Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Wrocław

Powstańców Śląskich 7a, Krzyki

53-332, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Wrocław

Strzegomska 36, Stare Miasto

53-611, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Kowalczyk

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Przepisuje leki zamiast zbadać pacjenta. Kiedy zapytałam o usg dostałam odpowiedź "najpierw niech Pani sobie te leki przeciwbólowe weźmie". Cała wizyta trwała maksymalnie 5 minut. Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: Uraz stopy

   Doktor w ogóle nie interesował się moim urazem, ograniczył sìę do przejrzenua rtg z pogotowia i zarządzenia zdjęcia gipsu (z pogotowia) na kolejną wizytę po tygodniu. Na pytania o ortezy zamiast gipsu odpowiedział, że na mój uraz nie ma. Po tygodniu po zdjęciu gipsu w ogóle nie wykonał żadnych badań, na moje pytania co dalej - gdyż objawy dalej były dokładnie takie same jak w dniu urazu, przepisał zamrażacz i wypisał l4 - bez choćby spojrzenia....

   Po kolejnych 2 tygodniach ortopeda (inny, prywatnie) po samym wywiadzie zdiagnozował problem ze stawem lisfranca. Rezonans potwierdził 3 złamania w obrębie tego stawu... Dzięki panu Kowalczykowi i jego zapewnieniom, że poboli i przejdzie straciłem najważniejszy czas na leczenie w tego typu przypadkach... rozumiem, że każdy ortopeda nie musi być specjalistą od każdej kości i stawu w ciele człowieka, ale przynajmniej powinien mnie skierować do odpowiedniej osoby, jeśli sam nie ma pojęcia o tego typu urazach...

   Stanowczo odradzam wizyty u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Anna Buła

  Alergolog, Laryngolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Konkretna, sympatyczna Pani Doktor o niezwykle wysokiej kulturze, z dużą wiedzą, zasadamj i przyjaznym podejściem do najmłodszych. Rzetelny, szczegółowy wywiad oraz uderzająca kompetencja. Polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: konsultacja alergologiczna

   Jest. Ok. W zależności od dnia. Jest miła ale się często spoźnia. Całkiem dobry lekarz. Zleca dużo badań

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Łukasz Matusiak

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PERINATEA

   Najlepszy dermatolog jakiego spotkałam . Posiada ogromną wiedzę, trafnie stawia diagnozy i dobiera optymalne metody leczenia. Dzięki Panu doktorowi przeżyłam półtora roku bez objawów łuszczycy. Szczerze polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover Grabiszyńska - Wrocław

   Świetny lekarz, stawiający trafne diagnozy - mogłabym nawet napisać, bezbłędnie za pierwszym razem! Dokładnie przeprowadza wywiad, bardzo słucha pacjenta i tego co dolega. Jedynym minusem jest trudność w dostaniu się na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Ewa Hrehorów

  Dermatolog,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: plamki na twarzy

   Świetna lekarka, doskonały wywiad, bardzo sympatyczna i pomocna. Choć póki co byłem na dwóch wizytach, mam wrażenie, że wszystko jest na dobrej drodze (pod kontrolą).

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Kompetentny lekarz, szczegółowy wywiad ,badanie i zainteresowanie pacjentem,oprócz recepty na lek na moja dolegliwość otrzymałam wiele dodatkowych informacji i porad. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Barbara Rogala

  Pediatra, Nefrolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Pani Barbara to wspaniały lekarz. Jest bardzo cierpliwa, udziela wyczerpujących informacji i słucha zalęknionych rodziców. Obszernie tłumaczy objawy dziecka oraz wyniki badań. Cieszę się, ze na nią trafiliśmy!

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: schorzenie nefrologiczne

   Pani doktor wnikliwie bada pacjenta, zawsze slucha rodzica i szuka przyczyny choroby. Ponadto jest osoba bardzo miłą i ma swietny kontakt z malym pacjentem. Dzieki pani Doktor trafilismy do najlepszego specjalisty w rzadkim schorzeniu jakie ma moja córka. Dr Rogala jest bardzo doświadczonym lekarzem nefrologiem z wieloletnia praktyką. Gdyby nie pani Doktor moje dziecko od urodzenia niepotrzebnie byloby faszerowane masa lekow. Jestem i zawsze bede wdzieczna za pomoc, wsparcie i trafna diagnozę. Córka ma 11 lat i mimo wapnicy wciaz wydolne nerki. Dziekujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Aleksandra Wójcik

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Bardzo dobry specjalista. Wysoka cierpliwość do pacjenta, pełen profesjonalizm. Polecam leczenie u doktor Wójcik.

  • M

   Wspaniałe podejście do dzieci, duża cierpliwość. Wizyta bezbolesna, przez co dzieci przekonały się do Pani doktor i nie chcą już nigdzie indziej iść. Polecam, bardzo duża empatia i wiedza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Papież

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Starmed Staromiejskie Centrum MedyczneUsługa: Ciąza

   Nie polecam wręcz odradzam kobietom ciężarnym. Byłam umówiona na 13 ale było takie zamieszanie że weszłam na 14.10. Lekarż wesoły ale kiedy doszło do pokazania dokumentów że dziecko poczeło sie z kolejnejtzn 6 próby invitro że walczyłam od 2004 roku o bycie mamą to lekarz z kpiną wyrażnie z pogardą wyśmiewczo powiedział że powinnam wracac do lekarz który sztucznie mnie zapłodnił. Czułam się znieważona ale wyjasniłam że musze miec lekarza we wrocławiu bo do Warszawy ciężko mi dojezdzać. Badanie usg było dziwaczne, trwało kilkanaście sekund. Poprosiłam by odwrócił monitor a doktor powiedziałże to tylko do informacji lekarskiej. Kzała się ubrac. Leki pokazałam które biorę i te chciałam by wypisał a on znając moją wieloletnią walkę powiedział że zmienia te leki na zupełnie inne Zapytałam dlaczego przecież te wyisywał lekarz leczenie niepłodnosci na to doktor Ja mam własne spojrzenie na leczenie takich Jak Pani. To okropne traktowanie bez zasadne. Dziewczyny uwazajcie!

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Niesamowicie miły lekarz, zostałam zbadana dokładnie, a na wszystkie moje pytania została udzielona wyczerpująca i uspokajająca odpowiedź, nawet na te głupie. Bardzo dobre podejście do pacjentki, za co jestem naprawdę wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Maciej Ostrowski

  Pediatra, lek.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Naprawde Zadko spotyka się takich pediatrów, którzy potrafią tak spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć rodzicowi wszystkie sprawy. Pan doktor zwrócił uwagę na to co fizjoterapeuta, a internista w przychodni nfz nie. Jestem zachwycona i na pewno będę do Pana doktora z synem chodziła. Uspokoi mnie i wyjaśnił wiele rzeczy, co dla rodzica-laika, ma niesamowite znaczenie.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   To była jedna z najlepszych naszych wizyt pediatrycznych. Pan doktor ma świetne podejście do dzieci, aktualną wiedzę i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Taki powinien być każdy pediatra.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Zajdel

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: prowadzenie ciąży

   Lekarz miły, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Na wizycie, podczas której potrzebowałam tylko zwolnienia, gdyż nie mogłam dostać się do swojego lekarza, zbadał mnie, mówiąc że nie rozumie wypuszczenia z gabinetu kobiet w ciąży bez przebadania. Podczas każdej wizyty rzetelnie przebada, bez pośpiechu poświęca czas pacjentce.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: badania profilaktyczne

   Polecam doktora, bardzo miły, delikatny, doradzi i porozmawia w każdej kwestii. Przy badaniu kontrolnym z własnej inicjatywy wszystko dokładnie sprawdził.

  Zobacz wszystkie opinie (71) o tym lekarzu


 • Remigiusz Sikora

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: wkładka domaciczna niehormonalna

   Lekarz bardzo sprawnie i bezboleśnie założył wkładkę po uprzednim badaniu i rozmowie na temat plusów i minusów tego rodzaju antykoncepcji.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Szczytnicka

   Poszłam na wizytę ponieważ dostałam (u innego lekarza) receptę bez refundacji. Poprosiłam pana doktora o opinię, czy są wskazania, żebym brała luteinę ,powiedział, że tak i że wypisze mi receptę z refundacją. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że recepta jest bez refundacji! Jednak to, co przeważyło o mojej opinii o tym lekarzu, to zdanie wypowiedziane na początku wizyty. W opisie w systemie wpisał "pacjentka prowadzona u innego lekarza" i skomentował że lubi wpisywać to zdanie. Kiedy spytałam czemu, odpowiedział, że dzięki temu nie musi brać na odpowiedzialności za pacjentkę. "Takie czasy".
   Pan doktor bardzo doradzał zrobić badania genetyczne i argumentował, że sam widział trzy przypadki z zespołem downa (Doktor sam użył brzydszego określenia) które według standardowych badań miały być zdrowe.
   O ile nawet jestem w stanie zrozumieć dobre intencje doktora przy doradzaniu badań to sposób wypowiedzi był wysoce nieprofesjonalny i jak dla mnie bardzo zniechęcający. W życiu nie zaufałabym lekarzowi, który chętnie zrzeka się odpowiedzialności za pacjentkę. I jeszcze ta recepta - wyszłam z gabinetu bez tego po co przyszłam mimo wskazań.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu