Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Brain Care Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Stabłowicka 118

54-062 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • Terapia Biofeedback
 • Terapia Metodą Warnkego
 • Terapia logopedyczna
 • Terapia Integracji Sensorycznej
 • Terapia dysleksji
 • Terapia psychologiczna
 • Diagnoza dysleksji
więcej

Choroby

 • dysleksja
 • autyzm
 • ADHD
 • Wady wymowy
 • depresja
 • nadpobudliwość
 • zaburzenia przetwarzania słuchowego
 • opóźniony rozwój mowy
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Pani Karolina to cudowna, empatyczna osoba! Ma niesamowite podejście do dzieci a przy tym jest bardzo profesjonalna i pracuje z pełnym zaangażowaniem. Terapia odbywa się w miłej i swobodnej atmosferze. Bardzo polecam. Mama Szymona


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak terapia Biofeedback

  Do Pani Kamili chodzę z Synem już prawie rok z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Po każdej terapii biofeedback,na którą uczęszcza syn Pani Kamila szczegółowo omawia jak wszystko przebiegało,nad czym jeszcze należy popracować. Zawsze służy pomocą i dobrze doradza.
  Obecnie jesteśmy przy końcowym etapie terapii biofeedback i jeżeli będziemy musieli wrócić z powrotem na zajęcia to na pewno wrócimy do Pani Kamili.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak konsultacja logopedyczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczegółowo wyjaśniony problem z jakim przyszłam. Dziecko czuło się w miarę swobodnie jak na pierwszy raz. Wizyta odbyła się punktualnie co jest dla mnie bardzo ważne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak Inny

  Pani Kamila i poradnia Braincare to miejsce przyjazne dziedziom. Duże brawa za omówianie postępów, profesjonalne podejście, szczegółowe analizy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak Inny

  Bardzo polecam panią Kamilę oraz poradnie Brain Care, otrzymałyśmy pomoc jakiej potrzebowaliśmy z córką. Bardzo przyjazna atmosfera sprawia że dziecko się nie stresuje.
  Pani Kamila jest bardzo empatyczną i profesjonalna osobą, wszystko doskonale wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania.
  Jestem bardzo wdzięczna i na pewno nadal będę korzystać z pani pomocy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak diagnoza zaburzeń przetwarzania słuchowego APD

  Bardzo miła i pełna profesjonalizmu opieka. Zajęcia dostosowane są do potrzeb dziecka. Pani Kamila ma ogromne pokłady spokoju i cierpliwości, zawsze wytłumaczy dokładnie na czym polega dane ćwiczenie, co mój syn bardzo ceni. Jesteśmy bardzo zadowoleni.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Gościniak terapia Metodą Warnkego

  Bardzo się cieszymy, że jesteśmy pod opieką Pani Kamili. Janek chętnie uczęszcza na zajęcia ze względu na bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko jest jasno wyjaśnione. A najważniejsze, że widzimy już efekty u syna, zrobił się bardziej pewny siebie, zaczął czytać i nareszcie się otworzył. Pani Kamilo bardzo dziękujemy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Nasz Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia do Pani Karoliny. Już po dwóch miesiącach widzieliśmy dużą poprawę. Syn jest po przejściach szpitalnych, a u Pani Karoliny otworzył się i zaczął wierzyć w siebie i swoje możliwości. Chętnie wykonuje czynności, które wcześniej sprawiały mu trudność. Pani Karolina jest zawsze uśmiechnięta, wszystko spokojnie tłumaczy. Zajęcia prowadzi w formie zabawy. Syn zawsze wyczekuje tych spotkań. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą opiekę.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Pani Karolina to ciepła i uśmiechnięta osoba. Syn chętnie uczestniczy w terapii. Zajęcia u Pani Karoliny to przede wszystkim dobra zabawa! Pozdrawiamy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Jędrzejowska konsultacja psychologiczna

  Gorąco Polecam!
  Było to moje pierwsze w życiu spotkanie z psychologiem, pierwsza terapia. Miałam ogromne wcześniej opory, żeby otworzyć się przed kimkolwiek, a co dopiero przed obcą osobą i szczęśliwie trafiłam na p. Katarzynę Jędrzejowską i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Psycholog to nie tylko osoba empatyczna, ale przede wszystkim roztacza aurę mądrej opieki, a co za tym idzie bezpieczeństwa to zupełnie nowe dla mnie doświadczenie więc byłam nieufna, a tu bach rozmowa, która uzdrawia, dodaje sił, zmienia mnie....Tak! zmienia. Słowa nie oddadzą mojej wdzięczności. Mogę tylko powiedzieć PIĘKNIE DZIĘKUJĘ! za pomoc za dobre, uzdrawiające słowo i przede wszystkim nieudawane zaangażowanie! Gorąco Polecam! Polecam! Polecam!
  Karina

  mgr Katarzyna Jędrzejowska

  Dziękuję, polecam się także trzykrotnie! :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania