lek.

Piotr Zawieja

Ortopeda

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008r. W latach 2008 –2009 odbywał staż podyplomowy w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Następnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Do doktora trafiłam po złamaniu nadgarstka. bardzo rzeczowo wytłumaczył mi istotę moich powikłań po urazie. wykonał usg. super lekarz z dużą kulturą osobistą. zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Serdecznie polecam. Profesjonalny kontakt z pacjentem,jasno wytłumaczył na czym polega kontuzja i jasno nakreślone dalsze kroki działania. Trafna diagnoza na pierwszej wizycie!!!

 • Lokalizacja: Doktor - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: uraz barku po upadku

  Polecam lekarza Piotra Zawieja. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z pacjentem, wykazuje duże zaangażowanie w postawieniu diagnozy, po czym rzeczowo i konkretnie omawia z pacjentem metodę leczenia. Po dwóch wizytach miałam postawioną diagnozę, po 4 miesiącach miałam wykonaną planowaną artroskopię prawego barku, po czym, po 4 tygodniach rozpoczęłam rehabilitację. Praca z rehabilitantem plus własna w domu sprawiły, że po 6 tygodniach od artroskopii osiągnęłam duży i zadawalający zakres ruchu chorej ręki. Dziękuję P. Doktorze.

 • P
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: ból ręki

  Lekarz bardzo rzeczowy. Wyjaśnił z czym związana jest moja dolegliwość. Dokładnie przeprowadził wywiad i od razu na wizycie wykonał badanie USG ręki. Na podstawie badania postawił diagnozę i zaordynował odpowiednie leki. Lekarz godny polecenia.

 • A

  Rzeczowy, konkretny lekarz, obejrzał RTG, dokładnie obejrzał i zbadał złamaną nogę, oraz wszystko wytłumaczył. Z całą pewnością mogę polecić pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Konkretny i rzeczowy.Dokładnie wytłumaczył przebieg dalszego leczenia ( zerwane ACL ) USG wykonane na miejscu również rzeczowo i zrozumiale wytłumaczone.Bardzo cenne wskazówki na temat ćwiczeń wzmacniających. Z całą pewnością polecam.

 • M
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Serdecznie polecam. Świetny kontakt z pacjentem,jasno wytłumaczyl nam na czym polega kontuzja. Lekarz był przygotowany do wizyty przeczytał informacje z poprzedniej wizyty. Miło że zwracał się bezpośrednio do córki. Dziękujemy za pomoc.

 • A
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Pan Doktor Piotr Zawieja jest rzeczowym i kompetentnym lekarzem ortopedą. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta. Stawia konkretną diagnozę, którą szczegółowo wyjaśnia pacjentowi. Każde wizyty przebiegały w serdecznej atmosferze. Stanowczo polecamy Pana Doktora innym potrzebującym pomocy ortopedycznej. Anna i Grzegorz R

 • M

  Świetna ortopeda z ogromną wiedzą i zaangażowaniem , w cenie wizyty wykonał USG stawu barkowego. Rzeczowo wytłumaczył mi na czym polega moja kontuzja. Zalecił właściwą rehabilitacje i widzę znaczną poprawę w ruchomości stawu!!! Mateusz

 • T
  Lokalizacja: AthleticoMed

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Pierwszy , któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość, zalecił wizyty u dobrego fizjoterapeuty. Po dwóch tygodniach zabiegów widzę znaczną poprawę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008r. W latach 2008 –2009 odbywał staż podyplomowy w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
  Następnie w roku 2010 zaczął pracę jako lekarz rezydent w oddziale Ortopedii i Traumatologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika w Toruniu . W roku 2017 zdobył tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Od 1.10.2017 pracuje jako starszy asystent w Oddziale Ortopedii i Traumatologii w SPZOZ w Rypinie.
  Przez 6 lat był lekarzem ekstraligowej drużyny hokejowej TKH Nesta Toruń.
  W okresie kształcenia brał udział w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach poświęconych głównie traumatologii narządu ruchu , czy leczeniu artroskopowemu stawów.
  Zainteresowania zawodowe: Małoinwazyjna chirurgia kolana i barku . Endoprotezoplastyka stawów kolanowych, biodrowych . Wykorzystanie możliwości leczenia zachowawczego w chorobie zwyrod-nieniowej stawów, urazach przeciążeniowych . Diagnostyka oraz leczenie urazów sportowych.
  Zainteresowania pozazawodowe: muzyka, uprawianie sportów biegowych ( w tym maratonów).
  Prywatnie : szczęśliwy mąż i Tata trójki synów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu