Piotr Zygmuntowicz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cesarskie cięcie

  Po raz trzeci jestem na oddziale dr.Zygmuntowicza i po raz trzeci rodziłam przez CC... Dziękuję za tak cudownego ordynatora nigdy się nie zawiodłam....:-D

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cesarskie cięcie

   Po raz trzeci jestem na oddziale dr.Zygmuntowicza i po raz trzeci rodziłam przez CC... Dziękuję za tak cudownego ordynatora nigdy się nie zawiodłam....:-D

  • To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam!!!! Moja ciaza przebiegala bardzo burzliwie i w 5mc trafilam do Pana Zygmuntowicza. Otoczyl mnie wspaniala opieka. Doskonaly lekarz a do tego cieply i empatyczny czlowiek. Interesuje sie losem swoich pacjentek!! Przeszlam przez kilku lekarzy i przy Panu doktorze poczulam sie bezpieczna i zaopiekowana! Ogromnie dziekuje!!!!!

  • P

   Profesjonalizm, empatia, Uratował mi życie i nie odebrał nadziei na macierzyństwo. Najlepszy lekarz!!!

  • C

   2 days ago I was in à risk of having a surgery at Gdansk hospital after the death of foetus in my belly and the difficulty to remove it for 4 days. Actually, the surgery was avoided thanks to the efficient interference of the professional, competent, and very kind doctor Mr. ZYGMUNTOWICZ....... I really am thankful for all what you did for me dear doctor and I can never forget your warm smile and hope you gave after the loss of my baby

   God bless you doctor.
   Mrs. REMANI Hadjer ( the algerian patient )

  • K

   dr. Zygmuntowicz uratowal mi troje dzieci. W 2001 roku bylam w ciazy blizniaczej, zagrozonej, lezalam w lozku od 04.01 do 07.05, kiedy wyszlam ze szpitala wraz z dziecmi. To byl ciezki okres. Cala sala 4 mamy walczace miesiacami o kazdy dzien ciazy dluzej. Pilnowal nas jak kwoka piskleta, nie pozwalal na smutne filmy, dozwolone wylacznie komedie, najlepiej romantyczne, podsylal pielegniarke Ewe, jak siadalysmy psychicznie, by plotla androny i jakos potem bylo lepiej. Donosilal blizniaki do 40 tygodnia ciazy wazyli corka 3200, syn 3100. Syn dostal jego imie. W 2007 wrocilam z Finlandii, gdzie mieszkam z kolejna ciezka ciaza. Tam proponowali rozwiazanie problemu, czyli aborcje. Mala urodzila sie w 34 tyg, ale w ciezkim stanie. Stan sie pogarszal , nastapila bradykardia i smierc kliniczna. Mala uciakala i wracala przez 12h. Pomogli mi wtedy bardzo. Corcia zyje i ma sie dobrze. To cud Matki Bozej, ale Ci w tym szpitalu to poslancy Pana Boga.

  • J

   Bardzo dobry fachowiec, biorący pod uwagę nie tylko dobro matki, ale i dziecka. Konkretny - co niektórym się nie podoba - ale poprowadził wzorowo moje dwie, zagrożone ciąże i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

  • M

   Świetny spcecjalista, leżałam u niego na oddziale w Szpitalu Wojewódzkiem. Super podejście do pacjenta, no i w końcu udało nam się zajść w upragnioną ciążę ;-) Gorąco polecam tego lekarza!

  • B

   Rodziłam 3 lata temu mojego drugiego synka w tym szpitalu to prawdę mówiąc moje odczucia są różne.Dziecko urodziło się z wadą genetyczną i wiedziałam,że będzie ciężko.Jak zostałam przyjęta na oddział to dr Z.rozmawiał ze mną w sposób wymijający.może sam nie wiedział jak to będzie,ale od początku się mną zajmował.Po cięciu cesarskim po mimo zakazu wstępu na oddział pozwolił wejść mojemu mężowi do mnie na salę i posiedzieć przy mnie. a jak zapytałam się co z moim synkiem to powiedział,że jest śliczny.Niestety synek zmarł!Najgorsze jednak było to,że potem nikt się nami nie zainteresował nawet nie zaproponowali pomocy psychologa a dr złożył kindolencje.

  • B

   Lekarz prowadził moje obydwie ciąże, w czas wykrył zagorżenia, między ciążami poznawał na ulicy, pamiaętał dzicko. Może jest zbyt oschły i nie daje zwolnienia na próźno (i dobrze - ciąza to nie choroba). Jako fachowiec jest nieoceniony. Pozdrawiam.

  • J

   Zanim trafiłam do szpitala o ordynatorze oddziału położniczego nasłuchałam się i naczytałam masę z reguły niepochlebnych opinii. Po własnych doświadczeniach uważam, że są one bardzo krzywdzące. Dr Zygmuntowicz jest doświadczonym, kompetentnym specjalistą. To, że jest zwolennikiem porodów naturalnych i jak najmniejszej ingerencji jest całkowicie słuszne biorąc pod uwagę dobro matki i dziecka, ale tylko tam, gdzie jest to bezpieczne. W uzasadnionych przypadkach nie zwleka z cesarką - jestem tego najlepszym przykładem: tylko dzięki błyskawicznej decyzji i "akcji" pana dr mój syn żyje i jest zdrowym dzieckiem. Jest też lekarzem naprawdę oddanym pracy i bardzo życzliwym dla pacjentek. Być może jego styl bycia nie wszystkim odpowiada, ale moim zdaniem lekarz ma być przede wszystkim skuteczny i wiedzieć, co robi, a nie tylko głaskać po głowie (choć i to się panu dr zdarzało :)) Moim zdaniem to bardzo kompetentny, wyważony w działaniu i decyzjach specjalista, a poza tym bardzo serdeczny i miły człowiek.