ARTVIMED Kraków - Leczenie Niepłodności

(99+ opinii)

Refundacja zapłodnienia metodą in vitro. W centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED w Krakowie realizujemy rządowy program Ministerstwa Zdrowia "Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na l... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ARTVIMED Kraków - Leczenie Niepłodności

Legendy 3, Bronowice

30-147, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Refundacja zapłodnienia metodą in vitro. W centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED w Krakowie realizujemy rządowy program Ministerstwa Zdrowia "Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013-2016 w okresie od 1 lipca 2014 r. do 30 czerwca 2016 r.".

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED w Krakowie to przede wszystkim specjaliści, których głównym zadaniem jest diagnozowanie i leczenie niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu ART).

Zabiegi

 • zapłodnienie in vitro
 • inseminacja

Choroby

 • niepłodność

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Kaczmarczyk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor jak zawsze uśmiechnięta i miła,
   z cierpliwością i zrozumieniem tłumaczy jak ma się jakiś problem czy wątpliwości. Od ponad 4 lat jestem pacjentka Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona.
   M.M

  • Lokalizacja: gabinet ginekologiczny w Limanowej

   Pani dr Małgosia to lekarz z ogromnym sercem i oddaniem dla pacjentki. Jest miła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta poprostu lekarz z powołania. Przejmuje się pacjentką, każda wątpliwość potrafi wyjaśnić. Nie stwarza bariery i wstydu gabinetu ginekologicznego dlatego każda wizyta to przyjemność. W każdej sytuacji Pani Małgosia potrafi pocieszyć i podnieść na duchu. Każdej kobiecie znajomej czy nie znajomej bardzo polecam Panią doktor !!!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

   Lekarz zainteresowany i konkretny, jako jedyny zlecił dużo badań i wszystko wyjaśnił. Dobrze mieć świadomość, że jest się w dobrych rękach! :)

  • K
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Doktor Pietrus jest godny polecenia. Wszystko jak zawsze odbyło się na wysokim poziomie. Profesjonalista w każdym calu.

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu


 • Elżbieta Krupa

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę, potrafi wyjaśnić problem, przedstawia plan leczenia można odczuć że posiada dużą wiedzę. Dokładnie pamięta historię mimo kilkumiesięcznego odstępu w wizytach, nie ma problemu z umówieniem się na wizytę gdy coś niepokoi. Oddana pracy, ginekolog z powołania.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja położnicza

   Osobiście polecam wizytę u Pani Elżbiety Krupy.
   Wizyta zaczęła się od bardzo szczegółowego wywiadu. Następnie badania oraz wyjaśnienia jak i rozwiania wszelkich obaw związanych ze stanem zdrowia. Badanie - bardzo delikatne, precyzyjne.
   Wzbudziła moje zaufanie - co uważam jest bardzo ważne przy wizycie ginekologicznej. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bartosz Chrostowski

  Ginekolog,

  • T
   Lokalizacja: ARTVIMED Kraków - Leczenie Niepłodności

   Do Artvimedu trafiliśmy z powodu mojej niepłodności (niedrożność jajowodów, endometrioza). Mam świadomość tego, że sukces (ciąża) przy procedurze in-vitro poza wiedzą i umiejętnościami lekarza oraz dobrym sprzętem, zależy od niemal niezliczonej liczby innych czynników, jednak dr. Chrostowskiemu udał się ten cud za pierwszym razem, a mieliśmy już dwie nieudane próby w innej klinice. Z doktorem nie nadawaliśmy na tych samych falach. Onieśmielała mnie jego szarmancja, nieufność wzbudzała pewność w jego głosie, że nam się uda. Zbudowałam (liśmy) dystans, który utrzymał się do końca. Nie ma to jednak najmniejszego znaczenia. Uważam go za świetnego lekarza, dzięki któremu jeśli dalej wszystko pójdzie dobrze, spełni się nasze marzenie o dziecku.

  • L
   Lokalizacja: ARTVIMED Kraków - Leczenie NiepłodnościUsługa: leczenie niepłodności

   Dr Chrostowski to przede wszystkim profesjonalista w leczeniu niepłodności, zna się doskonale na tym co robi. To że jest kulturalny, sympatyczny i cierpliwie odpowiada na każde pytanie, dopełnia tylko cały obraz jego, jako wspaniałego człowieka i lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu


 • Anna Krysta

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: gabinet lekarski

   Wspaniała! Miła i profesjonalna. Jestem jej pacjentką od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest osobą niezwykle sympatyczną, ale też jest bardzo dobrym ginekologiem. Prowadziłam u niej 4 ciąże - dwie udane i niestety dwie poronione. W trudnych momentach zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc. Polecam z całego serca

  • D
   Lokalizacja: gabinet lekarskiUsługa: ciąża

   Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Pełna kultury, profesjonalizmu. A przede wszystkim ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trzy lata temu trafiłam pod skrzydła Pani Doktor w 5 miesiącu ciąży, po tym, jak mój lekarz prowadzący zbagatelizował skracająca się szyjkę. Pani Doktor uratowała moja ciążę, a na końcu przeprowadziła fachowo cesarskie cięcie. Obecnie jestem w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego niż Pani Doktor Krysta. Dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę, delikatność, wyrozumialosc, empatię.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu