Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każde... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

Szewska 3A

50-053 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Nasza oferta

Konsultacje lekarskie: internista, ginekolog, kardiolog, kardiolog dziecięcy, dermatolog, otolaryngolog, stomatolog, onkolog, chirurg naczyniowy, radiolog.

Badania

 • USG
 • echo serca
 • EKG
 • spirometria
 • szczepienia
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Natalia Zarówny

  Dietetyk, mgr

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   Pani Natalia jest bardzo profesjonalna i rzeczowa. Chciałam zrzucić parę kilogramów i Pani mi w tym pomogła. Nie tylko otrzymałam jadłospis na dwa tygodnie, ale to co miałam jeść nauczyło mnie odpowiednio komponować posiłki. Od maja 2017 schudłam 12 kg (więc więcej jak parę :) ) i nie było to ani bardzo trudne ani drogie, wręcz jadłam więcej jak kiedyś, ale w odpowiednich odstępach czasu oraz przede wszystkim zdrowo. Teraz już nie korzystam z żadnych jadłospisów, bo sama wiem co mam jeść. Moja następna wizyta będzie w stanie "odmiennym", bo wierzę, ze Pani Natalia pomoże mi ułożyć dobry jadłospis dla przyszłej mamy :)


 • Karolina Lesner

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

   U Pani Doktor leczyłam kilka różnych problemów skórnych, za każdym razem z bardzo dobrym i co ważne szybkim skutkiem. Pani Doktor jest bardzo konkretna i zaangażowana w proces leczenia. Oprócz sympatycznej postawy wyróżnia się na tle innych lekarzy obszerną wiedzą i determinacją w leczeniu, przez co szybko osiąga się konkretne efekty leczenia. Poza tym zawsze pamięta o swoich pacjentach i wypytuje o stan zdrowia. Byłam u wielu dermatologów jednak z pewnością Pani Doktor jest najlepszym z jakim miałam przyjemność podejmować się leczenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z cerą

   Pani doktor jest uprzejmym i punktualnym lekarzem. Rok temu byłam na kilku wizytach w związku z problemami z cerą. Otrzymałam antybiotyk na 3 miesiące oraz maści. Wszystko pomogło, ale niestety na krótko, po odstawieniu leków problem wrócił, a od antybiotyku nabawiłam się bólów brzucha, które długo trwały. Teraz leczę się u innego dermatologa, który rozpoczął leczenie robiąc badania krwi oraz pokarmowe. I odnaleziono źródło problemu, bez przepisywania mocnych antybiotyków. Wizyty u doktor Lesner oceniam neutralnie, ponieważ leczenie chwilowo pomogło a Pani doktor jest uprzejmą osobą, która poświęca czas na wyjaśnienia. Jednak leczenie było niestety nie do końca odpowiednio dobrane, a antybiotyk otrzymałam bez wcześniejszych jakichkolwiek badań...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo pomocny i profesjonalny lekarz. Zawsze szczegółowy wywiad i dobrze dobrane leczenie.Szczerze polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pan Doktor przyjął przed czasem co dla mnie bardzo na plus +. Uprzejmy,sympatyczny. Wizyta przebiegła sprawnie, wszystkio zostało wytłumaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jolanta Tunikowska

  Internista, Reumatolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG więzadeł mięśni drobnych stawów

   Badanie USG przeprowadzone zostało niezwykle dokładnie. Pani doktor z cierpliwością sprawdzała badany obszar na wszystkie możliwe sposoby nie patrząc na upływający czas. Jako pacjent czułem wyraźnie, że mój problem jest dla Pani doktor ważny, a badanie jest wykonywane profesjonalnie. Pani doktor była przy tym wszystkim bardzo empatyczna i udzieliła szczegółowych wyjaśnień.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   W idealnym świecie każdy lekarz byłby tak sumienny i poświęcał tyle uwagi swojemu pacjentowi... a w realnym - doktor Tunikowska jest jedyna w swoim rodzaju :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Dorota Kwaśniewicz

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani Doktor wszystko dokładnie przetłumaczyła! Bez problemu wystawiła skierowania na wszystkie potrzebne badania !Przemiła i profesionalna! Polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Sedecznie polecam,
   Pani doktor bardzo miła i cierpliwa, skuteczna w kontakcie z dzieckiem. Wnikliwie przeanalizowała problem i dokladnie przebadała.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Grzegorz Agopsowicz

  Ginekolog, Urolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja urologiczna

   Witam, byłem u lekarza w ramach profilaktyki. Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, wykonał badanie jąder, prostaty. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, szybko i komfortowo, bez grama skrępowania. Lekarz wydał zalecenia co do zdrowego trybu życia. Dodam że była to moja pierwsza wizyta tego typu i ze spokojem moje polecić Pana Doktora.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Od wejścia poczułem, że doktor mnie zbywa. Wizyta przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze. Kiedy próbowałem opisać swój problem doktor mi ciągle przerywał i ostatecznie nie wysłuchał do końca. Po pobieżnym badaniu dostałem receptę bez jakiegokolwiek komentarza dotyczącego mojego stanu. Kiedy próbowałem się dopytać o szczegóły usłyszałem zdawkową i wymijającą odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gomułka

  Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: Inny

   Jestem w ciąży i byłam na wizycie u Pana Doktora w celu przeprowadzenia kwalifikacji do szczepienia na krztusiec. W czasie wywiadu poinformowałam Pana Doktora, że wyczuwam powiększone węzły chłonne pod pachami i zastanawiam się czy nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania szczepienia, jednak problem ten został zbagatelizowany i Pan Doktor uznał, że na tym typie wizyty tego nie sprawdzi... Zważywszy na mój stan (32 tydzień ciąży bliźniaczej), jak i na sytuację związaną z koronawirusem, liczyłam jednak na odrobinę empatii i chęć pomocy, zwłaszcza, że pod gabinetem nie było kolejnych pacjentów czekających na wizytę. Poza tym sam fakt powiększonych węzłów chłonnych może być niepokojący w kontekście przyjmowania szczepionki. Co więcej osłuchiwanie stetoskopem odbyło się przez koszulkę (!), więc też jestem pełna wątpliwości czy zostałam dokładnie zbadana.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Dokładnie przeanalizował wyniki moich badań i odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Jest godnym polecenia specjalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Maliszewski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Wrocaw ul. Fabryczna 6Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Pan Doktor z zaangażowaniem, rzeczowo wyjaśnia diagnozę i problem oraz sposób leczenia i profilatyki. Po pierwszej wizycie - Godny polecenia.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze. Lekarz przeprowadził szczegółowe badanie i dokładnie poinformował o sposobie leczenia. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wurm

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Prowadziłam u pana Wurma zdrową ciążę. Początkowo byłam dość zadowolona. Dr zawsze uprzejmy i grzeczny, nawet żartował sobie z moim mężem. Czasem zdarzały się opóźnienia. Wszystko zmieniła epidemia. Na jedynej wizycie w trzecim trymestrze zrobił mi USG "byle jak". Wizyta trwala 5 minut. Tak jakbym miała mało stresów w tym ciężkim okresie - lekarz nie dał mi informacji ile waży dziecko, jak wygląda szyjka macicy itp. wysłuchałam tylko narzekań o tym jak bezsensowne jest badanie na gbs. Co mnie to obchodzi? Jest wymagane w każdym szpitalu! I mam je opłacone w ramach swojego pakietu. To niech robi, a nie gada. Po porodzie nie zlecił mi żadnych (sic!) badań kontrolnych, spytał tylko czy chce jakaś antykoncepcje. Notorycznie nie zmienia papierowego ręcznika na fotelu ginekologicznym po pacjentkach przecież ja widzę, że ręcznik jest pognieciony i ewidentnie już ktoś na nim siedział :/

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: Inny

   Bardzo cieply i empatyczny lekarz. Z uwagi na wczesniejsze poronienie i problemy na poczatku kolejnej ciazy nie byla to latwa wizyta. Doktor byl bardzo delikatny w obyciu, podnosil mnie na duchu. Zadawal szczegolowe pytania (rowniez te trudne o poronieniu itd.), aby lepiej poznac cala sytuacje. Skierowal na wszystkie potrzebne badania. Bardzo mily czlowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Marcin Ziajkiewicz

  Radiolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG jamy brzusznej

   Podczas wizyty lekarz nie odpowiadał na ważne, zadawane pytania. Za dopytywanie o podstawowe informacje wyrzucił mnie z gabinetu, twierdząc że zadawanie pytań jest niegrzeczne!!! Wizyta obejmowała USG jamy brzucha na pytanie, które narządy zostały zbadane (podczas samego badania nie było żadnego komentarza co jest badane i czy narzady są prawidłowe) lekarz odpowiedział, że to tajemnica lekarska i nie odpowie mi na to pytanie. Podczas wizyty nie uzyskałam kluczowych informacji- wizyta nie była rutynową kontrolą ale sprawdzeniem obecnego stanu po przebytej jednostce chorobowej z towarzyszącymi chorobami przewlekłymi. Lekarz wykazał się całkowitym brakiem profesjonalizmu, kultury osobistej i zwykłej ludzkiej empati. Zaprezentował za to aroganckie i niegodne lekarza zachowanie. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej osoby!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: USG piersi

   Ja również polecam wizyty u pana doktora. Co roku wykonuje USG piersi u różnych lekarzy i tym razem jestem pozytywnie zaskoczona, dlatego zostawiam opinię. Pan doktor jest rzetelny, bada dokładnie, a przy tym wszystko tłumaczy i jest kulturalny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania