Centrum Medyczne Damiana Poznań - Poradnia Zdrowia Psychicznego

(0 opinii)
Zobacz lekarzy

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu posiada bogatą ofertę z zakresu konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Oferuje pomoc za strony lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychot... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Poznań - Poradnia Zdrowia Psychicznego

Woźna 14

61-777 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Poznań - Poradnia Zdrowia Psychicznego

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu posiada bogatą ofertę z zakresu konsultacji psychologiczno-psychiatrycznych. Oferuje pomoc za strony lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychoterapeutów dziecięcych, seksuologów i logopedów.

Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta przy Woźnej 14, ulicy prowadzącej bezpośrednio do starego rynku. Placówka znajduje się w nowoczesnej kamienicy, na trzecim piętrze (z windą). Przychodnia ma powierzchnię 159 m2 , gdzie mieści się 5 przytulnych gabinetów oraz duża poczekalnia.

Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Informacje o usługach 22 566 22 24.

Nasza oferta

Osoby dorosłe mają możliwość skorzystania z konsultacji, diagnozy, leczenia oraz terapii między innymi obszarach w takich jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, choroba afektywna dwubiegunowa, uzależnienia, nadmierny stres, wypalenie zawodowe, problemy ze snem i inne zaburzenia psychiczne.

Oferujemy również pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców w zakresie leczenia depresji wieku młodzieńczego, trudności adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń rozwojowych, rozwiązywania problemów wychowawczych, szkolnych, okresu dojrzewania, jak również kontrolowania emocji, czy radzenia sobie z przesadną nieśmiałością i wycofaniem.

Prowadzimy również terapię par i terapię rodzinną.

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Zdjęcia

Powiązane wyszukiwania