Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczny

  Klonowa 4
  58-341 Gdańsk, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam!!!! Moja ciaza przebiegala bardzo burzliwie i w 5mc trafilam do Pana Zygmuntowicza. Otoczyl mnie wspaniala opieka. Doskonaly lekarz a do tego cieply i empatyczny czlowiek. Interesuje sie losem swoich pacjentek!! Przeszlam przez kilku lekarzy i przy Panu doktorze poczulam sie bezpieczna i zaopiekowana! Ogromnie dziekuje!!!!!

 • P

  Profesjonalizm, empatia, Uratował mi życie i nie odebrał nadziei na macierzyństwo. Najlepszy lekarz!!!

 • C

  2 days ago I was in à risk of having a surgery at Gdansk hospital after the death of foetus in my belly and the difficulty to remove it for 4 days. Actually, the surgery was avoided thanks to the efficient interference of the professional, competent, and very kind doctor Mr. ZYGMUNTOWICZ....... I really am thankful for all what you did for me dear doctor and I can never forget your warm smile and hope you gave after the loss of my baby

  God bless you doctor.
  Mrs. REMANI Hadjer ( the algerian patient )

 • K

  dr. Zygmuntowicz uratowal mi troje dzieci. W 2001 roku bylam w ciazy blizniaczej, zagrozonej, lezalam w lozku od 04.01 do 07.05, kiedy wyszlam ze szpitala wraz z dziecmi. To byl ciezki okres. Cala sala 4 mamy walczace miesiacami o kazdy dzien ciazy dluzej. Pilnowal nas jak kwoka piskleta, nie pozwalal na smutne filmy, dozwolone wylacznie komedie, najlepiej romantyczne, podsylal pielegniarke Ewe, jak siadalysmy psychicznie, by plotla androny i jakos potem bylo lepiej. Donosilal blizniaki do 40 tygodnia ciazy wazyli corka 3200, syn 3100. Syn dostal jego imie. W 2007 wrocilam z Finlandii, gdzie mieszkam z kolejna ciezka ciaza. Tam proponowali rozwiazanie problemu, czyli aborcje. Mala urodzila sie w 34 tyg, ale w ciezkim stanie. Stan sie pogarszal , nastapila bradykardia i smierc kliniczna. Mala uciakala i wracala przez 12h. Pomogli mi wtedy bardzo. Corcia zyje i ma sie dobrze. To cud Matki Bozej, ale Ci w tym szpitalu to poslancy Pana Boga.

 • Bardzo dobry fachowiec, biorący pod uwagę nie tylko dobro matki, ale i dziecka. Konkretny - co niektórym się nie podoba - ale poprowadził wzorowo moje dwie, zagrożone ciąże i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

 • Świetny spcecjalista, leżałam u niego na oddziale w Szpitalu Wojewódzkiem. Super podejście do pacjenta, no i w końcu udało nam się zajść w upragnioną ciążę ;-) Gorąco polecam tego lekarza!

 • Rodziłam 3 lata temu mojego drugiego synka w tym szpitalu to prawdę mówiąc moje odczucia są różne.Dziecko urodziło się z wadą genetyczną i wiedziałam,że będzie ciężko.Jak zostałam przyjęta na oddział to dr Z.rozmawiał ze mną w sposób wymijający.może sam nie wiedział jak to będzie,ale od początku się mną zajmował.Po cięciu cesarskim po mimo zakazu wstępu na oddział pozwolił wejść mojemu mężowi do mnie na salę i posiedzieć przy mnie. a jak zapytałam się co z moim synkiem to powiedział,że jest śliczny.Niestety synek zmarł!Najgorsze jednak było to,że potem nikt się nami nie zainteresował nawet nie zaproponowali pomocy psychologa a dr złożył kindolencje.

 • Lekarz prowadził moje obydwie ciąże, w czas wykrył zagorżenia, między ciążami poznawał na ulicy, pamiaętał dzicko. Może jest zbyt oschły i nie daje zwolnienia na próźno (i dobrze - ciąza to nie choroba). Jako fachowiec jest nieoceniony. Pozdrawiam.

 • Zanim trafiłam do szpitala o ordynatorze oddziału położniczego nasłuchałam się i naczytałam masę z reguły niepochlebnych opinii. Po własnych doświadczeniach uważam, że są one bardzo krzywdzące. Dr Zygmuntowicz jest doświadczonym, kompetentnym specjalistą. To, że jest zwolennikiem porodów naturalnych i jak najmniejszej ingerencji jest całkowicie słuszne biorąc pod uwagę dobro matki i dziecka, ale tylko tam, gdzie jest to bezpieczne. W uzasadnionych przypadkach nie zwleka z cesarką - jestem tego najlepszym przykładem: tylko dzięki błyskawicznej decyzji i "akcji" pana dr mój syn żyje i jest zdrowym dzieckiem. Jest też lekarzem naprawdę oddanym pracy i bardzo życzliwym dla pacjentek. Być może jego styl bycia nie wszystkim odpowiada, ale moim zdaniem lekarz ma być przede wszystkim skuteczny i wiedzieć, co robi, a nie tylko głaskać po głowie (choć i to się panu dr zdarzało :)) Moim zdaniem to bardzo kompetentny, wyważony w działaniu i decyzjach specjalista, a poza tym bardzo serdeczny i miły człowiek.

 • Postanowiłam napisać po notatce pompki A... W szpitalu wojewódzkim dwukrotnie rodziłam przez cesarskie cięcie ( obie ciąże zagrożone, porody przedwczesne). Za pierwszym razem pojechałam na salę niemalże "z ulicy" :) za drugim razem najpierw spędziłam 3 tygodnie na patologii ciąży, mogłam więc popatrzeć na oddział i poznać pracowników. Moje wnioski są jak najbardziej pozytywne! - wszystko robione z myślą o pacjentce. Doktora rzeczywiście cechuje specyficzne poczucie humoru, ale na takim oddziale, jak patologia ciąży, gdzie trafiają kobiety z problemami jest to wskazane, żeby choć na chwilę oderwać się od złych mysli. Uwagi o paznokciach, myciu włosów itp.konieczne, bo zwłaszcza młodym mamom trzeba czasem przypominac, że poza tym, że zostały mamami, są też sobą - kobietami, które nie mogą zatracić się w opiece nad dziećmi. Z drugiej strony pytanie o paznokcie przed porodem konieczne, bo ze względów medycznych nie powinny być pomalowane. "Zdzierane" majtki? A może tam była jakaś infekcja, przy której należy wentylować okolice intymne? I bielizna mogłaby tylko zaszkodzić? Co do leków - to, że położna wykonuje polecenia szefa tylko się chwali, a jeśli by się spokojnie z doktorem porozmawiało, to leków by nie wciskał - w moim przypadku tak było. Na zakończenie - trzeci raz pewnie w ciąży nie będę ( zdrowie mi się w drugiej posypało) ale z czystym sumieniem polecam tego lekarza i ten szpital, jako miejsce do porodu i opieki nad dzieckiem! chociaż łącznie spędziłam tam z dwójką dzieci ponad 5 tygodni... :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

231

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.