Informacje o placówce

Gabinety

ADENTIS Aleksandra Gabren-Syller

Surowieckiego 8 lok.U802, Ursynów

02-785, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Rybicki

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wszczepienie implantów

   Po konsultacji u pana doktora zdecydowałem się wszczepić u niego implant szóstki. Już na pierwszej wizycie pan doktor rzeczowo wyjaśnił mi co i dlaczego będzie robił. Sam zabieg również okazał się nie taki straszny. Pan doktor ma bardzo sprawne i pewne ruchy, do tego asystentkę więc całość trwała dosyć sprawnie. Gabinet również był przygotowany na moje przybycie, co jest dla mnie dużym plusem i dał mi poczucie bezpieczeństwa. Implant siedzi już rok i wygląda na to, że wszystko udało się zgodnie z planem. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: Alchemia UśmiechuUsługa: ząb zatrzymany, górna trójka

   Polecam Doktora Rybickiego każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy, a szczególnie Tym z nas, których poraża strach, przed trudnym czy nietypowym zabiegiem. To wyjątkowy lekarz i szczerze Go polecam. Panie Doktorze - kłaniam się nisko i bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Aleksandra Gabren - Syller

  Stomatolog, Ortodonta, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: ADENTIS Aleksandra Gabren-Syller

   Z usług gabinetu Adentis pani doktor Aleksandry Gabren - Syller korzystam już od dawna i stwierdzam, że jest najlepszy - a bywałem w wielu. Polecam!

  • I
   Lokalizacja: ADENTIS Aleksandra Gabren-SyllerUsługa: Konsultacja

   Zostałam skierowana do gabinetu przez innego stomatologa.

   Zanim weszłam do gabinetu, została mi zabrana dokumentacja medyczna z poprzednich klinik, zdjęcia zbierałam potem po doproszeniu się o nie z 2 gabinetów, a dentystka nie odniosła się do nich w żaden sposób. Podczas wizyty Pani Doktor wielokrotnie wychodziła z gabinetu w pół mojego słowa, a na pytanie czy mogłaby mi powiedzieć co da się zrobić odpowiedziała opryskliwie "ja Ci tu nic nie zrobię, nie jestem Bogiem, masz 2 ręce i 2 nogi, jesteś zdrowa, protezę co najwyżej Ci mogę wstawić". Mam 21 lat... Zdaję sobie sprawę, że mam ciężki przypadek, ale brak empatii ze strony stomatologa był nieprzyjemny. Dodatkowym aspektem był fakt, że pomimo iż jestem osobą dorosłą, Pani zwracała się do mnie w sposób bardzo infantylny, co w moim odczuciu było dosyć poniżające - przyszłam z poważnym problemem, zostałam odprawiona z kwitkiem i wrażeniem "wróć z mamą to pogadamy".

   Zostały mi zrobione wszelkie potrzebne do diagnozy zdjęcia i wyciski, wyniki miałam dostać na maila. Dziś mija 2,5 tygodnia od wizyty, wyników jak nie było tak nie ma, dzwoniłam żeby się przypomnieć dwukrotnie - bez skutku.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Maciej Iwanowski

  Fizjoterapeuta,

  • J
   Lokalizacja: ADENTIS Aleksandra Gabren-SyllerUsługa: fizjoterapia

   Zgłosiłam się z problemem zaciskania zębów i bardzo bolesnych mięśni żuchwy. Już po pierwszym zabiegu poczułam ogromną ulgę, a po kilku kolejnych postawa całego ciała uległa znacznej poprawie. Pan Maciej bardzo szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, zabiegi wykonuje z ogromnym wyczuciem i starannością o komfort pacjenta! Serdecznie polecam.

  • E

   Świetny fizykoterapeuta, po długich poszukiwaniach znalazłam specjalistę, który pomógł mi z problemem zaciskania szczęki - w wyniki terapii już nie mam boleśnie zaciśniętych zębów, przestała boleć mnie głowa i skronie, nie mam spiętych mięśni twarzy i barków - życie znowu jest piękne. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu