Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA-DERM

(40 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA-DERM

Puławska 403, Ursynów

02-801, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Walkiewicz

  Dermatolog,

  • A

   Bardzo polecam Panią doktor, jest lekarzem który nie namawia na siłę na jakieś zabiegi, ale ma dużą wiedzę i potrafi na podstawie swojego doświadczenia dopasować zabieg do pacjenta. Bardzo miła i sympatyczna osoba z ogromną wiedza dermatologiczną bardzo polecam.

  • P

   Gorąco polecam. Byłam już u różnych lekarzy i naprawdę rzadko się zdarza, żeby wiedza, profesjonalizm, wyczucie estetyczne i miły kontakt szły razem w parze. Pani dr ma te wszystkie cechy. Przyszłam pewna, że zrobię pewien drogi zabieg, a Pani dr powiedziała, że lepsze efekty będą u mnie po innym (tańszym). Prawdziwe zaangażowanie w pacjenta! Po zabiegu czuję i wyglądam świetnie, polecam wszystkim Panią doktor i całą wspaniałą klinikę Viva-Derm!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Joanna Czuwara

  Dermatolog, dr n. med.

  • M

   Jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałam doczynienia! Fanatyczny dermatolog, w wszechstronna wiedza a przy tym bardzo ciepła, wyrozumiała i miła kobieta. Polecam polecam polecam!!!

  • Rewelacyjny lekarz w stylu Doktort House! Stawia diagnoze wielorakie i schodzi z każdego podejrzewanego syndromu! W moim przypadku nie było łatwo, kilka mniej ważnych rzeczy pominęliśmy, udało się wyleczyć przyczyny - jednak dalej wymagam dalszych badań. Będę ścigać Panią doktor po całym świecie! Moi znajomi, których zaanonsowałem - mega zadowoleni ze standardu leczenia, trafnych diagnoz i mega profesjonalnego podejścia! Na tamten tragiczny dla mnie czas nie mogłem spotkać lepszego lekarza! Pani doktor stanęła na wysokości! Dzięki niej jest dużo lepiej w moim życiu!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Olga Warszawik-Hendzel

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • Lokalizacja: Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Dr Warszawik pomogła mi pozbyć się problemu z nadpotliwością, za co jestem wdzięczny i chętnie polecę i napiszę kilka miłych słów. Lekarka bardzo rzeczowa, duzo czasu poświęciła mi na konsultacji, wszystko dokładnie wyjaśniła i przedstawiła jak będzie wyglądać zabieg.

  • P
   Lokalizacja: Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Lekarka bardzo kompetentna, miła, wizyty u tej Pani to sama przyjemność. Jak dla mnie jeden z lepszych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie. Proponuje różne rozwiązania, przedstawia jakie efekty można osiągnąć. Szczera z dużym doświadczenie, warto.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu