Drodzy Państwo, blisko 30 lat temu otwierałam Klinikę Anam. Było to ówcześnie szczególne wydarzenie, bowiem nie istniało w Warszawie miejsce, które oferowałoby kompleksowy zakres usług stomatologiczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ANAM Klinika Stomatologiczna

Dzika 19/23, Śródmieście

00-172, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Drodzy Państwo,
blisko 30 lat temu otwierałam Klinikę Anam. Było to ówcześnie szczególne wydarzenie, bowiem nie istniało w Warszawie miejsce, które oferowałoby kompleksowy zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dla dzieci.

Zespół Anamu od lat tworzą doświadczeni lekarze – profesorowie i doktorzy – a wysokiej jakości zaplecze diagnostyczne oraz nowoczesny sprzęt dają nam możliwości leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków stomatologicznych.

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Lechmańska-Siemek

  Stomatolog,

  • T
   Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna P. W.

   Od wielu lat jestem pacjentem dr Siemek. Jest świetnym specjalistą, rzetelnym i bardzo delikatnym. Szczegółowo i w zrozumiały sposób wyjaśnia przebieg leczenia. Pod każdym względem jest lekarzem godnym polecenia.

  • A

   Świetna Pani stomatolog. Bardzo delikatnie leczy, opowiada szczegółowo i zrozumiale o wykonywanym zabiegu, polecam każdemu. Ma także bardzo dobre podejście do dzieci. Jest uczciwa i z ogromną życzliwością przyjmuje swoich pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Zawadziński

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: ZĄBI GABINET STOMOTOLOGICZNY MARCIN ZAWADZIŃSKI Usługa: chirurgia stomatologiczna

   Super stomatolog!!! Polecam. Wczoraj usuwana ósemka dziś już niemal nie boli. Dobre znieczulenie wczoraj spowodowało że zabieg był bezbolesny/mimo stanu zapalnego dziąsła/, a fachowe podejście i kompetencja- że był krótkotrwały Dyskomfort samego zabiegu Pan Doktor rekompensowal miła opowieścią
   Dodatkowo dbałość o dobre gojenie -założenie szwów i kontakt z pacjentem telefoniczny to dla mnie komfort psychiczny że nadal jestem pod opieką. Jestem zachwycona podejściemdo pacjenta i efektem

  • I
   Lokalizacja: ANAM Klinika Stomatologiczna

   Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Leczenie szybkie i bezbolesne w pozytywnej atmosferze, efekty bez zarzutu, troska o odtworzenie właściwej okluzji zęba - za to duży plus :-)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paulina Witkowska

  Stomatolog,

  • G
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Rzadko się zdarza, że od pierwszego kontaktu mamy przekonanie o tym, że trafiliśmy we własciwe ręce :) Jest to jednak możliwe i tak było w przypadku Pani dr Pauliny. Pełen profesjonalizm, dokładność i delikatność. Zdecydowanie polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

   bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. wyjaśniła co powinnam zrobić w kolejnych krokach by przywrócić moje zęby do dawnej świetności. na pewno będę kontynuować leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Halszka Boguszewska-Gutenbaum

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A

   5 lat moje dziecko (od końca podstawówki do początku liceum ) było leczone pod okiem tej pani i nie mam jej nic do zarzucenia. Jest to bardzo miła i znająca się na tym co robi lekarka. Zawsze dbała o komfort i mimo że nie dawała żadnych nagród dziecko na wiadomość o wizycie nigdy nie robiło unikow. Zaletą tez było, że zawsze mówiła co będzie trzeba zrobić na następnej wizycie żeby już zbytnio na jednej nie męczyć i jak postępuje choroba. Jedyne czego żałuję to że jest stomatologiem tylko dziecięcym bo teraz nie wiadomo do kogo się zapisać. Polecam bardzo:)

  • S

   Jako specjalistkę w dziedzinie stomatologii dziecięcej oceniam słabo. Aż strach pomyśleć, że Pani doktor uczy przyszłych stomatologów w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczy ich tego, że jedyną metodą leczenia zębów mlecznych jedynek i dwójek u czterolatka jest lapisowanie, czyli pokrywanie zębów środkiem, który powoduje czarnienie zębów. I nie ma podobno innej metody. Środek ten, co więcej nie leczy a podobno hamuje tylko i nie wiadomo na jak długo rozwój próchnicy, która cały czas jakby nie było pozostaje w buzi dziecka. Jakież szczęście spotkało mnie i moje dziecko, że trafiłyśmy do innej, młodej, ale z niezwykłą wiedzą Pani Doktor, która wyleczyła zęby mojego dziecka (dwie jedynki i dwójki). Teraz moje dziecko cieszy się pięknymi białymi i zdrowymi ząbkami, a nie czarnymi i chorymi. Jakież to szczęście, że owa młoda Pani Doktor nie była studentką Pani Boguszewskiej. Całe leczenie czterech zębów kosztowało mnie 450 zł. To dużo i mało zarazem, bo koszt "leczenia lapisowego" byłby podobny. Jednak moje dziecko ma teraz białe i zdrowe ząbki, a nie czarne i chore, z którymi musiałoby męczyć się przez jakieś dwa lata. O ile w między czasie próchnica nie zjadłaby ich całych. I tak "leczy" Pani Boguszewska.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Osowska-Prekiel

  Stomatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: wypełnienia

   Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo miła, profesjonalna i rzeczowa . Wizyta przebiegała w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.


 • Roman Barciński

  Stomatolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   All good, wszystko jak należy, doktor na czas mnie przyjął, trochę czerstwy dowcip zarzucił, ale generalnie było przyjemnie, ale co ważniejsze fachowo.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo miła atmosfera, zero stresu, spokój, pozytywnie. Dr. Roman normalny, uśmiechnięty człowiek. Przyszedłem z problemem Pan dr.mnie uspokoił, zostało zostalo zrobione rtg i wymienliśmy w końcu starą pląbe amalgamatową. Wrócę na pewno.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kukuła

  Stomatolog, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Dr Kukuła Specjalistyczna Praktyka StomatologicznaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Do dr Kukuły skierowała mnie moja ortodontka, jako do wybitnego specjalisty. Faktycznie. Zabieg wykonany profesjonalnie, bez powikłań, bez komplikacji utrudniających leczenie ortodontyczne. O ile ekstrakcję zębów można polecać, to polecam. Dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: Dr Kukuła Specjalistyczna Praktyka StomatologicznaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Najlepsze wizyty u stomatologa, jakich kiedykolwiek doświadczyłem. A temat był ciężki - ekstrakcja/dłutowanie zatrzymanych ósemek. Mimo to oba zabiegi przebiegły wyjątkowo szybko, bezboleśnie a opieka w trakcie i po wizytach przeszła moje oczekiwania. Na przykład nigdy wcześniej ze strony gabinetu stomatologicznego nie byłem pytany o to jak się czuję i czy wszystko jest w moim odczuciu dobrze. Dodatkowo zarówno informacja przed zabiegami, w trakcie i instrukcje po, były wyjątkowo dokładne i szczegółowe. Bardzo, bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ewa Gielniewska - Ciborowska

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Wspaniała, przemiła Pani doktor. Chodzę z dziećmi i sama od 12 lat. Nie znam innego tak spokojnego,cierpliwego i uprzejmie dentysty.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta. Sam nie mam problemów z wizytą u dentysty, ale jeśli ktoś ma obawy to polecam tego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania