dobry jadłospis dla przyszłej mamy :)


 • Karolina Lesner

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   U Pani Doktor leczyłam kilka różnych problemów skórnych, za każdym razem z bardzo dobrym i co ważne szybkim skutkiem. Pani Doktor jest bardzo konkretna i zaangażowana w proces leczenia. Oprócz sympatycznej postawy wyróżnia się na tle innych lekarzy obszerną wiedzą i determinacją w leczeniu, przez co szybko osiąga się konkretne efekty leczenia. Poza tym zawsze pamięta o swoich pacjentach i wypytuje o stan zdrowia. Byłam u wielu dermatologów jednak z pewnością Pani Doktor jest najlepszym z jakim miałam przyjemność podejmować się leczenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z cerą

   Pani doktor jest uprzejmym i punktualnym lekarzem. Rok temu byłam na kilku wizytach w związku z problemami z cerą. Otrzymałam antybiotyk na 3 miesiące oraz maści. Wszystko pomogło, ale niestety na krótko, po odstawieniu leków problem wrócił, a od antybiotyku nabawiłam się bólów brzucha, które długo trwały. Teraz leczę się u innego dermatologa, który rozpoczął leczenie robiąc badania krwi oraz pokarmowe. I odnaleziono źródło problemu, bez przepisywania mocnych antybiotyków. Wizyty u doktor Lesner oceniam neutralnie, ponieważ leczenie chwilowo pomogło a Pani doktor jest uprzejmą osobą, która poświęca czas na wyjaśnienia. Jednak leczenie było niestety nie do końca odpowiednio dobrane, a antybiotyk otrzymałam bez wcześniejszych jakichkolwiek badań...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gomułka

  Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo pomocny i rzetelny lekarz. Odpowiada dokładnie na każde pytanie, cierpliwie podchodzi do pacjenta.

  • A

   Bardzo wnikliwym i kompetentny lekarz. Pacjentowi poświęca maksimum uwagi, a swoje sugestie co do stanu zdrowia jak i sposobu dalszego leczenia, przekazuje bardzo klarownie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Agopsowicz

  Ginekolog, Urolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Od wejścia poczułem, że doktor mnie zbywa. Wizyta przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze. Kiedy próbowałem opisać swój problem doktor mi ciągle przerywał i ostatecznie nie wysłuchał do końca. Po pobieżnym badaniu dostałem receptę bez jakiegokolwiek komentarza dotyczącego mojego stanu. Kiedy próbowałem się dopytać o szczegóły usłyszałem zdawkową i wymijającą odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.

  • D

   Gorzej niż źle!!! W marcu udałem się prywatnie do "doktora" ponieważ niepokoiło mnie moje prawe jądro - wyczuwałem guz. Po zbadaniu Pan doktor powiedział że on sie tym nie zajmie bo to będzie długo trwało i żebym udał się z tym na Hirszfelda ( wtedy nie wiedziałem że jest tam onkologia) Gdy poprosiłem o USG czy jakieś badania usłyszałem że szkoda czasu itp itd. Na onkologię udałem się bez żadnego papierka czy badania. Lekarze w poradni byli co najmniej zdziwienie że urolog nie podjął się wstępnej diagnozy. Tylko niepotrzebnie straciłem 70 zł za wizytę!! Teraz jest już wszystko ok dzięki lekarzom z prawdziwego zdarzenia!! Zdecydowanie nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo pomocny i profesjonalny lekarz. Zawsze szczegółowy wywiad i dobrze dobrane leczenie.Szczerze polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pan Doktor przyjął przed czasem co dla mnie bardzo na plus +. Uprzejmy,sympatyczny. Wizyta przebiegła sprawnie, wszystkio zostało wytłumaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kapelko-Słowik

  Hematolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Wizyta była opóźniona o ponad 30 min. Na samym wejściu nie patrząc się na wyniki doktor stwierdziła, że jest wszystko dobrze. Była arogancka i niekulturalna, a wręcz z jej strony padły ostre słowa, które nigdy nie powinny paść w stronę pacjenta. Na koniec stwierdziła, że niepotrzebnie tyle pieniędzy zostało wydanych, bo powinnam poronić 3 razy (!) i dopiero wtedy warto zrobić badania. Akurat te wyniki były nieprawidłowe i były przyczyną poronienia... Dodam, że byłam z wynikami u innych lekarzy i każdy z nich zlecił mi heparynę. Nie polecam. Strata czasu i pieniędzy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: badania diagnostyczne

   Witam. Dzisiaj trafiłam do Pani doktor na wizytę z której jestem bardzo zadowolona. Pani doktor z wielką uwagą mnie wysłuchała i bardzo fachowo i zrozumiale dla mnie odpowiedziała na szereg pytań i niejasności. Wytłumaczyła dokładnie problem z którym przyszłam oraz zleciła komplet badań. Upewnila się że wszystko zostało przeze mnie zrozumiane. Polecam Panią doktor. Agnieszka.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Rubin Diner

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: Podejrzenie ciąży

   Lekarz bez wyczucia, nieuważny (patrzeć czy jest pieczątka na recepcie!), nie przejmuje się pacjentką. Była to moja pierwsza ciąża. Na pierwszej wizycie doktor nic nie widział, ale wynikami też sie nie przejął. Trzeba mu sugerowac ze byly średnie..to wtedy spojrzy..Nie tak to powinno wyglądać. Druga szansa-druga wizyta, doktor stwierdził, że puste jajo i tyle.."No trudno..Poczekamy parę dni i do szpitala". Zero empatii, jakiegoś komentarza co dalej..jak przy kolejnych próbach o ciążę?..przecież to tak przykre dla pacjentki szczególnie że to pierwsza ciąża..Ogromnie to przezylam i nie wróciłam nigdy...Inny lekarz pomógł mi podjąć odpowiednią decyzję, wytłumaczył wszytsko i również omówił szczegolowo wyniki po zabiegu lyzeczkowania. Nie polecam doktora Rubina z całego serca a szczególnie pacjentkom w pierwszej ciąży i wrażliwym.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Lekarz najpierw nie chciał zlecić mi badania na potwierdzenie ciąży - tydzień spóźniajacy się okres przy regularnych cyklach. Kiedy wyblagalam badanie na beta hcg i cìąża została potwierdzona, nawet mnie nie dotnął, nie zrobił żadnego badania, nie założył karty. Kazał czekać. Mimo że mam wskazania do jak najszybszych zastrzykow w celu rozrzedzenia krwi z powodu ryzyka utraty kolejnej ciąży. Doktor zobaczył moje wyniki badań genetycznych i spuentowal, że wg teorii nie powinnam żyć...! Niestety doktor nie dał żadnej adnotacji że trzeba prowadzic ciążę - nie mogłam zapisać się na specjalną wizytę by zrobic jakiekolwiek badania. Jestem po dwóch stratach ciąży a lekarz na moje pytanie o specjalną opiekę dla mnie odpowiedział że to moje ryzyko że zdecydowałam się na kolejną ciążę... Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Dorota Kwaśniewicz

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Bardzo polecam. Mimo lekkiego opóźnienia i tego, że przyszedłem z jasną sprawa, to zostałem kompleksowo zbadany i miło przyjęty. Gdyby nie to, że do lekarza chodzi się z problemem, to byłbym częściej ;)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40

   Bardzo dokładne badanie przez p.doktor. wszechstronne , z wyjaśnieniami dla pacjenta. Gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Roksolana Derżko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Lekarz bardzo profesjonalny. Dokonuje szczegółowych badań. Diagnozę postawiła bardzo trafną, zmieniając zalecenia poprzedniego lekarza, co okazało się bardzo dobre w skutkach i mój stan się poprawił.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: badania kontrolne

   Wizyta sprawna .konkretna .Leki dobrane na 100%.
   Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wurm

  Ginekolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: prowadzenie ciąży

   Nie wyobrażam sobie, że ktoś inny mógłby prowadzić moja kolejna ciąże. Dla tego lekarza wykupilam prywatnie pakiet, tam gdzie doktor pracuje. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Doktor pomimo wielu pacjentek, pamiętał mnie za kazdym razem (moze to i humorek ciążowy, ale akurat mi sie to bardzo podobalo i dawało pczucie bezpieczeństwa). Bez problemu zlecal badania, odpowiadał na wszystkie pytania z zaangażowaniem, wszystko jasno tłumaczył i niczego nie bagatelizowal. Sam również rzetelnie i prawidłowo wykonuje badania. Polecam wszystkim!

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

   U tego Pana lekarza byłam kilka razy. Wizyty bez uwag, odpowiada na pytania, zlecił również potrzebne badania. Szkoda, że często się spóźnia na godzinę rozpoczęcia pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu