Centrum Ginekologii i Położnictwa - Suzin, Sieroszewski Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów

(238 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ginekologii i Położnictwa - Suzin, Sieroszewski Spółka Partnerska Lekarzy Specjalistów

Zielona 25 m. 37, Polesie

90-602, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Binka-Kowalska

  Genetyk, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: porada genetyczna

   Pani Doktor wysłuchała mojej skomplikowanej historii medycznej, zainteresowała się wszystkimi wynikami badań, nie tylko genetycznych, zleciła kolejne badania, aby wykluczyć niepokojące podejrzenia. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Sympatycznie i merytorycznie. Dziękuję i polecam Panią Doktor.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobrze oceniam panią doktor. Ma doskonałą wiedzę i cały czas poszukuje przyczyn choroby i jej genezy.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Elżbieta Baś-Budecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny GabinetUsługa: Inny

   Byłam u Pani Doktor na tzw. USG prenatalnych w ciąży. Pani Doktor jest bardzo konkretna i profesjonalna. Od razu przechodzi do rzeczy, więc jeśli ktoś liczy na "słodkie pogaduszki przy kawie", to się rozczaruje. Na zadawane pytania odpowiada szczegółowo. Mimo, iż byłam jej okazjonalną pacjentką (tylko na potrzeby USG genetycznych), Pani Doktor pozwoliła napisać do siebie w razie wątpliwości zw. z testem PAPPa i udzieliła mi rady SMSem co do dalszego postępowania. Ja jestem bardzo zadowolona. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny GabinetUsługa: konsultacja leczenia niepłodności

   Pani doktor jest osobą rzeczową i konkretną. Wiele lat staraliśmy się o dziecko. Dzięki jej spostrzeżeniom i badaniom dziś cieszymy się będąc rodzicami Naszej córeczki. Pani doktor zrobiła więcej przez 9 miesięcy niż inni lekarze przez 4 lata. Dziękujemy

  Zobacz wszystkie opinie (230) o tym lekarzu


 • Doc. Sieroszewski

  Ginekolog,

  • W

   Poleca wszystkim Ciężarnym,które mają problemy z ciążą.Specjalista w swoim zawodzie,gdyby nie on moje dziecko urodziłoy się ok.26 tygodnia,a tak mam zdrową 2-letnią córeczkę która chowa się bez problemów!!!Polecam i pozdrawiam


 • Renata Banach

  Ginekolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta SzpitalUsługa: prowadzenie ciąży

   Stanowczo polecam Panią doktor. Przemiła, pełna empatii, kompetentna, odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Widać że dba przede wszystkim o dobro pacjenta i stara się pomóc nawet poza wizytą. Chciałabym częściej trafiać na takich lekarzy.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

   Pani doktor jest najbardziej delikatnym, taktowanym i przyjaznym lekarzem, jakiego poznałam. Jakość wizyt, badania, kontakt z pacjentem są zdecydowanie na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jakub Welfel

  Ginekolog, dr n. med.

  • Ķ
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Stanowczo odradzam. Pan doktor zdiagnozował u mnie nadżerkę, która według niego wyglądała wyjątkowo nieładnie. Wizyty odbywały się w ramach nfz i początkowo nadżerka miała być usunięta w przychodni. Na kolejnej wizycie Pan doktor stwierdził, że jednak nie jest mi w stanie wykonać tego zabiegu, gdyż w przychodni nie ma do tego warunków i zaprosił mnie do siebie prywatnie, gdzie koszt usunięcia rzekomej nadżerki miał wynieść 500 zł. Po tej wizycie na szczęście zapaliła mi się czerwona lampka i postanowiłam skonsultować swój problem z jeszcze innym lekarzem. Dwóch kolejnych ginekologów po badaniu stwierdziło, że jestem zupełnie zdrowa i nie widzą żadnej nadżerki. Obecnie jestem w 9 miesiącu szczęśliwie donoszonej ciąży i cieszę się, że nie dałam się naciągnąć Panu doktorowi. Przestrzegam inne osoby przed tym lekarzem.

  • J

   Dr Welfel prowadził moją ciążę od drugiej połowy! Nie żałuję zmiany lekarza! Fantastyczny kontakt, lekarz z ogromną wiedzą, kompetentny. Poród był ciężki - złe ułożenie płodu oraz wskazania lekarskie. Poród zakończony cięciem cesarskim, dzięki Panu Doktorowi wszystko zakończyło się sukcesem! Opieka poporodowa również na wysokim poziomie. Do tej pory przychodzę na wizyty lekarskie do Pana Doktora. Mam zaufanie! Świetny lekarz-fachowiec! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Tomasz Jachymski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Położniczo - GinekologicznyUsługa: badanie USG prenatalne

   Szczerze polecam dr Tomasza Jachymskiego ponieważ wizyta i badanie przebiegły bardzo profesjonalnie. Dr Tomasz Jachymski to bardzo kompetentny specjalista, rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczył podczas badania, a przy tym był serdeczny więc wizyta odbyła się bez zbędnego stresu.
   Polecam zdecydowanie bo to najlepszy ginekolog u którego byłam!