Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Cegielniana

Cegielniana 4a, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Meus

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Zino-medUsługa: badania profilaktyczne

   Do Pana doktora zgłosiłam się w celu przeprowadzenia badań profilaktycznych. Muszę przyznać, że jest to specjalista, który od razu wzbudza zaufanie. Przeprowadził szczegółowy wywiad, odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania, dodatkowo, zaproponował także nową formę badania, cechującą się większą skutecznością. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością w przyszłości zdecyduje się na kolejną.

  • S
   Lokalizacja: Zino-med

   Profesjonalizmu, dociekliwości i cierpliwości Panu Doktorowi nie brakuje, co ważniejsze badanie było bezbolesne, cała wizyta bardzo komfortowa. Pan Doktor jest symatyczny, empatyczny i otwarty na to co mówi pacjent. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Jaśko

  Chirurg, Onkolog, Proktolog, dr n. med.

  • T

   Przywróciła mi wiarę w powrót do zdrowia. Po ciężkim leczeniu na raka piersi, po wędrówce po kilku szpitalach trzymam się jej i jej niezawodnemu instynktowi i wiedzy. Jest świetnym onkologiem. Realnie ocenia sytuację, pomaga pacjentowi zrozumieć chorobę. Polecam gorąco mam do niej pełne zaufanie. Elżbieta.

  • S

   Najlepsza na świecie Pani Doktor . .. za takie prowadzenie pacjentów i troskę brak słów wdzięczności.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jakub Zasada

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Diagnostyk, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Szczegółowo, zrozumiałym językiem tłumaczy na czym polega problem zdrowotny i jakie kroki należy podjąć. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie tłumaczący wyniki badania i szczegółowo omawiający diagnozę. Ma rzadki, niezwykły dar - połączenie profesjonalizmu na najwyższym poziomie, empatii i twardych argumentów dotyczących zadbania o zdrowie -czas pomyśleć o przyszłości :).
   Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Grażyna Mąka-Smederevac

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Cegielniana

   Pani doktor, słysząc że przyszedłem na kontrolę znamion, wysłała mnie do recepcji z pytaniem czy usługa obejmuje dermatoskopię wszystkich znamion na ciele (sic!). W międzyczasie pani doktor postanowiła wyjść na papierosa. Jako że oczekiwanie na odpowiedź trwało dłużej, po powrocie zaprosiła mnie jednak do gabinetu i stwierdziła, że w przeciągu piętnastominutowej wizyty ma czas sprawdzić co najwyżej pięć znamion (sic!!), co zajęło jej około 30 sekund, po czym zostałem wyproszony.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przebarwienie na skórze

   W swoim ponad 40-letnim życiu miałam do czynienia z bardzo wieloma lekarzami, lecz to było najgorsze doświadczenie, jedyna wizyta, która doprowadziła mnie do łez!
   Zgłosiłam się z niepokojącą zmianą na skórze, obawiałam się, że może to być czerniak. Lekarce nie przyniesiono mojej karty, zamiast poprosić o nią rejestratorkę - wysłała mnie po nią. Zaznaczam, że byłam wtedy w 9. miesiącu ciąży. Wróciłam z kartą po ok. 30 sekundach, bo leżała kilka kroków od gabinetu na ladzie rejestracji. Mimo to lekarka zawołała już kolejną pacjentkę, która zasiadła na krześle, gdzie cały czas leżały moje rzeczy (!). Zostałam wyproszona z gabinetu i musiałam ponownie czekać na korytarzu.
   Na zmianę skórną nawet nie chciała spojrzeć, stwierdzając, że nie ma to sensu, bo i tak zawsze zleca chirurgiczne wycięcie, nieważne, co to jest. Grzecznie poprosiłam, aby raczyła jednak spojrzeć przez dermatoskop i wyrazić opinię. Niegrzecznym tonem (praktycznie krzycząc na mnie) stwierdziła, że nie posiada tego podstawowego narzędzia w gabinecie i musi po niego pójść. Potwierdziłam, że proszę o to, bo zależy mi na diagnozie. W efekcie ponownie zostałam wyproszona z gabinetu i czekałam na korytarzu.
   Podczas badania była opryskliwa, zwracała się do mnie per ty, używała wulgaryzmów (!). Zachowując spokój grzecznie poprosiłam, aby była milsza. W odpowiedzi zostałam obrażona niewybrednym komentarzem na temat mojej ciąży. Wizyta zakończyła się skierowaniem do chirurga, niczego więcej nie uzyskałam.
   W pierwszym odruchu chciałam od razu pójść do Kierownika Przychodni, ale byłam rozgoryczona i roztrzęsiona, wróciłam do domu, żeby nie denerwować się więcej. Niedługo potem miałam termin porodu, więc nie było czasu na składanie pisemnej skargi. Do dziś żałuję, że nie zrobiłam tego, ale po paru miesiącach rozgrzebywanie sprawy straciło sens, bo najprawdopodobniej lekarka zasłoniłaby się niepamięcią (byłam u niej tylko raz i to krótko). Postanowiłam, więc choć w tym miejscu opisać tę sytuację, aby ostrzec potencjalnych pacjentów przed podobnym traumatycznym przeżyciem.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu