„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17

Górczyńska 17, Górczyn

66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Kurczewska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, ma świetny kontakt z dziećmi, postawiła mojemu dziecku diagnozę po jednej wizycie, a szukałam pomocy od dwóch lat. Kompetentna.


 • Magdalena Micor

  Okulista, dr n. med.

  • N

   Moja córka 8miesięcy ma duże plusy i astygmatyzm. Musi nosić okulary. Wiem jednak,ze to jej pomaga i dzięki temu lepiej widzi i rozwija się. Dzięki temu,ze byłam na badaniu u pani doktor udało się wykryć tę wadę dość wcześnie. Poprzednio byłam na badaniu w 4 miesiącu u innego lekarza i zapewniał mnie, że wszystko jest ok. A ja sama zauważyłam,że jej jedno oko "ucieka". Dziękuję Pani Doktor i jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam innym gorąco.

  • W

   Jestem bardzo zadowolona z badania mojego dziecka u Pani Doktor. Pierwsze badanie miała w przedszkolu i okazało się na specjalnym aparacie, że nie widzi dobrze na jedno oko. Później zgłosiłyśmy się na badanie do gabinetu, córka miała zakrapiane oczy a potem jeszcze dostałyśmy receptę na atropinę, która sama musiałam jej w domu zakrapiać. Ostatecznie okazało się, że ma wadę w jednym oku astygmatyzm i nadwzroczność, w drugim oku jest niewielka wada. Nigdy wcześniej nie zauważyłam,że córka miała jakieś problemy, bo patrzyła lepszym okiem. Cieszę się,że wada córki została szybko i wcześnie wykryta, bo może to jej pomóc w lepszym widzeniu.Polecam wszystkim rodzicom, badajcie swoje dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Edyta Wochna

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: badania ginekologiczne

   Polecam Panią doktor w 100%, jest konkretna, rzeczowa a zarazem bardzo miła, życzliwa ,posiada duża wiedzę w swojej dziedzinie , poświęca tyle czasu ile potrzeba , wysłucha , doradzi . Moja współpraca z doktor trwa już kilka ładnych lat i jestem bardzo zadowolona.

  • V
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Do Pani doktor trafiłam przypadkowo, zależało mi na czasie, by potwierdzić ciążę i termin akurat mi odpowiadał. Niestety, trafiłam za późno. Pani doktor wytłumaczyła dlaczego było poronienie, przeprowadziła dokładne badanie i dała zalecenia. Mam nadzieję, że tym razem się uda. :-)Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Agnieszka Sikorska

  Weterynarz,

  • K

   Po pierwsze w kwestii mojego rudego kota Pani Agnieszka okazała się bardzo cierpliwym fachowcem:)
   Miałam wyjątkowy problem z kotką ,który trwał ok 3 lat.Podawano9 jej różne medykamenty zaczą wszy od hydroksyzyny, a skończywszy na zastrzykach przeciw przeciwświądowych.......Przez ten czas kot załatwiał się pod siebie ,leżąc pod np. kocem........Dopiero w przychodni pod żabką podano jej odpowiednie leki(Prozac:))i kicia jest od ok 3 lat zdrowa!!!!!!!!!


 • Karol Gawroński

  Laryngolog, lek.

  • P

   Bardzo dobrze diagnozuje chorobę i trafia z lekami .Jest bardzo miłym i dobrym lekarzem


 • Anna Jakubowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • B

   Niesamowity dentysta.Fantastyczny psycholog dziecięcy. Zna się na rzeczy. Lekarz z anielską cierpliwością i do dzieci i do rodziców stojących obok swoich pociech. Polecam szczególnie dla dzieci, którzy boja się dentysty. Pani doktor znajdzie sposób na każdego. Bezkonkurencyjna w Łomży!!!

  • W

   Wie co robi , polecam bojącym się dentysty. U niej się nie sposób bać. Jak coś zrobi to wiadomo , że dobrze zrobione. Plomby siedzą latami, jednym słowem w Łomży nie ma sobie równych.


 • Beata Szyszka-Jędrachowicz

  Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • J

   Mam już troszkę lat i nie spotkałam nigdy tak kompetentnego, sympatycznego lekarza. Skromna delikatna, ma wszystkie cechy jakich brakuje większości lekarzy!!!!


 • Dariusz Marcin Okal

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • R

   Witam,
   W pażdzierniku miałam atak rwy kulszowej ból nie do zniesienia męczyłam się parę dni żadne leki przeciwbólowe nie pomagały jakimś cudem udało mi się dostać do ortopedy,który mnie zdiagnozował,że to rwa kulszowa a nie jak sądził mój lekarz rodzinny Dariusz Okal problem z biodrem od lekarza ortopedy dostałam zastrzyki lekarz poprosił mnie żebym udała się do lekarza;rodzinnego po skierowanie na zastrzyki udałam się z powrotem do rodzinnego wchodząc do przychodni widzę mojego lekarza stojącego w recepcji i luzno rozmawiającego z personelem i poprosiłam o to skierowanie i usłyszałam,że cytuję "nie jest sekretarką ortopedy" i poszedł nie dając mi tego skierowania a ja w bólach stałam i nie wiedziałam co robić dalej poradzono mi abym udała się do drugiego lekarza weszłam do gabinetu i się rozpłakała z bólu i bezradności i niemocy lekarz krzykiem kazał mi przestać płakać i wyszedł z gabinetu w końcu mój mąż spytał się czy w końcu ktoś wypisze to skierowanie czy nie łaskawie załatwiono moją prośbę ale wpierw musiałam przeprosić lekarza za to że płakała wróciłam do domu teraz nie tylko z bólem pleców ale i bólem okolic klatki piersiowej i silnym kaszlem i wylądowałam na kardiologi w Zielonej Górze lekarze robiąc mi echo serca zadali mi pytanie czy miałam ostatnio silny stres ale oczywiście walka o jeden papierek na zrobienie mi zastrzyków wróciła ze szpitala gdzie stwierdzono u mnie dławicę serca.
   Lekarz to zawód zaufania publicznego i wszystkie osoby wymagające jego pomocy przychodzą żeby ją właśnie otrzymać.Etyka lekarska ale i zwykła ludzka przyzwoitość i kultura wymaga tego aby w kontaktach z innym człowiekiem a zwłaszcza w takich przypadkach relacja doktor pacjent zachować wrażliwość, umiar i zrozumienie dla drugiej osoby.

   Regina Schulz
   Międzyrzecz
   woj. lubuskie


 • Alicja Dejnowicz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K

   Najlepszy z najlepszych lekarzy rodzinnych, miła, ciepła, od zawsze uśmiechnięta, od zawsze również mój lekarz rodzinny, pomimo wyprowadzki do innego miasta kiedy coś się dzieje wracam do Gorzowa żeby zazasięgnąć rady Pani doktor. Polecam każdemu, przede wszystkim rodzicom żeby właśnie tam wysyłali swoje pociechy, przynajmniej nie doświadczą żadnej traumy związanej z wizytą u lekarza oraz otrzymają znakomitą i trafną pomoc.

  • A

   Pani Dejnowicz to bardzo ciepła i życzliwa osoba . Przyjmuje swoich pacjentów zawsze z uśmiechem. Porozmawia nie tylko na tematy służbowe , oddana swojej pracy . Polecam : )


 • Zdzisława Korput

  Audiolog, Foniatra, Laryngolog,

  • M

   Problem z jakim się zwróciłem został rozwiązany, dlatego ocena pozytywna. Pani doktor bardzo sympatyczna. Spotkałem już jednak w życiu laryngologów bardziej zwracających uwagę na ból pacjenta, jaki odczuwa przy wykonywanej czynności lekarskiej.