Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Łódź

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Śródmieście

90-368, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Łódź

ul. Pomorska 106, Śródmieście

91-402, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Szewczyk

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Bardzo dobry specjalista!!!!!Świetnie rozpoznaje każdą chorobę i przepisuje leki które od razu pomagają.Szczerze polecam!

  • P

   Ja szczerze polecam Panią Doktor. Leczmy sie u Niej calą rodziną w Medicoverze. Zawsze jest usmiechnieta, uprzejma i pomocna. Przepisuje leki typowe dla choroby, czesto doradza cos dodatkowego. Nie zgodzę się również z opinią odnosnie drogich leków ( zawsze mozna w aptece poprosic o zamiennik) Jako jedyna przepisala mi ibuprofen na recepte, zaden z lekarzy do tej pory sam mi tego nie zaproponowal. Szczerze ją polecam!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krystyna Adamowska

  Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: konsultacje internistyczne

   Znakomity lekarz. Pani doktor jest cierpliwa i fachowo odpowiada na wszystkie pytania. Duże doświadczenie i wiedza. Gorąco polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: Bezsenność

   Zgłosiłam się do lekarza z powodu problemów ze snem. Dostałam dwa antydepresanty/psychotropy, jakby to były cukierki, w tym jeden z zaleceniem brania bezpośrednio przed snem, który zgodnie z większością reakcji, pobudza. Brak empatii, zero zainteresowania przyczyna problemu oraz tempo wizyty to małe uchybienia w stosunku do treści recepty. Zdecydowanie odradzam konsultacje z tym lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Komuńska

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: infekcje

   Świetne podejście do dzieci. Moja córka ja uwielbia. Konkretna, rzeczowa, wszystko dokladnie tłumaczy. Zawsze trafione diagnozy. Polecam.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, cierpliwy z odpowiednim podejściem do dzieci. Bardzo szczegółowo bada dziecko, o wszystko wypyta rodziców, wysłucha i doradzi. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Wiesława Brodacka

  Laryngolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja laryngologiczna dzieci

   Wizyta z dzieckiem 4-letnim
   Pani doktor bardzo miła ,dobry kontakt z małym pacjentem.przyszlam na konsultacje z
   Dzieckiem z ostrym zapaleniem ucha które jest w trakcie brania antybiotyku poniewaz miało wyciek ropny z ucha. Pani doktor dokładnie sprawdziła ucho , gardło i nos. Przepisała stosowne leki dokładnie wyjaśniając jak stosować przy czym chętnie odpowiadała na moje pytania ! Na do widzenia dziecko dostało żelki(na kaszel ) z czego było zadowolone! Oboje wyszliśmy zadowoleni ;)
   Polecam

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Remedium

   Pani doktor ma nieprofesionalne i lekceważące podejście do pacjenta. Byłam na zabiegu na przegrodę nosa (po wizycie kontrolnej w razie gdyby sie coś działo miałam iść do swojego laryngologa). Po ponad miesiącu poszłam do niej, ponieważ nos cały czas mnie bolał i był opuchnięty, nie mogłam sie schylać. Pani doktor powtórzyła tylko, to co powiedziałam czyli, ze mam obrzęk i że wychodzą mi trzy szwy. Odesłała mnie z tym do szpitala,w którym robili mi operację. Poinformowałam Pania doktor od razu, że w taki wypadku nie mogę pójść do pracy, nie mogę dźwigać, boli mnie jak się schylam,a pracuję w gastronomi i cały czas muszę to robić, poza tym nie wyobrażam sobie sytuacji, w której szew by mi po prostu wypadł z nosa (szwy podobno miały sie rozpuścić) i znalazł się w czyimś obiedzie. Pani doktor stwierdziła "to już jest Pani problem, ja zwolnienia dać nie mogę. Po miesiącu ludzie już zapominają, że mieli operację". Jednak ja jeszcze nie zapomniałam i wcale nie czułam się dobrze. Poszłam tam,żeby problem rozwiązać a nie powiększyć dodatkowym bieganiem.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Leokadia Łazorko-Szaler

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Leczy moje dzieci od kilkul lat, zawsze trafna diagnoza, swietne podejście do małego pacjenta. Nie przepisuje antybiotyków bez naprawdę wyraźnego wskazania, nie raz wyleczylismy zapalenie oskrzeli bez antybiotyku. Polecam

  • A

   Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Prowadzi moje córki od urodzenia (7 lat, 3 lata). Po drodze miałam do czynienia z wieloma lekarzami więc... Zawsze dokładnie bada dziecko, antybiotyk to ostateczność. Wiedza i doświadczenie ogromne a przy tym podejście do dziecka, choć chyba lepiej pasuje tu określenie wielkie serce. Dzieci ją uwielbiają. Polecamy i pozdrawiamy Zuzia i Karolinka z rodzicami :-)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agnieszka Antczak-Judycka

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wołoska

   Przyszłam do pani doktor w 5. tygodniu ciąży. Była to pierwsza wizyta. Nie otrzymałam karty ciąży ani informacji, że przed każdą wizytą powinnam odwiedzić położną. Pani doktor zignorowała moją trwającą od 5 nocy bezsenność i nie wystawiła zwolnienia, następnego dnia miałam kolizję w drodze do pracy. Zostały zlecone badania, nie zostało na nich zaznaczone, że jestem w ciąży w związku z tym musiałam stać w długiej kolejce (pierwszeństwo dla kobiet w ciąży) do badan. Interpretację wyników otrzymałam z opóźnieniem, po tygodniu, kiedy już byłam po wizycie u innego ginekologa, od którego dowiedziałam się, że nie wszystkie badania są prawidłowe i trzeba szybko działać. Pani doktor napisała, że w związku z wynikami wystawia mi skierowanie do endoktrynologa, ale go nie wystawiła, w związku z tym nie mogłam zapisać się do tego specjalisty w ramach medicover. Do pani doktor nie wracam. Wizyta odbyła się z 15-minutowym opóźnieniem.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Wołoska

   Prowadziłam ciążę u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor była bardzo dokładna i zawsze wystawiała potrzebne skierowania, nie bagatelizowała żadnych objawów, także odpowiadała na wszystkie pytania. Czułam się dobrze zaopiekowana podczas ciąży. Poza tym była bardzo sympatyczna i kulturalna.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Hanna Łabiak-Pluta

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: Kontrola wczesniaka

   Nie polecam. Lekarz zbadał mojego syna, twierdząc, że widzi u niego zaćmę i że mam jechać jeszcze do medicovera na Piłsudskiego żeby potwierdzić ale nie ma się co spieszyć bo to nie zagraża życiu a operacje wykonuje się później. I koniec. Zero odpowiedzi na inne pytania. Udało mi się biegiem załatwić wizytę u innej dr, która jak się dowiedziała jaka diagnozę pozostawił wcześniejszy lekarz skrupulatnie przebadala syna. Na szczęście okazało się że to pomyłka bo źle było wykonane badanie. Nie polecam tego lekarza.

  • A

   Mam zupełnie inne odczucia i doświadczenia związane z panią doktor. Nie twierdzę, że wizyta była nieprzyjemna. Natomiast zupełnie nie wyczułam troski o pacjenta. Pani doktor zbadała mi wzrok i skrzętnie zapisała wyniki. Nie po to przyszłam, więc uznałam, że być może to badanie rutynowe. Natomiast zdumiona byłam faktem, że pani doktor nie widziała potrzeby poinformowania mnie o wyniku badania. Nie upewniła się, że noszę okulary i że może jetem kierowcą i jednak powinnam? Bardzo to dziwne. Spowodowało, że poczułam się potraktowana przedmiotowo. Skierowała mnie na badania, których nie mam w abonamencie (w placówce Luxmed), o czym dowiedziałam się dopiero od osoby z recepcji placówki. Byłam długo prowadzona przez lekarza w innej placówce i poszłam do tej lekarki zachęcona pozytywnymi opiniami. Zawiodłam się. Innym, decydującym się na usługi pani doktor, życzę więcej szczęścia. Może to był zły dzień pani doktor, ale ja więcej wizyty u niej nie zaryzykuję.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Katarzyna Jaworowska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: Skierowanie

   Ja oceniaM wizytę bardzo słabo chciałam skierowanie do gastrologa to Pani doktor A mnie naskoczyla że mam zmienić dietę nie wiedząc tak naprawdę jaka stosuje. Dala mi rozpiske diety która pomaga na jelita A to że w diecie są same produkty z mega zawartością curku.Pani doktor na mnie naskoczyla wręcz I pomocna ona nie jest wcale. Nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Serdecznie polecam Panią Doktor! Zawsze mogę zwrócić się do niej z problemem, otrzymuję skierowanie na badania. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, a w nagłej sytuacji zdrowotnej otrzymałam od Pani Doktor ciepłe słowa i wsparcie którego tak bardzo potrzbowałam. Wspaniały lekarz!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Renata Karpińska-Miluśka

  Okulista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Do pani doktor Karpińskiej-Miluśkiej trafiłam całkowicie przypadkiem. Miałam kilka wątpliwości na temat moich oczu. Pani doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. W przejrzysty sposób tłumaczy pacjentowi sytuację. Ogromnym plusem jest również chęć kontynuacji kierunku w jakim pacjent był leczony dotychczasowo (ale pod opieką innego lekarza). Pani doktor w czasie wizyty wykonała wszystkie niezbędne badania oraz poświęciła mi wystarczająco czasu, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Życzyłabym sobie i innym pacjentom, aby zawsze mieli wizyty u takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!

  • C

   Leczymy się wraz z żoną od dawna u Pani doktor i chcemy serdecznie podziękować za miłą,profesjonalną obsługę medyczną,życzliwość,ciepłe słowa i nieustanny uśmiech.
   Te wszystkie małe gesty sprawiają,że z przyjemnością idziemy na wizytę i po poradę.
   Wdzięczni pacjenci Janina i Stanisław Krzyżanowscy !!!!


 • Dorota Wyrwas

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

   Witam Pani Doktor wykonywała mi usg w 12 tygodniu ciąży. Wszystko dokładnie wytłumaczyła pokazała , w badaniu uczestniczył mąż , nie było to problemem. Polecam

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Sonomedika"

   W 100% polecam Panią doktor. Byliśmy z mężem na usg III trymestru która zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Zostało nam wytłumaczone wszystko podczas badania. Bardzo rzeczowa osoba. Atmosfera w gabinecie bardzo pozytywna. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu