Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Kraków - Klimeckiego

Stanisława Klimeckiego 1

30-705 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną, prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację – czyli przez zamknięty cykl leczenia. Wysoki standard świadczonych usług wyznaczają uznani specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pacjentów – system on-line, aplikacja mobilna, e-wizyty.

Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED tworzą 32 wieloprofilowe odziały (Warszawa, Sochaczew, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław), w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich, szpitale w Warszawie, a także 3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja. W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny.

Wysoką jakość obsługi pacjenta potwierdzają wyniki badań satysfakcji. W 6-stopniowej skali osiągamy wysoki poziom 5,49.

W 2018 r. otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień:
Najlepszy produkt dla Biznesu 2018 - ranking Gazety Finansowej
Najlepszy Pracodawca 2018 - ranking Gazety Finansowej
Gwiazda Jakości Obsługi 2018 -niezależne badanie konsumentów i Polskiego Programu Jakości Obsługi
Wectory 2018 – nagroda dla założyciela enel-med Adama Rozwadowskiego. Nagroda przyznawana przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Most Attractive Employers 2018 - IV miejsce w rankingu, w kategorii Medycyna i Farmacja
Orły medycyny 2018 dla Estell Kliniki medycyny estetycznej. Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.
Woman star 2018 dla Estell kliniki medycyny estetycznej. Elitarne wyróżnienie przyznawane firmom z grona Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku.

ENEL-MED w liczbach:
Ponad 25 lat doświadczenia
700 000 pacjentów
35 wieloprofilowych oddziałów (7 przychodni przyzakładowych)
3 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport
Klinika medycyny estetycznej ESTELL
Ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja
Ponad 1600 placówek partnerskich
1800 lekarzy

Oddział Klimeckiego o powierzchni 700m2, otwarty w grudniu 2016, to druga placówka Enel-Med w Krakowie. Przychodnia znajduje się w nowoczesnym budynku biurowym, przy skrzyżowaniu dwóch dużych arterii Krakowa: ul.Powstańców Wielkopolskich i ul.Klimeckiego.

Do placówki w dogodny sposób można dotrzeć, korzystając z komunikacji publicznej (dojazd tramwajem linii 9,20,50; autobusy 127,158,174,178).

Dla pacjentów zmotoryzowanych dostępne są miejsca w podziemnym parkingu galerii handlowej.

Obok standardowych usług charakteryzujących przychodnię wielospecjalistyczną w oddziale funkcjonuje nowoczesny oddział fizykoterapii oraz pracownia psychotechniczna.

Nasz sprzęt

 • USG
 • Holter EKG
 • Holter Ciśnieniowy
 • Audiogram
 • EKG
więcej

Badania

 • USG
 • Echo serca
 • EKG
 • Holter EKG
 • Holter Ciśnieniowy
 • Audiogram
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Żabicka konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Świetny lekarz i świetny człowiek :) podczas wizyt pani Marta dokładnie wszytko tłumaczy, sprawdza, doradza, rozwiewa wątpliwości. Oprócz ogromnej wiedzy panią Martę cechuje duża empatia do pacjenta, otwartość i skrupulatność.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Alicja Mistarz konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i otwarta. Po wizycie i rozmowie wychodząc z gabinetu czułam się o wiele lepiej niż przed wizytą. Widać zaangażowanie w swoją pracę. Bardzo mi pomogła i gorąco polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dagna Ochrem konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam :) pani Dagna prowadziła moja ciążę i wykazywała duże zaangażowanie podczas kazdej wizyty. Zlecała każde wymagane i dodatkowe badania. Mogłam na nią liczyć w każdej chwili.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Alicja Mistarz konsultacja psychiatryczna

  Z Panią Doktor bardzo dobrze się rozmawia. Jest otwarta, życzliwa i stara się dokładnie poznać problemy pacjenta. Zdecydowanie polecam :)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Tomalski konsultacja ortopedyczna

  Rewelacyjny lekarz, czułam się totalnie w odpowiednim miejscu! Wysłuchał, zobaczył, uspokoił, zaproponował plan, był bardzo zainteresowany - poza tym ciekawie się z nim rozmawiało, nie zbywał, mogliśmy pożartować co mnie rozluźniło. Ufam mu całkowicie i z jakimkolwiek problemem ortopedycznym na pewno przyjdę do niego. Dziękuję!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dagna Ochrem konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Punktualność, dbałość o pacjenta na najwyższym poziomie. Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła. Pierwszy raz czułam takie zaangażowanie lekarza. Odnalazłam swojego lekarza. Serdecznie polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Piotr Pijanowski konsultacja neurologiczna

  Pan doktor jak zwykle kompetentny i empatyczny. Wszystko dokładnie wyjaśnił. A przede wszystkim, jak do tej pory, skuteczne leczenie.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dagna Ochrem konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobry lekarz. Byłam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest miła, wyjaśnia różne zagadnienia. Widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Anna Jasińska konsultacja dietetyczna

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, pani doktor jest bardzo zaangażowana, szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Atmosfera podczas konsultacji była pełna życzliwości, zalecenia bardzo szybko dotarły na maila.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Piotr Pijanowski konsultacja neurologiczna

  Pan Doktor to lekarz z dużym doświadczeniem , wiedza i profesjonalnym . Lekarz pełen troski i ciepła jednocześnie . Pacjentką jest moja mama ( osoba po 80 tym roku życia) która leczy się od dawna u Pana Doktora Jest zadowolona i wdzięczna Panu Doktorowi za opiekę Dziękuję Panie Doktorze

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania