lek.

Piotr Zawieja

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008r. W latach 2008 –2009 odbywał staż podyplomowy w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Następnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo pozytywnie:). Bardzo dobre podejście do dzieci. Wizyta dotyczyła wady chodu.Doktor Zawieja wytłumaczył wszystko fachowym językiem oraz tak że dziecko ròwnież wszystko dobrze zrozumiała.

 • H
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: USG stawu kolanowego

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Lekarz konkretny i szczegółowy. Mimo własnej usterki miło było być gościem Pana doktora.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AthleticoMed

  Ogólnie bardzo pozytywnie. Kontakt bardzo dobry. Odnośnie diagnozy to wytłumaczona bardzo ''prosto''. O wynikach diagnozy będę mógł poinformować po jakimś czasie na dzień dzisiejszy wydaje się trafna.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne i fachowe podejście Pana Doktora do pacjenta, duża życzliwość i cierpliwość. P. Doktor ze spokojem wyjaśnił zaistniały problem, konkretnie , rzeczowo i kompetentnie odpowiadał na zadawane pytania. Zdecydowanie polecam!

 • D
  Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Udzielił szczegółowych wyjaśnień związanych z diagnozą i sposobie leczenia. Wyjaśnił, czego należy unikać i jak korzystna jest rehabilitacja.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lekarz wszystko wyjaśniał w bardzo czytelny i zrozumiały sposób. Udzielił bardzo pomocnych porad. Na pewno będę polecał ten gabinet innym i sam rownież jeszcze zapewne skorzystam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ortus Med

  Lekarz godny polecenia, profesjonalne podejsście do pacjenta, dokładnie przeprowadził wywiad i wykonał USG łokcia.Bardzo cenne wskazówki na temat ćwiczeń i dalszego leczenia.Trafna diagnoza na pierwszej wizycie!

 • P

  Chciałbym podziękować za fachową opiekę w szpitalu a takze udana operacje wymiany endoprotezy biodra. Polecam pana doktora. Bardzo cieply czlowiek . Zna się na rzeczy.

 • Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: uraz kolana

  Dzisiaj byłam u Pana Doktora, jestem bardzo zadowolona z wizyty.W obrębie kolana pojawił się płyn po urazie.Pan Doktor sprawnie się go pozbył i zapisał
  leki,odpowiedział na każde zadane pytanie.Serdecznie dziękuję.

 • Lokalizacja: AthleticoMedUsługa: konsultacje ortopedyczne 20 min

  Serdecznie polecam!
  Pan doktor utrzymuje profesjonalny kontakt z pacjentem. Spokojnie tlumaczy na czym będzie polegało leczenie.Zajmuje się mną od 5 lat (kolano,łokieć i nadgarstki) i nie zmienię specjalisty chodźbym musiała jeździć na wizyty do innego miasta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008r. W latach 2008 –2009 odbywał staż podyplomowy w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
  Następnie w roku 2010 zaczął pracę jako lekarz rezydent w oddziale Ortopedii i Traumatologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika w Toruniu . W roku 2017 zdobył tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Od 1.10.2017 pracuje jako starszy asystent w Oddziale Ortopedii i Traumatologii w SPZOZ w Rypinie.
  Przez 6 lat był lekarzem ekstraligowej drużyny hokejowej TKH Nesta Toruń.
  W okresie kształcenia brał udział w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach poświęconych głównie traumatologii narządu ruchu , czy leczeniu artroskopowemu stawów.
  Zainteresowania zawodowe: Małoinwazyjna chirurgia kolana i barku . Endoprotezoplastyka stawów kolanowych, biodrowych . Wykorzystanie możliwości leczenia zachowawczego w chorobie zwyrod-nieniowej stawów, urazach przeciążeniowych . Diagnostyka oraz leczenie urazów sportowych.
  Zainteresowania pozazawodowe: muzyka, uprawianie sportów biegowych ( w tym maratonów).
  Prywatnie : szczęśliwy mąż i Tata trójki synów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Najbliższe terminy:

kolejne dni