Drodzy Państwo, blisko 30 lat temu otwierałam Klinikę Anam. Było to ówcześnie szczególne wydarzenie, bowiem nie istniało w Warszawie miejsce, które oferowałoby kompleksowy zakres usług stomatologiczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ANAM Klinika Stomatologiczna

Dzika 19/23, Śródmieście

00-172, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Drodzy Państwo,
blisko 30 lat temu otwierałam Klinikę Anam. Było to ówcześnie szczególne wydarzenie, bowiem nie istniało w Warszawie miejsce, które oferowałoby kompleksowy zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dla dzieci.

Zespół Anamu od lat tworzą doświadczeni lekarze – profesorowie i doktorzy – a wysokiej jakości zaplecze diagnostyczne oraz nowoczesny sprzęt dają nam możliwości leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków stomatologicznych.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Zawadziński

  Stomatolog,

  • I
   Lokalizacja: ANAM Klinika Stomatologiczna

   Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Leczenie szybkie i bezbolesne w pozytywnej atmosferze, efekty bez zarzutu, troska o odtworzenie właściwej okluzji zęba - za to duży plus :-)

  • Lokalizacja: ZĄBI GABINET STOMOTOLOGICZNY MARCIN ZAWADZIŃSKI

   Pan doktor Marcin Zawadziński to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie moje zęby leczone u pana doktora przetrwały zawsze ekstramalne próby .jak ktoś z państwa chce aby jego zęby były zrobione profesjonalnie i fachowo polecam pana doktora w 1000 procentach

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Beata Osowska-Prekiel

  Stomatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: wypełnienia

   Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo miła, profesjonalna i rzeczowa . Wizyta przebiegała w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.


 • Ewa Gielniewska - Ciborowska

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta. Sam nie mam problemów z wizytą u dentysty, ale jeśli ktoś ma obawy to polecam tego specjalistę.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Uwielbiam Panią Dr. Ciborowską ????
   Bardzo miła i sympatyczna osoba, doskonale zna się na tym co robi.
   Osobiście polecam. Ela

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Roman Barciński

  Stomatolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: ekstrakcja zęba

   Sprawnie, szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Gorąco polecam. Na pewno wrócę. Pełny profesjonalizm.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ANAM Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo sympatyczny i fachowy lekarz. 15 minutowy zabieg i ból zęba minął. Nie bolało i nie musiałam nawet brać znieczulenia. Duży plus za możliwość umówienia wizyty w sobotę.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Halszka Boguszewska-Gutenbaum

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A

   5 lat moje dziecko (od końca podstawówki do początku liceum ) było leczone pod okiem tej pani i nie mam jej nic do zarzucenia. Jest to bardzo miła i znająca się na tym co robi lekarka. Zawsze dbała o komfort i mimo że nie dawała żadnych nagród dziecko na wiadomość o wizycie nigdy nie robiło unikow. Zaletą tez było, że zawsze mówiła co będzie trzeba zrobić na następnej wizycie żeby już zbytnio na jednej nie męczyć i jak postępuje choroba. Jedyne czego żałuję to że jest stomatologiem tylko dziecięcym bo teraz nie wiadomo do kogo się zapisać. Polecam bardzo:)

  • S

   Jako specjalistkę w dziedzinie stomatologii dziecięcej oceniam słabo. Aż strach pomyśleć, że Pani doktor uczy przyszłych stomatologów w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczy ich tego, że jedyną metodą leczenia zębów mlecznych jedynek i dwójek u czterolatka jest lapisowanie, czyli pokrywanie zębów środkiem, który powoduje czarnienie zębów. I nie ma podobno innej metody. Środek ten, co więcej nie leczy a podobno hamuje tylko i nie wiadomo na jak długo rozwój próchnicy, która cały czas jakby nie było pozostaje w buzi dziecka. Jakież szczęście spotkało mnie i moje dziecko, że trafiłyśmy do innej, młodej, ale z niezwykłą wiedzą Pani Doktor, która wyleczyła zęby mojego dziecka (dwie jedynki i dwójki). Teraz moje dziecko cieszy się pięknymi białymi i zdrowymi ząbkami, a nie czarnymi i chorymi. Jakież to szczęście, że owa młoda Pani Doktor nie była studentką Pani Boguszewskiej. Całe leczenie czterech zębów kosztowało mnie 450 zł. To dużo i mało zarazem, bo koszt "leczenia lapisowego" byłby podobny. Jednak moje dziecko ma teraz białe i zdrowe ząbki, a nie czarne i chore, z którymi musiałoby męczyć się przez jakieś dwa lata. O ile w między czasie próchnica nie zjadłaby ich całych. I tak "leczy" Pani Boguszewska.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kukuła

  Stomatolog, Chirurg, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ekstrakcja zęba

   Wizyta u dr Kukuły przebiegła bardzo sprawnie. Odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości przed ekstrakcją zęba, dzięki czemu nie stresowałem się przesadnie. Do sprawy podszedł bardzo profesjonalnie.

  • Z

   Z pełnym przekonaniem polecam! Profesjonalizm w każdym calu! "Stratę" dwóch ósemek u Pana doktora mogę spokojnie zaliczyć do łatwych i przyjemnych .

   Pozdrawiam :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu