Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

Powązkowska 44C, Żoliborz

01-797, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Sikora-Miadziołko

  Dermatolog, lek.

  • Byłem na wizycie u tej Pani jedyny raz i więcej nie pójdę. Nie polecam! Lekarz nie nawiązywała kontaktu ze mną. Czułem się jakbym przyszedł na wizytę prywatną za karę. Pani dr odpowiadała na moje pytania bardzo zdawkowo. Hmmm postawiona diagnoza była niby ok., ale leki które mi w końcu pomogły przepisał mi lekarz pierwszego kontaktu. Ogólnie wrażenie wizyty bardzo słabe.


 • Maria Kanty-Okulewicz

  Gastrolog, Internista, dr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny i rzeczowy lekarz. Bardzo sympatyczna. Szczegółowo przeprowadzony wywiad. Odpowiada i objaśnia na wszystkie nurtujące pytania. Mam nadzieje, że poprawę niebawem zobaczę. Polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor dobra, postawiła wstępną diagnozę, zaleciła badania aczkolwiek czas spędzony w kolejce to masakra, wizyta prywatna a czas opóźnienia 1,5h o którym nikt wcześniej nie informuje. Przydałby się telefon z recepcji że jest opóźnienie w wizycie i byłoby wszystko ok.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Ewa Drozd

  Endokrynolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Szedłem na wizytę z pewnymi obawami biorąc pod uwagę niektóre z przedstawionych na tej stronie negatywnych opinii, ale okazało się, że pani doktor jest lekarzem, który jak mało który interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki, rozszerza wywiad, bada kompleksowo. Czuć u niej troskę i doświadczenie lekarskie. Wyszedłem podbudowany, że są jeszcze tacy lekarze (a zaczynałem w to wątpić)

  • K

   Z gotowymi badaniami krwi i opisem problemu poszłam do pani doktor ale nic nie zauważyła z jej dziedziny do pomocy mi więc wysłała do innych specjalistów po czym dobry neurolog od razu powiedział że mam z takimi wynikami przypuszczenie teżyczki i z tym to do endokrynologa...więc pójdę ale na pewno już nie do tej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Michał Lebiedowski

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Medikar Przychodnia RehabilitacyjnaUsługa: bóle

   Wspaniały lekarz. Jako jedyny zorientował się, że mam nogę krótszą o pół centymetra. Stąd brały się bóle, które dokuczały mi przez prawie całe moje życie. Pozostali lekarze u których byłam leczyli skutek, a nie szukali przyczyny. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na pana doktora.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

   Lekarz Michał Lebiedowski okazał się cudownym przeciwieństwem lekarzy, których spotykałam w ostatnim czasie. Był cierpliwy, żartował i dokładnie wyjaśniał, co mi jest, z czego to wynika i co mam robić. Zalecił też zapisać się przez NFZ na kurację i USG stawu kolanowego. Wyszłam z gabinetu uspokojona.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Katarzyna Wierzbicka

  Gastrolog, Internista, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Byłem już drugi raz u pani doktor i muszę przyznać, że po raz kolejny zaimponowała mi szeroką wiedzą i kompetencjami, indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i przede wszystkim skutecznością leczenia. Jak najbardziej polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ZJD

   Bylam na 1 wizycie.Pani dr orientuje sie w temacie jelita drazliwego i sibo oraz najnowszych metodach diagnostyki.Plus za uprzejmosc i otwartosc na pacjenta.


 • Anna Kempisty

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Pani doktor konkretna i rzeczowa. Rozwiała moje wątpliwości i dała dalsze wskazówki dotyczące leczenia. Gdy będę potrzebować konsultacji w przyszłości na pewno udam się ponownie do niej.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

   Bardzo udana wizyta. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, wszystko wytłumaczyła, objaśniła jak prawidłowo przyjmować lekarstwo- no niestety wcześniej było źle stosowane. Wizyta choć planowana na 15 min. trwała 45 min. Z całą pewnością mogę polecić panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dariusz Sadlik

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

   Polecam. Bez opóźnień, od razu Pan doktor znalazł rozwiązanie problemu. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Świetny lekarz, kiedy przychodziłam do innych specjalistów z moim schorzeniem, zazwyczaj zlecali sterydy "na ślepo", doktor Sadlik od razu zlecił konieczne badania z czym poczułam się znacznie bardziej komfortowo. Poza tym jest przemiły, wysłuchał, rozpisał zalecenia i na pewno do niego wrócę!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Marta Mroczek

  Neurolog, Diagnostyk, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

   Czuję się dobrze zaopiekowania. Pani doktor szczegółowo analizuje przekazywane informacje, zleca dodatkowe badania i mam nadzieję, że nastąpi poprawa moich dolegliwości.


 • Krzysztof Pych

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: Badanie układu moczowego

   Radzę przemyślec wybór tego lekarza. Przyszedłem zbadać się na występowanie bakterii ureaplasma. Rzeczy które się wydarzyły trudno zliczyć, ale najważniejsze z nich to:
   1. Lekarz do pobierania wymazu nie używa żadnych rękawiczek! Po zwróceniu uwagi zaczął się wykłócać, że on przez całą swoją karierę nie używał w tym celu rękawiczek. Co najciekawsze na instrukcji pobierania wymazu jest wyraźnie zaznaczone żeby używać rękawiczek.
   2. Jako odpowiedź na moje stwierdzenie, że w ten sposób może on zarażać innych pacjentów chorobami, stwierdził, że "tak mogę". To jakiś absurd.
   3. Podczas każdej wizyty lekarz za każdym razem wypominał jakim to jestem "dziwnym pacjentem" bo chcę żeby pobierał wymaz w rękawiczkach. Za każdym razem zachowywał się jak frustrat chcąc koniecznie zakończyć dyskusję na swoim i dosłownie krzycząc na mnie, nawet po opuszczeniu gabinetu. Dosłownie słyszałem jego krzyki zza zamkniętych drzwi.
   4. Na finał najlepsze. Przyszedłem w celu zbadania bakterii ureaplasma, a został mi wykonany test na rzeżączkę! Na koniec lekarz stwierdził, że w ogóle czemu ja przychodzę do niego z takim problemem, że w celu wymazu z penisa powinienem iść do dermatologa. Gdzie powinna iść osoba z zapaleniem dróg moczowych i bardzo intensywnym pieczeniem? Wg pana lekarza, na pewno nie do urologa. Wiem na pewno, że do takiego urologa jak on nigdy nie pójdę.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: Konsultacja

   Pan doktor zapomniał powiedzieć jakie dokładnie mam zrobić badania krwi i moczu na zakażenie cewki moczowej. Powiedział na wizycie, że standardowe. Nie ma takich badań, standardowych. I mam kłopot ponieważ nie wiem jakie ?Roże czynniki i odczynniki bada się w krwi i moczu w zależności rodzaju choroby!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jerzy Kotowicz

  Neurolog, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: badania neurologiczne

   Najbardziej profesjonalny lekarz do jakiego trafiłam. Doktor dokładnie przeanalizował mój przypadek. Bardzo polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: badanie neurologiczne

   Jest to świetny specjalista.Bardzo dokładnie przeanalizował wszystkie badania ,które ze sobą przyniosłam na wizytę.Wyjaśnił mi szczegółowo wszystkie wątpliwości dotyczące mojej choroby.Lekarz godny polecenia,bo ma bardzo dużą wiedzę i chętnie służy pomocą

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu