Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Falck w Kędzierzynie-Koźlu

Mostowa 30b

47-223 , Kędzierzyn-Koźle , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Mocek

  Ortopeda, lek.

  • P

   Bardzo dobry specjalista. Fachowo i przystępnie tłumaczy schorzenie, leczenie i powrót do sprawności, a przy tym jest niezwykle uprzejmym i miłym człowiekiem. Dziękuję za prowadzenie mojego przypadku i serdecznie pozdrawiam,.

  • J

   Ludzki, znający się na swej specjalności, zaangażowany. Polecam i dziękuję za opiekę nad tatą.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maria Teresa Abram-Zaskórska

  Okulista, lek.

  • K

   Okulistka która uratowała mi oczy, kiedy miałam gronkowca. Kiedy inni testowali na mnie krople i leki jako jedna okulistka na 1 wizycie wysłała mnie na wymaz. Po 2 tygodniach wyszedł gronkowiec po zastosowaniu maści i kropli odpowiednich przeszło jak ręką ujął. Ponad rok leczyłam się u innych okulistów z marnym skutkiem.


 • Alina Chmura

  Neurolog, lek.

  • Nie polecam. W moim przypadku w ogóle nie pomogła, nie zleciła ani jednego badania, opierała się na badaniach, które robiłam prywatnie. Chodziłam na kasę chorych więc wizyty wypadały średnio co 9 miesięcy. Przy kolejnej wizycie zdziwiła się, że dolegliwości jeszcze mi nie przeszły, ale ona nic nie poradzi. Ale oczywiście ciągle mam do niej chodzić. Nawet po dwóch latach, kiedy mój stan się nie polepszył a wręcz pogorszył, nie chciała mi dać skierowania na rezonans ani nawet prześwietlenie, bo "nie będziemy powtarzać badań, bo jest pani młoda". Możliwe, że ktoś pozytywnie ocenia panią doktor, ja niestety nie.

  • L

   Bardzo miła, empatyczna i życzliwa Pani doktor, zadaje wnikliwe, szczegółowe pytania, ale i z taką samą szczegółowością odpowiada na pytania, wątpliwości. Bardzo szybko wyleczyła u mnie porażenie nerwu trójdzielnego, którego wcześniej nikt nie zauważył (po wypadku 3 dni leżałam w szpitalu). Jedyny minus to to, że za każdą wizytę trzeba zapłacić 120 zł...


 • Jurij Babkin

  Ortopeda, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uraz kolana

   Profesjonalne podejście, bardzo konkretny, a przy tym miły i z przyjaznym nastawieniem. Świetny specjalista z powołania! Szybko dostałam się na badania, miałam dobry harmonogram wizyt kontrolnych. Wróciłam do zdrowia prędzej niż mi zapowiadano

  • G
   Lokalizacja: Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris

   Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam w moim dotychczasowym życiu! Od lat zmagałam się z bólami kręgosłupa. Mam dużą skoliozę, do tego pracę biurową, studia w weekendy, więc mimo dość aktywnego sportowo trybu życia, plecy bolały mnie tak, że niejednokrotnie płakałam z bólu. Nie pomagały mi leki przeciwbólowe, nie pomagała rehabilitacja z NFZ. Uznałam, ze wizyta u dr Babkina to moja ostatnia szansa na życie bez bólu. I tą szansę dostałam! 40 minut w gabinecie, Pan doktor zbadał mnie, potem dokładnie wyjaśnił, na czym polegają moje problemy z kręgosłupem, z przykurczami powięzi itp. Powiedział, co mam robić, jakie ćwiczenia wykonywać i dał różne inne zalecenia. Dostałam też receptę na bardzo silne leki przeciwbólowe, które miałam brać przy atakach silnego bólu. Zastosowałam się do zaleceń w 100%, po kilku dniach ból był mniejszy, po kilku tygodniach ustał i teraz pojawia się sporadycznie (kiedy nie mam za dużo czasu wolnego dla siebie), a tabletek już nie brałam od długiego czasu. Po wielu latach chronicznego bólu i zmagań z samą sobą w końcu jestem wolna od bólu pleców. Dziękuję Panu dr i polecam wszystkim!! Podstawa to stosować się do zaleceń lekarza, ale trzeba trafić na takiego, który takowe da i wszystko wytłumaczy. Ja na takiego trafiłam i były to najlepiej wydane pieniądze na prywatną wizytę w moim życiu.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jacek Mazur

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Kędzierzynie-Koźlu

   Chodzę do doktora od prawie 10 lat i nie zmienie go na innego dopóki nie przestanie przyjmować pacjentek. Byłam przez doktora leczona i prowadził ciążę. Mimo przykrego zakończenia kolejnej ciąży wykazał się duzym taktem, zrozumieniem, wyjaśnił i rozwiał wątpliwości. Ponadto życzliwy uśmiechnięty, zawsze pożartuje, delikatny przy badaniu. Bylam też u doktora prywatnie i nie widze różnicy w podejściu do pacjenta.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Kędzierzynie-Koźlu

   Jestem zadowolona z kulturalnego przyjęcia i badania. Otrzymałem stosowne i skuteczne leki na dolegliwości pooperacyjne.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania