Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Wrocław

Powstańców Śląskich 7a, Krzyki

53-332, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Wrocław

Strzegomska 36, Stare Miasto

53-611, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Kamil Witkowski

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • N

   Pan Dr przesympatyczny....i nie zgadzam się z opinią, że nie ma podejścia do pacjenta....mnie potrafił podejść, konkretny, rzeczowy, i bada a nie patrzy w oczy.....a jeśli chodzi o stukanie w klawiaturę....cóż teraz wszyscy i wszędzie stukają w klawiaturę, bo taki jest ten nasz ''zbiurokratyzowany'' świat.... wydaje mi się ,że Pan Dr opisując wszystko, jeszcze raz przemyśla wszystkie fakty i zaistniałe stany, aby potem postawić właściwą diagnozę...jestem bardzo zadowolona z wizyty....szczerze polubiłam Pana Dra....

  • W

   Jak widzę szkoda, że nie zajrzałam na tę stronę przed wizytą. Niestety, jak człowiek choruje, nie bardzo się zastanawia co robi. Do pana doktora dotarłam w nieciekawym stanie, badanie było przeprowadzone od niechcenia, w trakcie lekarz rzucał nieprzyjemne uwagi i wyglądał, jakby bardzo bawił go fakt, że ktoś źle się czuje. Ale naprawdę wszystko to bym zniosła, gdyby nie fakt, że... nie zostało mi przepisane absolutnie żadne lekarstwo i zalecenie. Odradzam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ryszard Teodorczyk

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • Bardzo dobry,sympatyczny lekarz który zbada i poleci co jest odpowiednie , polecam zdecydowanie wizytę u tego lekarza :)

  • N

   Typowy lekarz, któremu dialog z pacjentem jest obcą formą komunikacji - zastępuje ją jednokierunkowy przekaz. Nie dyskutuje na temat pofilaktyki, ponieważ ważniejsze jest przedstawienie pacjentowi przepisów i udowodnienie, że tam temat ten nie istnieje. Stanowczo odradzam.


 • Ewa Salach-Sowińska

  Okulista,

  • A

   Polecam wizytę u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona, chodzę tam ze swoją 6-letnią córką, Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci.


 • Małgorzata Firkowska-Skóra

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej,

  • B

   Panią Doktor polecam z czystym sumieniem,pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie plus empatia,co jest niezmiernie rzadką cechą ,szczególnie w tej profesji .
   pozdrawiam

  • P

   Panią doktor jestem zachwycona. Po tragicznej wizycie w innej placówce, wręcz spadła mi z nieba. Teraz chodzę do niej zarówno przez medicover jak i prywatnie . Darzę ją dużym zaufaniem i z żadną sprawą nie zawaham się do niej pójść. Jest miła, ciepła, człowiek czuje się komfortowo. W dodatku zawsze czuję się słuchana a odpowiedzi jakie dostaję są kompetentne, wyczerpujące i co najważniejsze - zrozumiałe dla laika.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Arnold Balcewicz

  Okulista,

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

   Przyjemny Pan Doktor. Z poczuciem humoru.

   Jednak błędnie rozpoznał chorobę zapalenia spojowek.
   Pomylił je z zapaleniem nerwu wzrokowego.
   Nie powiadamiajac mnie o jego wątpliwościach.

   Niepotrzebnie zazywalam przez cały tydzień antybiotyk.
   Do tego nie dał zwolnienia lekarskiego pomimo pracy przy komputerze.

   Nie poszla bym juz więcej do niego.

  • T

   "To pańska sprawa, to pański problem, pan zrobi co zechcę" - dziwny to lekarz, bardziej skupił się na jakimś płomiennym przemówieniu o moim obowiązku posiadnia okularów niż na badaniu. Czułem się tak, jakby, jak najszybciej chciał mnie pożegnać, z resztą po chwili w niezbyt miłej atmosferze też było mi to na rękę. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jacek Górski

  Okulista, lek.

  • B
   Lokalizacja: EMC Przychodnie Wrocław

   Doktor zapisał mi szkla; mocniejsze dla mocniejszego oka a słabsze dla słabszego oka w wyniku czego miałam zaburzenie widzenia. Przedłożyłam doktorowi historie lekarska, opinie, odebrał ode mnie okulary i wymienił mi szkła. Znów nie widziałam dobrze bo okazało się, że środek soczewki oka lewego był wyżej o 4mm od drugiego szkła. Okulary leza bezuzytecznie w szufladzie wraz z dokumentacja.Musiałam kupić nowe, już z dobrze dobranymi szkłami.

  • G

   jacek gorski bardzo dobry okulista bo on jedyny znalazl recepte na moje oczy


 • Jadwiga Watras

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła pani doktor, podaje rękę pacjentowi, wsłuchuje się w to co ma do powiedzenia, wyjaśnia wszystko dokładnie. Ale mam poważne zastrzeżenie: nie jest to lekarz pro-kp. Więc jeśli mama karmiąca chce się wybrać, to nie polecam. Na rynku jest szereg dostępnych bezpiecznych antybiotyków dla matek karmiących piersią, Pani doktor postanowiła zadecydować za mnie, przepisując antybiotyk po którym karmić nie można i sugerując podanie dziecku mleka modyfikowanego na ten czas. Na szczęście inny lekarz podszedł do sprawy poważnie i mogę się jednocześnie leczyć i karmić.

  • O

   Pani doktor może i sympatyczna, ale odniosłam wrażenie, że w ogóle nie zapoznaje się z historią choroby pacjenta. Po wejściu do gabinetu usłyszałam "co Panią niepokoi?" (była to moja druga wizyta) pytanie jak najbardziej na miejscu, ale to Pani doktor skierowała mnie na badania, więc sądziłam, że przed wizytą zapozna się z moja historią i wynikami , które ma w systemie. Badanie usg jamy brzusznej, które miałam wykonane wykazało stłuszczenie wątroby i trzustki, Pani doktor stwierdziła, że nic się takiego nie dzieje, musiałam prosić się o dodatkowe badania z krwi, a kiedy powiedziałam, że chce pójść do hepatologa i potrzebuje skierowanie to bardzo się oburzyła i powiedziała, że to nie jest konieczne. To była moja ostatnia wizyta u Pani doktor, nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bogusław Ławicki

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Arkady WrocławskieUsługa: badania pourazowe

   Wizyta trwała zaledwie 2 minuty, brak jakiegokolwiek zainteresowania, badania, wywiadu, dokumentacja medyczna w jednym zdaniu. Rola doktora polegała tylko na wypisaniu skierowania na zabiegi.

  • T

   Niekompetentny, wykazujący się maksymalną ignorancją. Najwyraźniej już znudzony swoją pracą. Ponad rok czasu mnie leczył mnie sterydami i innymi objawowymi jednak bez szczególnego wniosku ani zainteresowania przyczynami schorzeń.... Gdy powiedziałem, że mnie już tak boli, że wieczorami płaczę, nie mogę się ruszać - to usłyszałem "przesadza Pan". Jak okazuje się, że umierałem na borelioze - to stwierdził, że to nie jego działka...

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Agnieszka Ciesiołkiewicz-Wójcik

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opieka hospicjalna

   Pani Doktor jest wg mnie jedną z niewielu lekarzy, którą mogę polecić za profesjonalizm i trafność decyzji.Wiem co piszę bo od13 lat zmagam się z poważną chorobą i miałem kontakt z wieloma lekarzami. Swoim podejściem i zaangażowaniem zawiesiła poprzeczkę tak wysoko, że trudno innym się do niej zbliżyć! Polecam.


 • Arkadiusz Pawlak

  Stomatolog, lek. dent.

  • Ł

   Bardzo polecam Pana doktora. Profesjonalne podejście. Przy każdej wizycie lekarz dokładnie tłumaczy co będzie robił. Wszystko w przyjemnej atmosferze oraz bezboleśnie.

  • S

   Leczyłem się u Pana Arkadiusza już jakiś czas temu, ale zdecydowanie polecam tego stomatologa, fachowo, bez bólu i szybko :) Leczyłem się w medicover.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu