Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Szczecin

al. Niepodległości 44

70-404, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Micor

  Okulista, dr n. med.

  • N

   Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu lepiej widzi i rozwija się. Dzięki temu,ze byłam na badaniu u pani doktor udało się wykryć tę wadę dość wcześnie. Poprzednio byłam na badaniu w 4 miesiącu u innego lekarza i zapewniał mnie, że wszystko jest ok. A ja sama zauważyłam,że jej jedno oko "ucieka". Dziękuję Pani Doktor i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam innym gorąco.

  • W

   Jestem bardzo zadowolona z badania mojego dziecka u Pani Doktor. Pierwsze badanie miała w przedszkolu i okazało się na specjalnym aparacie, że nie widzi dobrze na jedno oko. Później zgłosiłyśmy się na badanie do gabinetu, córka miała zakrapiane oczy a potem jeszcze dostałyśmy receptę na atropinę, która sama musiałam jej w domu zakrapiać. Ostatecznie okazało się, że ma wadę w jednym oku astygmatyzm i nadwzroczność, w drugim oku jest niewielka wada. Nigdy wcześniej nie zauważyłam,że córka miała jakieś problemy, bo patrzyła lepszym okiem. Cieszę się,że wada córki została szybko i wcześnie wykryta, bo może to jej pomóc w lepszym widzeniu.Polecam wszystkim rodzicom, badajcie swoje dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Mateusz Kacperski

  Ortopeda, dr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Pan Doktor przyjmuje pacjentów w miłej atmosferze. Szanuj też czas pacjentów ponieważ zostałem przyjęty dokładnie o wyznaczonej porze. Doktor dokładnie z historią mojej choroby oraz wyjaśnił możliwe dalsze kierunki leczenia. Chociaż diagnoza ostateczna nie została postawiona to wiem dokładnie co dalej mam robić i jakie jeszcze badania wykonać.

  • Lokalizacja: Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu RuchuUsługa: Inny

   Miałam mieszane odczucia co do leczenia w Międzyrzeczu, ale próbowałam znaleźć szybkiej pomocy w leczeniu mojego kolana, ponieważ czułam straszny dyskomfort . Wszystkie moje wątpliwości ustąpiły od przyjęcia na oddział szpitalny. Wcześniej dr. Kacperski wysłał mnie na wszystkie niezbędne badania kiedy był pewny ,że trzeba operować to w ciągu 2 tygodni znalazłam się w szpitalu na operacji. Przy operacji byłam przytomna i widziałam, słyszałam wszystko co doktor robi z moim kolanem. Uważam ,że zrobił to fachowo i choć operacja nie była łatwa bardzo szybko sobie z tym poradził. Dziękuję bardzo także za opiekę po szpitalną . Dziękuję .


 • Jarosław Małolepszy

  Alergolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Szczecin

   Do gabinetu trafiłam w celu ustalenia swojej obecnej kondycji pod kątem alergologicznym. Podczas pierwszej wizyty lekarz wystawił skierowanie na spirometrie. Wizyta trwała krótko, wywiad był ogólnikowy, lekarz niemiły. Moja druga wizyta odbyła sie 2 miesiace pozniej (raz przekładana ze wzgledu na urlop/chorobe lekarza). Podczas drugiej wizyty lekarz wyprosił mnie z gabinetu ponieważ nie mialam przy sobie wyników spirometrii. Dzięki swojej determinacji udało mi się je uzyskać od Pań z gabinetu diagnostycznego. Szkoda że lekarz zamiast podsunac podobne rozwiazanie po prostu wyprosił mnie z wizyty, ponownie był niemiły. Podczas trzeciej wizyty lekarz znowu mnie wyprosił z gabinetu ponieważ "Nie widział mojej rejestracji". Ponownie był niemiły i zamiast zadzwonić do recepcji by wyjaśnić zaistniale nieporozumienie odesłał mnie do niej pod groźbą nie przyjęcia. Kiedy w końcu to wyjasniłam i wróciłam do gabinetu, bez żadnego wywiadu skierował mnie na testy pokarmowe, które nie były dopasowane do moich potrzeb (zamiast skierować mnie na produkty, które podejrzewam że mogą mnie uczyłać, skierował mnie na czynniki, które żadko sporzywam na codzień. Testy okazały się być nieprecyzyjne, więc lekarz skierował mnie na kolejne badania (krwi) narażając mnie na ponowną inwestycję czasu i pieniędzy. Chociaż mógł tego uniknąć przeprowadzając i konsultujac że mną plan leczenia. Nie polecam tego lekarza.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Konkretny, życzliwy, uważnie wysłuchał, szczegółowo wytłumaczył zarówno przyczyny jak i skutki choroby, omówił konieczne dalsze postępowanie (również w ramach NFZ), skierował na badania. Bardzo pozytywne wrażenie zarówno ze względu na kompetencje jak i stosunek do pacjenta


 • Anna Grygorowicz

  Okulista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Gorzów Wielkopolski - Walczaka 41BUsługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Pani doktor miala bardzo dobre podejscie do dziecka. Wszystko dokladnie wytlumaczyla, godny polecenia specjalista

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Gorzów Wielkopolski - Walczaka 41BUsługa: konsultacja okulistyczna

   Przemiała i z dużą wiedzą Pani Dr...Przebadała pod każdym kątem typu wady wzroku,zaćmy,jaskry,ciśnienie oka,badanie dna oka.Gabinet dobrze zaopatrzony w sprzęt okulistyczny .Po przebadaniu wytłumaczy jasno i konkretnie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Gojlik

  Ortopeda,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła i dokładna Pani doktor. Szczegółowo zapoznała się z moją choroba i skierowała na konkretne badania. Jak najbardziej polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bol kolana i kregoslupa

   Sympatyczna,mila nie jedzie tasmowo tylko dokladny wywiad i badanie.Jak na swoj dość mlody wiek jest bardzo konkretna nie owija tylko mowi szczeze jak sprawa wyglada nie odsyla z kwitkiem.Bylam juz u niej ktorys raz jestem bardzo zadowolona bo za kazdym razem pomogla.Szczerze polecam


 • Tomasz Marcin Puzik

  Internista, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Pełen profesjonalizm!!! Bardzo rzeczowe i ludzkie podejście do pacjenta. Rzetelna informacja i jasne ustalenie dalszego toku leczenia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Profesjonalista ,bardzo cierpliwy, wysłucha ,skrupulatnie przegląda wyniki badań,specjalista, w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Edyta Biernacka

  Okulista, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacja okulistyczna

   Bardzo przyjazna, sympatyczna i kompetentna Pani doktor. W przyjazny sposób tłumaczy i przeprowadza badanie.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacja okulistyczna

   Byłam na wizycie 10 stycznia br. Pani Doktor jest świwtnym specjalistą w swojej dziedzinie. Ma fachową wiedzę, wszystko wytłumaczy. Na wizycie czułam się jak na spotkaniu z przyjaciółką.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Sawrymowicz

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Doktor uważnie słucha. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Uważnie przeanalizował wszystkie dostarczone wyniki badań i opinie poprzednich lekarzy.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44

   Moja pierwsza wizyta u doktora usatysfakcjonowała mnie. Uważne słuchanie, dopytywanie, uprzejmość. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Adam Henryk Wilkos

  Urolog, Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Gorzów Wielkopolski - Walczaka 41B

   Szybka diagnoza problemu, kilka dni leczenia i problem zniknął. Super nastawienie, nie ma sztywnej atmosfery, godny polecenia.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja urologiczna

   Byłem pierwszy raz na wizycie u dr Wilkosa. Byłem mile zaskoczony podejściem do pacjenta. Mam nadzieję, że nasza współpraca osiągnie pozytywny rezultat w procesie leczenia. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rafał Suchowiejski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja internistyczna

   Wizyta odbyła się o ustalonej porze bez żadnych problemów. Lekarz bardzo miły i profesjonalny. Bez zbędnego przedłużania wszystko przebiegło sprawnie i w przyjemnej atmosferze

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: Infekcja układu moczowego

   Lekarz rzeczowy, bardzo miły i kontaktowy.. Z bardzo dobrym podejściem do oczekiwań pacjenta. Polecam