Informacje o placówce

Gabinety

Centermed Szpital i Przychodnia

Św. Łazarza 14

31-530 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacje przepuklin

  Wspaniały lekarz! Polecam z całego serca każdemu kto szuka fachowej pomocy a boryka się z podobnym problemem. Pan Doktor przeprowadził u synka zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Pozwolił na przejście przez ten trudny czas bez żadnej traumy. Syn opowiada o pobycie raczej jak o przyjemnych wakacjach niz o wizycie w szpitalu. Podczas wizyty w gabinecie spokojna atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone (co jest naprawdę kluczowe w sytuacji "spanikowanego" rodzica). Kontakt telefoniczny możliwy w każdym momencie. Serdecznie dziękujemy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacje wnętrostwa

  Najlepszy z najlepszych. Łączy profesjonalizm i zawsze aktualną wiedzę z niezwykłym wprost, niesamowicie życzliwym i empatycznym podejściem do małego pacjenta. Oby tylko na takich specjalistow trafiać w razoe potrzeby.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacja spodziectwa

  Pan doktor to wspaniały człowiek i i świetny specjalista. Operował naszego syna, który był po dwóch nieudanych zabiegach spodziectwa u innego lekarza. Wszystko przebiegło bez problemów. Syn ani razu nie zapłakał. Podejście do małego pacjenta i rodziców wzorowe. Pan doktor zawsze pod telefonem. Wszystko na plus! Wszystkiego dobrego Panie doktorze i życzymy dalszych sukcesów w pracy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak Inny

  Z całego serca polecam Pana Doktora.
  Moja 3-letnia córka miała stwierdzony odpływ pęcherzowo -moczowodowy IV stopnia, z którego wynikały liczne, nawracające ZUM. Pan Doktor zapoznawszy się z problemem szybko zorganizował termin przeprowadzenia cystoskopii- ostrzyknięcia ujść moczowodów. Zabieg został przeprowadzony przez Pana Doktora sprawnie i profesjonalnie. Jest to bardzo dobry specjalista, z powołania, mocno zaangażowany, empatyczny oraz z ogromnym szacunkiem do rodzica i małego pacjenta.
  Bardzo się ciesze, że trafiłam do Pana doktora ( z polecenia dwóch również bardzo zadowolonych z obsługi Pana Doktora- mam :).
  Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak konsultacja chirurgiczna dzieci

  Wspaniały lekarz, wspaniały specjalista, i bardzo miły i empatyczny człowiek. Leczyliśmy u niego dwóch swoich synów - za każdym razem z sukcesem. Doceniam za ogromny szacunek i dla rodzica i dla małego pacjenta, za pełen profesjonalizm, zaangażowanie, gotowość i chęć odpowiedzi na nurtujące rodzica pytania nawet po godzinach pracy. Lekarz z powołania! Bardzo dziękujemy za opiekę!:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak konsultacja urologiczna

  Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem i urologiem dziecięcym. Jest miły, kulturalny, opanowany i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecamy z całego serca.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacej stulejki

  Szczere polecam Pana Doktora. Przeprowadzał u mojego 10,5-letniego syna zabieg odklejenia napletka. Byliśmy na pierwszej konsultacji gdy syn miał 3 latka i wtedy Pan doktor odradził aby cokolwiek robić. Mówił żebyśmy poczekali aż będzie miał 11 lat. Cieszę się, ze posłuchaliśmy i nie męczyliśmy dziecka niepotrzebnie. Teraz prościej wytłumaczyć młodemu co i jak i dlaczego trzeba odciągać siusiaka. Pan doktor wyjaśnił synowi co będzie robił, odpowiedział na każde zadane pytanie, udzielając wyczerpującej odpowiedzi. Ma niezwykłe podejście do dzieci. Szybko i sprawnie wykonał zabieg, wszystko trwało niecałą minutę i było po sprawie. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest to najwyższej klasy specjalista.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacja spodziectwa

  Polecam Pana Doktora Górniaka wszystkim którzy szukają profesjonalisty, przeprowadził zabieg spodziectwa u naszego synka. Sympatyczny, zaangażowany, kontakt z Panem Doktorem rewelacyjny. Zabieg przeprowadzony na NFZ - świetna opieka. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy w imieniu Maksa :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacja spodziectwa

  Dr Górniak to niesamowity człowiek. Bardzo dobry specjalista poprawiał operację po pewnym profesorze z Wrocławia, który zwyczajnie sprawę zawalił!!! Pan dr Górniak nigdy tego nie powiedziała ale ja wiem swoje. To jest największe szczęście, że spotkałem tego człowieka na swojej drodze i mógł pomóc mojemu dziecku. Po propozycji operacji prywatnej odmówił i zaproponował NFZ w ciągu 2 miesięcy!!! Nie chciał naciągnąć i zarabiać tylko po ludzku pomóc drugiemu człowiekowi. To bardzo dobry i uczymy człowiek i super specjalista. Będę go polecał wszystkim kto będzie potrzebował pomocy w takich sprawach. Dziękuję Panie doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak operacje przepuklin

  Jesteśmy baaardzo zadowoleni z opieki Pana Doktora nad naszym synem. Świetne, lekko humorystczne podejście do 10-ciolatka sprawiło, że wizyta była dla niego bezstresowa. Krótka operacja w 1 wieczór, późniejsza kontrola również bez zarzutu. I to wszytko w ramach nfz, a jedyny koszt to pierwsza konsultacja. Chcielibyśmy, aby wszyscy lekarze tak pracowali i wszystkie gabinety i szpitale były tak wyposażone!! Szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania