Centrum Ginekologiczne Matejki 9

(102 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ginekologiczne Matejki 9

Matejki 9

68-200 , Żary , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Waldemar Sługocki

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Ginekologiczne Matejki 9

   Doktor Sługocki jako jedyny lekarz podszedł do mojego problemu infekcji grzybicznych poważnie. Leczyłam się 6 lat u wielu lekarzy z Żar, Wrocławia i zza granicy. Nikt nie zrobił mi szczegółowych badań i nie podszedł do problemu indywidualnie. Inni lekarze u których wizyty trwały 5-10 min zbywali mnie.. dopiero doktor Sługocki podszedł do mojego problemu na najwyższym poziomie. Dzięki niemu wyleczyłam się i zaszłam w wymarzoną ciążę! Ciążę w miarę możliwości prowadzę u Doktora, ponieważ mieszkam za granicą. Gdy pojawia się jakiś problem wiem że doktor od razu mi odpisze na e-mail i doradzi. Tu gdzie mieszkam ciąża zwłaszcza ta wczesna nie jest traktowana jako 'ciąża' działa tu dobór naturalny. Dzieki Doktorowi wiem jakie badania i kiedy należy wykonać oraz śpię spokojnie. Na wizytę namówiłam również moją mamę. Jest zachwycona tym, że ktoś ją w koncu wysłuchał i doradził. Wizyta u doktora trwa o wiele dłużej niż u innych żarskich lekarzy a koszt jest ten sam! Polecam polecam polecam!!!!!!!

  • B

   Leczę u doktora się z powodu niepłodności. Od jakiegoś czasu (prawie 2 lata) staramy się z mężem o ciążę, niestety pewne zdrowotne problemy znacznie nam to utrudniają, w związku z czym od razu podjęliśmy decyzję o pomocy medycznej. Długo szukaliśmy konkretnej osoby, która porządnie zajmie się naszym przypadkiem, aż w końcu (po kilku niestety nieudanych próbach oraz pieniędzy wyrzuconych w błoto) trafiłam do doktora.
   Jestem naprawdę bardzo zadowolona, dopiero dzięki leczeniu u tego lekarza udało się uzyskać u mnie owulację (prawdopodobnie pierwszą od kiedy podjęliśmy z mężem decyzję o dziecku). Pan doktor był także pierwszą osobą, która zleciła badania również mojemu mężowi. Zajął się naszym przypadkiem rzetelnie, nie lekceważy niepokojących objawów (dzięki doktorowi miałam miejsce w szpitalu jeszcze w ten sam dzień kiedy dostałam ostrego bólu brzucha). Uważam doktora za osobę, która posiada dużą wiedzę, a do tego jest kontaktowy i wizyta u niego zawsze odbywa się w miłej atmosferze.
   Odnoszę również wrażenie, że poniższy komentarz czytam pod nieodpowiednim profilem. Do tej pory doktor zlecał mi wyłącznie niezbędne badania oraz recepty. Mało tego - wypisując recepty zawsze doradza mi apteki, w których leki wykupię najtaniej. PONADTO - niedawno straciłam pracę, w związku z czym chciałam zrezygnować ze starań o ciążę z powodów finansowych, jednak gdy doktor się o tym dowiedział, zaoferował pomoc ze swojej strony w postaci bezpłatnych dodatkowych wizyt związanych z monitoringiem cyklu. Teraz będzie drugi na takiej zasadzie. Zaznaczę, iż podejście doktora kompletnie się do mnie nie zmieniło, w dalszym ciągu jest wobec mnie bardzo uprzejmy i poświęca mi w gabinecie tyle czasu ile potrzebuję.

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu