Umów wizytę Zapytaj lekarza 673 odwiedziny w ciągu 30 dni

DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min Diagnostyka obciążeń organizmu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii Naturalnych

  Romualda Traugutta 7
  11-400 Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat

  Usługi

  Diagnostyka narządowa organizmu 100 zł
  Diagnostyka patogenów (bakterie, grzyby, wirusy, pasożyty) 100 zł
  Diagnostyka boreliozy 100 zł
  Niedobory witamin i minerałów 100 zł
  Kierowana i kontrolowana detoksykacja organizmu wg dr. jonáša od 77 zł
  Terapia likwidująca boreliozę (zabieg) 35 zł
  Terapia likwidująca grzybicę (zabieg) 35 zł
  Test obciążeń organizmu 120 zł
  Analiza pierwiastkowa włosów 330 zł
  Diagnostyka candida 100 zł
  Test na nietolerancje pokarmowe 120 zł
  Diagnostyka alergii 120 zł
  Terapia likwidująca patogeny z organizmu (zabieg) 35 zł
  Terapia likwidująca bakterię helicobacter (zabieg) 35 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Piotrowi za przeprowadzenie badania narządów. Nie sądziłam, że po takim badaniu moje życie obróci się o 180 stopni. Badanie wyszło źle. Pan Piotr pokierował mnie na dalszą diagnostykę. Na USG wyszły dwa guzy na tarczycy. Dziwne to wszystko bo wyniki tarczycowe miałam wzorowe (wszystko w normach laboratoryjnych). Cieszę się, że trafiłam na takie badanie, teraz wiem, że profilaktyka to podstawa. Polecam wszystkim przegląd swojego organizmu w tym gabinecie. Dziękuje

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem w trakcie terapii na boreliozę. Po pierwszym cyklu zabiegów czułam się tragicznie. Wszystkie kości mnie bolały, mięśnie, stawy. Dosłownie gorzej niż przed terapią. Nawet miejsce gdzie ugryzł mnie kleszcz zaczęło mocno piec i pulsować. Zastanawiałam się czy nie zrezygnować bo to mi nie pomaga ale po konsultacji z Panem Piotrem dowiedziałam się, że to są herxy i zaraz będzie dużo lepiej. Zaufałam. Pod koniec 2 cyklu terapii zaczęło wszystko odpuszczać. Odzyskałam energię, bóle mięsni, stawów i zawroty głowy zniknęły jak ręką odjął. Z każdym zabiegiem jest coraz to lepiej. Pan Piotr zawsze doradzi, zapyta jak się czuję po poprzednim zabiegu. Czuje się opiekę i zainteresowanie pacjentem. Jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj trafiłam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W 2014 roku ugryzł mnie kleszcz. 2-mce później pojawiła się grypa, która szybko ustąpiła. Rumień nie pokazał się wcale. Po jakimś czasie byłam ciągle zmęczona, pojawiły się problemy z pamięcią, bóle wszystkich kości i głowy. Dopiero w tym gabinecie przez przypadek (moja mama miała umówioną wizytę kontrolną) wykryto mi boreliozę. Zaczęłam terapię. W trakcie zabiegów nie odczuwałam dosłownie nic. Zdziwiło mnie to, bo inne osoby, które były na terapii ze mną opowiadały jakie są odczucia. Wieczorem to wszystko co powiedziano mi podczas terapii pojawiło się w nocy. Po 5 zabiegach 3 godzinnych odczułam ulgę. Nic mnie nie bolało, aż zapomniałam o tym. Poprawiła się trochę może pamięć, na pewno ustąpiły bóle kości. Bez problemu udało mi się zasnąć. Po 10 zabiegach objawy zaczynały całkowicie ustępować. Terapię kontynuuje nadal, dopóki podczas badania kontrolnego po serii zabiegów wykres pokaże, że bakterii nie ma. Cieszę się, że przywiozłam mamę na badanie a przy okazji mnie również poddano diagnostyce. Myślę, że gdyby nie to badanie do dziś bym się źle czuła i nic z tym nie zrobiła.

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pozbyłem się boleriozy!!! To naprawdę działa. Dziękuję Panu z całego serca za to co dla mnie Pan zrobił i za miejsce, które daje nadzieję na pozbycie się tej okropnej i uciążliwej choroby. W tym gabinecie działa się wielotorowo. Nie tylko jedna metoda a kilka na raz. Terapia BRT niszczy bakterie a detoksykacja usuwa toksyny tych zniszczonych bakterii a w moim przypadku jeszcze i grzybicę. W między czasie podnosi się odporność organizmu. Tego właśnie było mi potrzeba, działania kilkoma metodami na raz. Pozdrawiam

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam terapię boleriozy w tym gabinecie. Badanie wykryło dodatkowo także chlamydię, bartonele. Dostałem reklamówkę suplementów ziołowych do kupienia, poddałem się detoksykacji oraz terapii falami magnetycznymi. Po prawie 6 miesiącach jeżdżenia z Olsztyna na terapię wszystkie objawy zniknęły jakby je ktoś pewnego dnia zabrał. Pan Piotr jest profesionalistą w tym co robi. Po każdej terapii przeprowadza badania kontrolne. Na wykresie wszystko widać, jak się zmniejsza ilość boleriozy. Wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Dla mnie najlepszy specialista od boleriozy.

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Analiza bardzo trafna. Niestety tak jak przypuszczałam. Grzybica ukł. pokarmowego. Dzięki zastosowanym kroplom detoksykacyjnym toksyny grzyba oraz suplementy na grzybicę dzisiaj już nie mam białego języka i wszystkie objawy typowe dla grzybicy ustąpiły. Ze skóry poznikały czerwone plamy, które były przez innych diagnozowane jako AZS. Jelitowe historie również. Dziękuje.

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ja powiem krótko, bardzo dobra diagnostyka i jeszcze lepsza terapia. Szybko wykryto u mnie boreliozę i szybko podjęłam terapię. Kleszcz ugryzł mnie kilka tygodni temu. Po zabiegach przestała mnie boleć głowa, i wróciły siły. Cieszę się, że trafiłam do tego gabinetu a nie na antybiotyk.

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Naturalnych

  Moja historia zaczyna się od tego, że zdiagnozowano u mnie Stwardnienie rozsiane i jeżdżę na wózku. Przyjmuje leki na to schorzenie. Siostra zrobiła mi na urodziny prezent i zabrała mnie do tego gabinetu na badanie. Wyszła bardzo silna neuroborelioza. Podeszłam do tego bardzo sceptycznie. Mam SM a nie boreliozę - pomyślałam. Po badaniu zaproponowano mi terapię na boreliozę oraz detoksykację z toksyn boreliozy. Siostra mnie przekonała bardzo łatwo bo sama się tutaj leczyła. Dogadałyśmy się z Panem Piotrem, że terapia będzie w dni wolne kiedy nie ma ludzi ze względu na wózek i mój komfort psychiczny. Po roku czasu terapii chodzę o kulach. Wstałam w końcu z wózka. Nie mam już tych bóli całego praktycznie ciała. Nie jest jeszcze dobrze i długo nie będzie. Moim osiągnięciem jest to, że pozbyłam się wózka dzięki pomocy w tym gabinecie. Dalej uczęszczam na zabiegi. Jestem przeszczęśliwa i z nadzieją, że pozbędę się również kul. Wiem, że wszystko wymaga czasu ale mam silną motywację w postaci efektu jaki osiągnęłam.

  Piotr Wyrozębski2018-03-31

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Naturalnych

  Do gabinetu trafiłem z polecenia znajomych. Chorowałem na boreliozę. Tak wyszło, że ugryzł mnie kleszcz. Jakieś dwa lata temu pojawiły się u mnie pewne objawy, które mogłyby sugerować właśnie boreliozę. Zdecydowałem się na wizytę w gabinecie gdzie zapewniono mi pełną diagnostykę i wykonano szereg testów, nie tylko pod kątem boreliozy, ale również po kątem pasożytów, bakterii, grzybów. Rozpocząłem również terapie niszczące boreliozę polem magnetycznym. Muszę przyznać, że po kilku wizytach poczułem znaczną poprawę a stawy przestały boleć. Obecnie jestem po kilku cyklach terapii i stwierdzam, że nigdy się tak nie czułem. Czuję wielką poprawę ogólnego stanu zdrowia. Muszę przyznać, że stan mojego zdrowia uległ poprawie o 70 %. Jestem pozytywnie zaskoczony sposobem i metodami leczenia w tym gabinecie. Polecam zabiegi oraz wszystkie zalecane terapie przez Pana Piotra bo naprawdę pomagają.

  Piotr Wyrozębski2018-02-13

  Bardzo cieszę się, że mogłem Panu pomóc.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzień dobry. Moja przyjemność leczenia się u Pana Piotra w Gabinecie Terapii naturalnych trwa od około 4
  miesięcy. Zdecydowałam się na wizytę, ponieważ miałam dość przyjmowania ogromnych ilości leków w tym
  również antybiotyków. Zdiagnozowano u mnie boreliozę. Leczyłam się także na oddziale zakaźnym. Wszystko
  z marnym skutkiem. Coraz bardziej zaczął dokuczać mi żołądek oraz grzybica całego organizmu z
  paznokciami rąk i nóg włącznie. Od tych antybiotyków byłam jednym wielkim grzybem. Pojawiły się problemy
  skórne, powysychały wszystkie śluzówki itd. Postanowiłam, odstawić to wszystko bo mnie wykańcza i podjąć
  walkę w naturalny sposób. Wiele słyszałam dobrych opinii o terapii na boreliozę przeprowadzanych przez
  Pana Piotra. Zdecydowałam się. Zrobiłam badanie wstępne, potwierdziła się borelioza, grzybica, chlamydia,
  riketsia i jeszcze kilka. Zalecono mi terapię łącząną tj. detoksykacja organizmu z toksyn, terapia polem
  magnetycznym na boreliozę i suplementację ziołową. Sprawdziłam rownież jak pracują moje organy, bo
  borelia może atakować nawet serce, mózg. Po 4 miesiącach terapii i całej tej suplementacji przestały mnie
  boleć stawy, nie jestem ospała, nie mam napadów gorąca i czuję, że mam siłę na codzienne obowiązki. Dalej
  kontynuuje terapię i na każdej wizycie kontrolnej otrzymuje wykres postępu terapii na boreliozę. Widać jak się
  zmniejsza a ja to dodatkowo czuję zdrowotnie. Cieszę się, że udalo mi się znaleźć Pana gabinet bo antybiotyki
  to nie było to co mogło mi pomóc. Dzięki antybiotykom muszę teraz odbudowywać intensywnie jelita bo są bez flory. Dziękuję za uwagę.

  Piotr Wyrozębski2018-02-13

  Bardzo cieszę się, że mogłem Pani pomóc.

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE

  Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy
  Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min
  Diagnostyka obciążeń organizmu (VEGA-test)
  Diagnostyka oraz terapia likwidująca patogeny w organizmie
  Likwidacja grzybicy/pleśni w organizmie
  i wiele innych

  Wykorzystuję nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.

  Wykrywam problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy!

  Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym czyli jeszcze przed tym jak są widoczne objawy.

  Specjalizuje się również w diagnostyce oraz likwidacji pasożytów, grzybów, bakterii, pleśni, wirusów. Stosowane przeze mnie metody terapii mają na celu wykrycie zakażenia patogenami i unicestwienie ich bez stosowania leków lecz za pomocą szkodliwych dla danych patogenów drgań elektromagnetycznych. Taka terapia jest bezinwazyjna, i bardzo skuteczna.

  Z dużymi sukcesami zajmuję się wykrywaniem oraz likwidacją BORELIOZY wraz z KOINFEKCJAMI.

  Diagnostyka obciążeń organizmu wykrywa blisko 96% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Jeżeli wciąż nie masz pewności co do podłoża swego złego samopoczucia, a badania dają niejednoznaczne wyniki, zdecyduj się na tę prostą analizę organizmu. Test jest całkowicie bezbolesny. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę.

  Diagnostyka pozwala stwierdzić obecność:

  patogenów w organizmie,
  toksyn wszelkiego pochodzenia,
  obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych,
  skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne),
  alergenów,
  obecność lub braki witamin i minerałów,
  pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej.

  Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie.
  Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach.

  Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby:
  zawał serca,
  nowotwory,
  nadciśnienie,
  cukrzyca,
  depresja,
  bezpłodność,
  astma,
  alergie,
  borelioza i neuroborelioza,
  choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane),
  nadciśnienie,
  problemy skórne,
  częste bóle głowy,
  bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia,
  problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego,
  nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
  poronienia,
  przerost gruczołu prostaty,
  problemy z erekcją,
  obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie i wiele innych.

  Elektrodermalne testy dają 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

  Jestem również Partnerem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BIOMOL, który dokonuje analizy pierwiastków śladowych z włosów.

  Pracuję na certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Sensitiv Imago 530, F-SCAN, F-Scan Mobile oraz na aparacie do diagnostyki EAV.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Anestezjologia i intensywna terapia
 • Angiologia
 • Audiologia i foniatria
 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Chirurgia dziecięca
 • Chirurgia klatki piersiowej
 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby zakaźne
 • Dermatologia i wenerologia
 • Diabetologia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Endokrynologia
 • Epidemiologia
 • Farmakologia kliniczna
 • Gastroenterologia
 • Genetyka kliniczna
 • Geriatria
 • Ginekologia onkologiczna
 • Hematologia
 • Hipertensjologia
 • Immunologia kliniczna
 • Kardiochirurgia
 • Kardiologia
 • Kardiologia dziecięca
 • Medycyna paliatywna
 • Medycyna nuklearna
 • Medycyna ratunkowa
 • Medycyna pracy
 • Medycyna rodzinna
 • Medycyna sądowa
 • Medycyna sportowa
 • Medycyna transportu
 • Mikrobiologia lekarska
 • Nefrologia
 • Neonatologia
 • Neurochirurgia
 • Neonatologia
 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca
 • Neuropatologia
 • Otorynolaryngologia
 • Okulistyka
 • Onkologia i hematologia dziecięca
 • Onkologia kliniczna
 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Patomorfologia
 • Pediatria
 • Periodontologia
 • Położnictwo i ginekologia
 • Protetyka stomatologiczna
 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa
 • Radioterapia onkologiczna
 • Rehabilitacja medyczna
 • Reumatologia
 • Seksuologia
 • Stomatologia dziecięca
 • Toksykologia kliniczna
 • Transfuzjologia kliniczna
 • Urologia
 • Urologia dziecięca
 • Zdrowie Publiczne
więcej

Certyfikaty

 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej w mieście Kętrzyn - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, Kętrzyn - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej w mieście Kętrzyn - Kwalifikacje zawodowe