APK Strefa Spokoju. Pierwsza pomoc psychologiczna. Anna Pawlonka-Kołodziejak: terapia brainspotting, coach, mentor kryzysowy

(3 opinie)

Pomoc osobom w trudnej sytuacji - dotkniętym kryzysem emocjonalnym, potrzebującym porady i wsparcia w poradzeniu sobie z trudnościami natury psychologicznej. Pomoc rodzicom w problemach wychowawczych,... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

APK Strefa Spokoju. Pierwsza pomoc psychologiczna. Anna Pawlonka-Kołodziejak: terapia brainspotting, coach, mentor kryzysowy

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

APK Strefa Spokoju. Pierwsza pomoc psychologiczna. Anna Pawlonka-Kołodziejak: terapia brainspotting, coach, mentor kryzysowy

Henryka Wieniawskiego 2/22

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pomoc osobom w trudnej sytuacji - dotkniętym kryzysem emocjonalnym, potrzebującym porady i wsparcia w poradzeniu sobie z trudnościami natury psychologicznej. Pomoc rodzicom w problemach wychowawczych, oraz wsparcie w problemach związanych z emocjami, stresem, niskim poczuciem własnej wartości, itp. Wsparcie na drodze do lepszego samopoczucia, odzyskania spokoju w życiu i szczęścia. Pomoc w osiąganiu celu postawionego przez klienta. Wykorzystanie metody brainspotting pozwala na trwałą zmianę w błyskawicznym tempie. Jest to metoda szczególnie przydatna dla osób, które nie potrafią lub nie chcą podawać wielu szczegółów dotyczących problemów ich trapiących.

Badania

 • coaching

Choroby

 • kryzys psychologiczny, stany lękowe, wypalenie zawodowe, problemy rodzicielskie

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja online

  Jestem już po ponad rocznej terapii psychologicznej u innego terapeuty. Tamtą terapię mój terapeuta ze mną zakończył, twierdząc że już więcej jego pomocy nie potrzebuję. Nie potrafił się jednak zająć uczuciem napięcia w ciele i powracających stanów poddenerwowania, takiego uczucia, że coś jest nie tak, lub coś się zaraz niedobrego stanie, a ja nie potrafię znaleźć powodu/ źródła żeby móc się tym zająć. Bardzo mnie to męczyło psychicznie i fizycznie, zwłaszcza że potrafiło się przydarzać kilka razy w tygodniu. Ania, stosując brainspotting, mi pomogła już na pierwszym spotkaniu. Dokładnie wytłumaczyła co będziemy robić. Podczas sesji czułam jak moje ciało się napina tak jak w momentach, które mi tak przeszkadzały. Potem czułam jak ciało się rozluźnia i ogarnia mnie spokój. Fantastyczne uczucie. Cały proces trwał jeszcze około tygodnia. Ania mnie poinformowała, że do kilku dni po procesie mogą pojawić się sny co jest oznaką trwającego procesu leczenia i faktycznie tak było. Ale po tygodniu męczące sny ustały i od ponad 3 miesięcy nie miałam takiego napadu poddenerwowania. Jest zdecydowanie łatwiej. Polecam serdecznie wszystkim.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  JK
  Uważałam się za bardzo trudny przypadek, pełzająca depresja i ogromny kryzys po stracie, poczucie beznadziei. Byłam już po jednej terapii i na koniec miałam poczucie, że rozmawiam z terapeutką jak z koleżanką, ale nie sprawia to że mój stan się poprawia. Terapeutka poleciła mi spróbować brainspotting. Sugerowała, że może to być dla mnie najlepsze rozwiązanie.
  W ten sposób trafiłam na Anię. Zajęłyśmy się tym co było u mnie najbardziej aktualnym problemem. Szykowanie córki do szkoły rano, zupełnie wyprowadzało mnie z równowagi. Potem męczyły mnie wyrzuty sumienia i poczucie że nie jestem wystarczająco dobrym rodzicem, że zawodzę swoje dziecko. Umówiłam się na sesje online, podczas której panowała bardzo przyjazna atmosfera i czułam się swobodnie. Już po jednej sesji problem właściwie się rozwiązał. Czuję większą elastyczność, już nie stawiam sprawy na ostrzu noża. Nie wybucham już tak gniewem jak wcześniej i mam takie poczucie, że jestem wystarczająco dobra matką. No i co najdziwniejsze wcale się nie spóźniamy. Ten mój wewnętrzny spokój pozytywnie wpływa na dziecko. Nasza więź się znacząco poprawiła i nie odliczam już czasu do pójścia spać mojego dziecka. Ciężko mi było na początku uwierzyć, że to ta jedna sesja brainspotting to zdziałała. Bałam się ze zaraz wróci poprzedni stan rzeczy. To było wręcz za łatwe, dodatkowo moje ciało jest zdecydowanie mniej spięte i odkryłam że nie zaciskam już zębów, co mi się często zdarzało jak próbowałam poradzić sobie z narastającą frustracją i złością. Od sesji minęły już ponad 4 miesiące, a ja przyzwyczaiłam się do tej zmiany i myślę że tak już zostanie, że tamten sposób reakcji już nie wróci. Podczas procesu czułam jak moje ciało się napina i rozluźnia, pojawiały się różne myśli i emocje. Napięcie najpierw rosło, a na koniec zupełnie się obniżyło i już tak zostało. Myśl o wyszykowaniu dziecka rano już nie jawi mi się jako koszmar. Polecam każdemu.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja online

  Polecam spotkania w APK Strefa Spokoju. Pani Ania pomogła mi odzyskać równowagę w kryzysowej i nieprzyjemnej dla mnie sytuacji. Metody stosowane przez nią pozwoliły mi poradzić sobie z ogromnym stresem. Sesje przynoszą szybkie efekty. Empatyczna i ciepła specjalistka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz