Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Wrocław

Powstańców Śląskich 7a, Krzyki

53-332, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Wrocław

Strzegomska 36, Stare Miasto

53-611, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Dyła

  Pulmonolog, Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Świetny lekarz, zna się na swojej pracy i wykonuje ją z wielkim zaangażowaniem. Ma dobry kontakt z pacjentem, dużo rozmawia, wyjaśnia, uważnie słucha.
   Jestem bardzo zadowolona, że właśnie na tego lekarza trafiłam w szpitalu. Żałuję, że tak późno ale widzę, że zależy mu na pacjencie, jest wyjątkowy, cały czas spędza na oddziale, zawsze ma czas na chwilę rozmowy, mimo, że trafiają mu się naprawdę trudne diagnozy. Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować męża i złagodzić objawy choroby. Pan doktor zlecił szereg badań, które wykonał i przepisał kilka leków ratujących zdrowie i życie. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za wszelką pomoc i leczenie mojego męża oby był z nami jak najdłużej - Doktorze dziękuję! A. Lewczuk

  • P

   Ja też mam pozytywne zdanie o Panu dr. Poznałam go przypadkiem, ponieważ był lekarzem prowadzącym mojego dziadka. Wszystko na spokojnie mi wytłumaczył, powiedział jakie dalsze plany leczenia. Dziadek też był zadowolony z opieki Pana Tomka. Polecam i dziękuję w imieniu swoim i dziadka.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krystyna Gietkiewicz

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wykluczenie alergii w permanentnym zapaleniu zatok

   Niesamowita Specjalistka. Bardzo profesjonalna, życzliwa i pogodna. Byłam aby wykluczyć podłoże alergiczne w przewlekłym zapaleniu zatok. Komplet badań od ręki, sprawnie i przyjemnie. Bardzo polecam Panią Doktor! MC

  • Z

   Najlepszy alergolog z jakim mialam do czynienia w swojej dlugo letniej walce z alergia. Kobieta ma niesamowite podejscie do pacjenta, kieruje od razu na komplet badan i testow co pomaga wychwycic konkternie co dolega i jak dobrac odpowiednie leki. Jest swietnie zorientowana w nowych metodach leczenia,w nowoczesnych lekach. Polecam gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Katarzyna Lewandowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Excellent Dentist! I would highly recommend her to be your dentist. We have been using her as our dentist for approx. 3-4 years and I am very happy with her services. Most importantly I trust her with my wife's dental care. She shows complete concern and care for you. Her pain management during dental procedures are excellent. I would highly recommend her for your and your families dental needs.

  • W

   Pani dr. Lewandowska zmienia oblicze polskiej stomatologii. Pacjent u dentysty może poczuć się wyluzowany. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Donata Olszowiec

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, Dietetyk,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Pani doktor poza dobrym podejściem do dzieci jest wnikliwa i niezależnie od wszystkiego prowadzi wizytę tak żeby wszystko sprawdzić i wytłumaczyć

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Mam mieszane uczucia odnośnie wizyty u pani doktor. Z jednej strony super podejście do małego pacjenta i jego rodziców, wysłucha, zleci badania, uprzejma. Z drugiej strony zlecone leczenie nie przyniosło pozytywnych efektów, tylko choroba się dalej rozwinęła. Stało się to tak już drugi raz i nie wiem czy to przypadek czy reguła.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Ewa Rutkowska

  Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover Globis - Wrocław

   Bardzo szczegółowy wywiad, dociekanie źródła problemów. Świetne podejście do 3-letniej córeczki. Komunikatywna, kompetentna lekarka. Do takich pediatrów z dzieckiem aż chce się chodzić.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover Globis - Wrocław

   Pani doktor jest b. miła zarówno dla dziecka jak i dla rodzica, ale nie to jest najważniejsze. P. doktor ma dużą wiedzę i przede wszystkim widać że jest lekarzem, który stale się kształci, zna najnowsze badania i wytyczne. Dostaliśmy kuracje na atopowe zapalenie skóry bez sterydów, która faktycznie pomogła lepiej niż wizyty u alergologów i dermatologów, które polegały zwykle tylko na gaszeniu pożaru sterydami. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Igor Nowicki

  Diagnostyk, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

   Wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Zabieg mammotomii przeprowadził sprawnie i bezboleśnie, w trakcie procedury okazał mi dużo wsparcia i cały czas pytał, czy wszystko w porządku, dzięki czemu stres był o wiele mniejszy, niż się spodziewałam.

  • Bardzo dobry specjalista. Byłam bardzo zadowolona po zabiegu. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze.
   Magda.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Gebuza

  Okulista,

  • K
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

   Najlepsza Pani doktor u której przyszło mi się leczyć, ogromna wiedza i doświadczenie, świadome kroki, cudowne podejście, życzliwość.

  • Lekarz który doskonale podszedł do swojej pracy , co rzadko się zdarza w tych czasach. Wizyta krótka ale rzeczowa bez zbędnego czarowania. Badanie, diagnoza, recepta i parę słów od siebie wystarczyło mi aby wydać opinie Bardzo Dobry Lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marta Pazdur-Wróblewska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: ostre przeziębienie córki

   Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor. Wizyty przebiegają bardzo spokojnie, doktor ma świetne podejście do dzieci, jej zachowanie w stosunku do córki za każdym razem jest delikatne i czułe i widać że nie jest to wymuszone. Przy kilkukrotnych kontrolach wynikających z przedluzajacej się choroby, za każdym razem doktor sama zabiegała o to żeby osłuchac, obejrzeć córkę całą i dokładnie wypytywała o inne objawy. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy do Pani doktor.

  • A

   Spotkałam Panią Doktor w tym tygodniu i jestem mile zaskoczona jaka to jest miła, ciepła osoba. Poza tym bardzo dobry fachowiec. Jestem w ciąży i gdy Pani doktor zobaczyła moje badania (dokładnie badanie moczu) gdzie były same bakterie od razu powiedziała, że musimy to wyleczyć, natomiast Pan ginekolog stwierdził, że są to bardzo dobre wyniki. Pani Marta wzbudziła we mnie pełne zaufanie. Niestety w dzisiejszych czasach jest pełno pseudo lekarzy, którzy nadają się jedynie do wypisywania recept. A Pani doktor jest tym wyjątkiem, który do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Witek

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Centrum MEDICOVER WrocławUsługa: problemy z odpornością

   Bardzo miła i zaangażowany Pani Doktor. Bardzo ją cenię. Jest w stanie pozytywnie nastawić pacjenta plus dobra diagnoza.

  • A

   Po przeczytaniu opinii zastanawiałam się czy jest sens wogole iść do tej lekarki. Na szczęście poszłam i okazało się że Pani Doktor jest miła i rzetelna osoba. Wysłuchała, zbadała, uspokoiła, odpowiedziała na pytania i wystawiła skierowanie do specjalisty. Na co dzień prowadzi mnie inny lekarz, jednak obecnie jest na urlopie. Już teraz wiem że w razie nieobecności mojeje lekarki na pewno udam się do dr Witek.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Sycz

  Lekarz Rodzinny, Internista, Pediatra, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: Infekcja

   Poszłam do lekarza z dwulatkiem, by sprawdzić, czy prawie tygodniowa infekcja nie spowodowała jakiś powikłań (czy czyste uszy/oskrzela). Lekarz wydaje się kompenteny, okazało się, że synek jest na ostatniej prostej do wyzdrowienia i, jak to powiedział doktor, sam bardzo dobrze poradził sobie z infekcją. Ale było duże opóźnienie, godzinne. Po dobrym humorze syna zostało prawie nic, bo każdy byłby po takim czasie oczekiwania znudzony. A do tego doszedł czas drzemki. Z pozytywnego nastawienia syna nici (syn ćwiczył otwieranie buzi, opowiadałam mu co będzie po kolei). Do lekarza chodzimy tylko na szczepienia, bo syn z tych zdrowszych, i chciałam, by mial jak najwięcej pozytywnych doświadczeń z lekarzami, bo nigdy nie wiadomo, . Ale ta wizyta nie należała do nich. Syn całą wizytę przeplakał, doktor nie zrobił nic, by ta wizyta była choć trochę milsza. Przez opóźnienie i to że synkowi nic poważnego nie dolegało, szybko osłuchał i zbadał uszy i gardło. I gdyby to było tylko tyle, to nie miałabym pretensji, ale całość wizyty była okraszona poradami wychowawczymi, że on płaczem się nie przejmuje, że dzieci często rodzicom mówią nie, a rodzice to już nie umieją odmówić. Nie rozumiem, po co takie komentarze i skąd to szanowny doktor odczytał? Z tego że dziecko płacze i nie chce by jakiś obcy facet go dotykał? Dla mnie oprócz kompetencji medycznych równie ważne u pediatry jest podejście do dziecka i rodzica. Żałuję, że nie było w tym dniu miejsc do naszej pediatry.

  • K

   Córka miała bardzo powiększone węzły chłonne, ból głowy, nóg, ogólnie bardzo złe samopoczucie. Dr stwierdził, że to wzystko przez to, że pojawiła sie młodsza siostra. Krytykował personalnie lekarza prowadzącego córkę i kilku innych lekarzy. Patrzył na nas z politowaniem, że wierzymy lekarzom kiedy oni w większości nie mają racji. Czułam się jak wsiowy głupek. Może i komuś taki tryb leczenia odpowiada. Dla mnie to było nieporozumienie. Kilka dni pózniej córka nie mogła juz ruszać głową i skończyło sie potwornym bólem, którego można było uniknąć i zakończyć leczenie szybciej.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu