Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • BESTDENT-Stomatolog Rodzinny

  Powstańców Śląskich 85 lok.U5, Bemowo

  01-355, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Szcześniak-Topór

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • G

   Pani Agnieszka to bardzo nie tylko profesjonalny lekarz, ale także miła i ciepła osoba. Z chęcią tłumaczy wykonywany zabieg i pokazuje efekty. Az chce się wracać do takich stomatologów!

   Gosia K.

  • M

   Zacznę od tego, że straszny ze mnie panikarz. Szczególnie na fotelu dentystycznym. Jeszcze do niedawna każda wizyta wiązała się z koniecznością zaaplikowania mi znieczulenia. Bez względu na to ile i jak duże ubytki były robione... do czasu.... Do Pani dr Agnieszki Szczęśniak-Topór trafiłam zachęcona opiniami w internecie. I nie zawiodłam się. Pani doktor bardzo sympatyczna, miła i ciepła. Spokojnie tłumaczy każdy zabieg, jest wyrozumiała i empatyczna. Podczas wizyty udało się naprawić moje 3 zęby, a co najważniejsze zupełnie bezboleśnie! Bez znieczulenia, szybko i w cudownej atmosferze. Będę wracać! Szczerze polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Agata Kupiec- Momot

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: BESTDENT-Stomatolog RodzinnyUsługa: pacjent z bólem

   Trafiłam do Pani Doktor z bólem. Podczas wizyty zostałam obsłużona bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Co najważniejsze - problem z zębem został mi bardzo dokładnie i wyczerpująco przedstawiony. Polecam Panią Doktor w 100 %.
   Dorota

  • M
   Lokalizacja: BESTDENT-Stomatolog Rodzinny

   Pani Doktor jest bardzo precyzyjna, posiada ogromną wiedzę, co pozwala jej pracować spokojnie, nie wahając się nad metodą leczenia, od razu dobiera odpowiedni zabieg. Znieczulenia wykonywane są na tyle dokładnie, że każda z kilku moich wizyt odbyła się bez bólu. Polecam panią doktor Agatę Kupiec każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu