Informacje o placówce

Gabinety

CenterMed Centrum Medyczne Kraków

Łazarza 14

31-530 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Sułko Inny

  Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Jestem pod jego opieka już od 10 lat i strasznie mi pomógł. przeprowadzil 2 operację po których praktycznie nie mam śladu. Poprawił mi komfort życia i strasznie mu za to dziękuję. Miałam po prostu szczęście

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Sułko Inny

  Jestem szczęśliwa że trafiliśmy na Profesora. Mój syn miał 26.09 operacje wydłużenia ścięgna Achillesa. Dziecko w ogóle nie odczuło że miało operację. Wspaniałe warunki, mogłam wejść z dzieckiem na salę operacyjną do narkozy. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Wszystko przebiegło książkowo. Teraz Szymon normalnie zgina stopę. Wcześniej chodził na palcach a teraz stawia całą stopę. Jest super efekt! Pan Profesor zaangażowany, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wspaniały fachowiec!

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Cichoń Inny

  Pan prof.Cichoń operował mojemu synowi ,ktory ma 14 lat tarczyce w center-medzie.Naprawde jest znakomitym fachowcem i bardzo przyjemnym człowiekiem.Polecam go wszystkim ,którzy potrzebują specjalisty od tarczycy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogusław Bobrowski Inny

  W 2010 roku artroskopia kolana, wycięcie i szycie łękotki, shaving chrząstki. 10 lat po operacji brak dolegliwości. Bardzo dobry lekarz, trafiłam do niego po wizytach u kilku innych ortopedów. Każdy lekarz postawił inna diagnozę a właściwą tylko dr. Bobrowski. Bardzo dobra opieka pooperacyjna, wizyty to tydzień z usg kolana i dalszym leczeniem. A nawet jeśli skarcił to miał rację bo bierze odpowiedzialność za leczenie i szybki powrót do zdrowia, nikt nie obiecuje że ściąganie szwów czy usuwanie wody z kolana a na końcu zastrzyki w kolano będą łaskotały. Polecam każdemu. Dziękuję Panie doktorze.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Maciukiewicz

  Czy to jest Doktor ? Nie !! To jest wspaniały Doktor . Ludzki , miły cierpliwy a przede wszystkim o dużej wiedzy medycznej . Duże doświadczenie w pracy w szpitalnej przekłada bezpośrednio na kontakt w gabinecie . Polecam wszystkim , którzy poszukują bardzo dobrego lekarza . Z poważaniem Wiesław Strózik

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Sułko ból kolana u nastolatki

  Witam, polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Córka 15 lat, ból kolana, potem biodra. Po wizytach u kilku lekarzy, każdy z nich stawiał inną diagnozę. Żaden nie pochylił się nad problemem bolącego kolana, szukali przyczyn w krzywym kręgosłupie( który jednak jest prosty), krzywych bioder( które obecnie się prostują) oraz tradycyjnie bóli wzrostowych. Po 6 miesiącach trafiłam na Pana Doktora Sułko. Jedna wizyta, trafna diagnoza. Leczymy się u Doktora pół roku i mamy efekty. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor. Lekarze z powołania!!! Gorąco polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Górniak stulejka dziecka

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia!! Dostałam kolejne skierowanie do chirurga na zabieg (już drugi, pierwszy nic nie dał). Poszłam do tego Pana Doktora, a on wszystko rzetelnie wytłumaczył o co w tej stulejce chodzi i obeszło się bez zabiegu. Jest to bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim mamom które mają problemy u dzieci z siusiaczkiem:)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Katarzyna Cyganek cukrzyca ciążowa

  Bardzo dobry profesjonalista. Dokładny wywiad, analiza badań, szczegółowe porady w zakresie diety oraz dawkowania insuliny. Pomimo, że sama diagnoza cukrzycy była dla mnie trudna i troche czasu potrzeba było na uregulowanie skaczących glikemii- zawsze mogłam liczyć na wsparcie, objaśnienie martwiących mnie zagadnień. Na prawdę gorąco polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Sułko choroba parthesa

  Witam. Polecam Pana doktora. Rzeczowy i bardzo kompetentny człowiek. Po otrzymaniu diagnozy, że syn jest chory na Phertesa postanowiliśmy diagnozę skonsultować z doktorem jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Doktor wykluczył tę chorobę, natomiast zdiagnozował inną dolegliwość, której nikt wcześniej nie zauważył. Polecam z całego serca. Dziękujemy za okazaną życzliwość oraz pomoc.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Sułko

  Pan Doktor jest Profesjonalistą, podejścia do dzieci raczej nie ma, może i z rodzicami też ciężko mu się dogadać jeżeli ktoś za bardzo nie rozumie co mówi... ale jeżeli chodzi o diagnostykę to uważam że jest kompetentny. Byłam z synem dwa razy, za pierwszym razem na konsultacji płaskostopia, a w drugim przypadku na konsultacje podejrzenia złamania ręki gdzie na sorze założyli dziecku gips tak na wszelki wypadek. Z obu wizyt byłam zadowolona, aczkolwiek uważam że Pan doktor przyjmuje za dużo pacjentów i goni go czas, wizyty są szybkie i trochę stresujące...

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania