Piotr Wyrozębski

verifiedCreated with Sketch.

Specjalista medycyny naturalnej, Diagnostyk, Terapeuta

76 opinii +dodaj

DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min Diagnostyka obciążeń organizmu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Terapii Naturalnych

  Romualda Traugutta 7
  11-400 Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat

  Usługi

  Diagnostyka narządowa organizmu 100 zł
  Diagnostyka patogenów (bakterie, grzyby, wirusy, pasożyty) 100 zł
  Diagnostyka boreliozy 100 zł
  Niedobory witamin i minerałów 100 zł
  Kierowana i kontrolowana detoksykacja organizmu wg dr. jonáša od 77 zł
  Terapia likwidująca boreliozę (zabieg) 35 zł
  Terapia likwidująca grzybicę (zabieg) 35 zł
  Test obciążeń organizmu 120 zł
  Analiza pierwiastkowa włosów 330 zł
  Diagnostyka candida 100 zł
  Test na nietolerancje pokarmowe 120 zł
  Diagnostyka alergii 120 zł
  Terapia likwidująca patogeny z organizmu (zabieg) 35 zł
  Terapia likwidująca bakterię helicobacter (zabieg) 35 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Naturalnych

  Dostałam się do tego gabinetu dzięki koleżance bo terminy dla nowych klientów są bardzo odległe, a Pan Piotr bardzo jej pomógł przy boleriozie. Ja natomiast miałam pewnego kobiecego wirusa. Dzięki terapii BRT oraz detoksykacji Joalis, wirusa się pozbyłam. Dzięki temu uniknęłam inwazyjnego zabiegu a pewne zmiany zaczęły się cofać. Ginekolog w szoku do dziś nie wierzy, że tak można. Dziękuje!!!!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii Naturalnych

  Było to pół roku temu, zrobiłam diagnostykę narządową ale zdecydowałam się na poszerzenie o diagnostykę obciążeń. To była dobra decyzja. Okazało się, że jestem chora na boreliozę. Terapia trwała wg mojej oceny długo bo około pół roku, ale było warto. Miałam terapię brt oraz terapię detoksykującą z toksyn boreliozy. Do dziś nie mam żadnych odczuć związanych z boreliozą. Piszę tą opinię po pół roku od zakończenia terapii a kilka dni temu byłam na diagnostyce kontrolnej aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Jest czysto. Jestem bardzo zadowolona, że zaufałam swojej intuicji i przyszłam na terapię do Pana Piotra .

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii NaturalnychUsługa: diagnostyka i terapia

  Do gabinetu przyjechałam bo ugryzł mnie kleszcz. Wyniki z krwi nie potwierdziły i nie wykluczyły boreliozy. Wizyta u Pana Piotra rozwiała moje wątpliwości. Potwierdziła się borelioza oraz koinfekcje. Podjęłam się terapii na borelioze. Jeździłam z Gdańska do Ketrzyna raz w tygodniu. Terapia trwała po 3 godziny. Podczas terapii czułam się tragicznie. Nie mogłam spać i wszystko mnie bolało bardziej niż przed terapia. Po 3 serii zabiegów wszystko zniknęło. Dostałam energii zaczęłam w końcu normalnie przesypiać noc. Terapia jest naprawdę wybawieniem. Pan Piotr bardzo dba o pacjenta i jest bardzo dobrym specjalista w swoim fachu. Polecam jego usługi wszystkim którzy maja już dosyć boreliozy i jej skutków.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii NaturalnychUsługa: Diagnostyka boreliozy

  Dojeżdżam na terapię boreliozy z Warszawy. Wcześniej chodziłam w Warszawie ale nie było żadnego efektu. W Kętrzynie odczuwam bardzo poprawę mojego stanu zdrowia. Mimo, że mam 600km w obie strony to ta terapia na mnie działa. Nie ma tutaj kombinowania. Na początku terapii dostałam wykres z poziomem boreliozy i po każdej serii zabiegów dostaję kolejne wyniki. Widzę na bieżąco jak to się zmniejsza i traci na sile. Jak to się mawiało niegdyś, na zdrowiu się nie oszczędza. Polecam Pana Piotra jako specjalistę od leczenia boreliozy. Dziękuje

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem po czterech seriach terapii przeciwko grzybicy ogólnoustrojowej. Miałam jà na nogach, dłoniach i innych narządach. W trakcie zabiegów grzybica się zmniejszała a czerwone pękające miejsca zaczęły się goić. Jestem również po diagnostyce kontrolnej i grzybicy ani śladu. Cieszę się bardzo, ze trafiłam tutaj na terapie bo żadne maści i antybiotyki nie pomagały bo problem był w organizmie a nie miejscowy.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii NaturalnychUsługa: Diagnostyka boreliozy

  Postanowiłam umówić się na wizytę ponieważ miałam dolegliwości, które żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować bo wyniki mam idealne. Doszło do tego, że nie mogłam siadać, chodzić, stać. Nie wspominam już o zawrotach głowy. Badania nic nie pokazały - taka moja uroda. Znajomy powiedział mi abym zrobiła test na boreliozę z krwi. Znów nic nie wyszło. Przeglądając facebooka znalazłam stronę gabinetu terapii naturalych. Umówiłam się na wizyte. Wynik borelioza. Jaka byłam zła na cały świat, że tyle lat nikt mnie odpowiednio nie skierował na badania w kierunku boreliozy. Zostałam zakwalifikowana do terapii. Oczywiście się zgodziłam. Przeprowadzono również detoksykację z toksyn grzybów i boreliozy. Minęło półtora roku od terapii a dolegliwości nie wróciły. Czuję się bardzo dobrze, zapomniałam jak to jest być kaleką. Żyję intensywnie i unikam kleszczy na swojej drodze. Teraz przyjeżdzam z córką na detoksykację pod kątem alergii. Polecam tą klinikę.

  Piotr Wyrozębski2018-07-04

  Pani Marto, dziękuje za opinię i do zobaczenia przy najbliższej wizycie kontrolnej Córki.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Opieka Pana Piotra jest kompleksowa. Bardzo życzliwe, dokładne i merytoryczne podejście do pacjenta.
  Wizyta bardzo pozytwna. Badanie na dwóch urządzeniach, omówienie, celna diagnoza. Zalecona terapia, która po kilku zabiegach przyniosła zmniejszenie dolegliwości. Zaordynowana suplementacja wspomagająca. Wdrożona terapia detoksykująca.
  Bardzo dokładne podejście do problemu. Najważniejsze, że nie patrzy na zegarek, wszystko omawia, dopytuje się czy wszystko jasne. Pozwala dzwonić do siebie jeśli będą pytania. Ze świecą teraz szukać takich terapeutów.
  Rzetelność, uśmiech, mila atmosfera.

  Piotr Wyrozębski2018-07-04

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu, bardzo rzeczowy i konkretny. Posiada ogromną wiedzę, potrafi również odpowiednio doradzić. Kieruje pacjenta na odpowiednie leczenie. Badanie jest bardzo dokładne i szczegółowe. Polecam jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo długo nie mogłam się uporać z wieloma dolegliwościami m. in. grzybicą miejsc intymnych. W miedzy czasie wydalam mnóstwo pieniędzy na leki, az w końcu mój problem został rozwiązany dzięki diagnostyce w tutejszym gabinecie oraz przeprowadzonej terapii likwidującej grzyby. Terapia trochę kosztuje, ale naprawdę warto. Dodatkowo dostałam zalecenia jak podnieść odporność organizmu aby nie odnowiła się przypadłość oraz jak usunąć toksyny z organizmu. Gorąco zachęcam do skorzystania z tej metody oraz pomocy tego gabinetu. Na minus mogę tylko napisać czas przyjęcia. Było 30 minutowe opóźnienie, które dla mnie było uciążliwe. Jak umawiam się na prywatną wizytę to chcę wejść na konkretną godzinę.

  Piotr Wyrozębski2018-07-04

  Proszę Panią, dziękuje za pozytywną opinię o mojej pracy.
  Niestety nie zawsze można rozwiązać problem z jakim ktoś się zgłasza w przeciągu 60 min. Bywa tak, że trzeba wysłuchać klienta jaki ma problem, przeprowadzić rozszerzony wywiad, pogłębić diagnostykę o kolejne badanie. Przykro mi, że było to dla Pani uciążliwe, aczkolwiek godzina rezerwacji jest orientacyjna co jest napisane na drzwiach gabinetu. Pozdrawiam

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Około 2 lata temu zaczęłam odczuwać ból kości, mięśni, stawów, ból głowy, zapominanie itd.
  Lekarz rodzinny skierował mnie do laboratorium aby zbadać się na obecność przeciwciał boreliozy. Niestety wykryto boreliozę. Podjęłam leczenie u specjalisty polegające na terapii antybiotykowej przez miesiąc. Jak nie było poprawy po 4 miesiącach brałam następną serię antybiotyków. W sumie 4 cykle. Na jakiś czas nastąpiła lekka poprawa, ale po 2 miesiącach od zakończenia wszystko jakby wracało ale dużo agresywniej.
  W końcu przyjaciółka powiedziała mi o gabinecie, w którym leczy się jej ojciec i widzi poprawę swojego stanu zdrowia. No i dlatego tu jestem.
  Pan Piotr mnie zdiagnozował na obecność pasożytów i bakterii. Okazało się, że nadal mam boreliozę a oprócz tego Bartonelle, Chlamydię i inne pasożyty związane z boreliozą.
  Poddałam się terapii biorezonansem oraz terapii Joalis, które oczyszczają toksyny z borelli. Już po chyba 5 sesjach terapii biorezonansowych i oczyszczających odczułam ulgę. Z każdą terapią czułam się lepiej. Chociaż na początkuy było bardzo źle. Po 3-4 miesiącach (już nie pamiętam) diagnostyka kontrolna nie wykazała obecności boreliozy i pasożytów. Ustąpiły też wcześniejsze bóle głowy, bóle mięśni, stawów i kości. Leci już prawie 2 rok a nie odczuwam objawów związanych z bopreliozą. Wręcz przeciwnie mam energię, nie zasypiam na siedząco, chce mi się coś robić w życiu.
  Dziękuje za udzieloną pomoc i wsparcie, Pan Piotr jest bardzo miłą i ciepłą osobą, wysłucha, nigdy nie liczy czasu co do minuty. Takich ludzi jest mało.

  Piotr Wyrozębski2018-07-04

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapii NaturalnychUsługa: terapia boreliozy

  Dzień dobry. Jestem po półrocznej terapii przeciwko boreliozie. Przed zabiegami w tym gabinecie byłem długo na antybiotykach, które zrujnowały mój organizm. Dopiero Pan Wyrozębski Piotr wyprowadził mnie na prostą. Zlikwidował grzyba, który pojawił się w trakcie przyjmowania antybiotyków oraz usunął toksyny grzybów i boreliozy. Teraz mogę po dwóch latach powiedzieć, że nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Wszystkie odeszły w niepamięć i do dziś nie wróciły. Teraz jeździ z tutaj moja mama i również czuje poprawę.

  Piotr Wyrozębski2018-07-04

  Dziękuje za opinię i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE

  Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy
  Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min
  Diagnostyka obciążeń organizmu (VEGA-test)
  Diagnostyka oraz terapia likwidująca patogeny w organizmie
  Likwidacja grzybicy/pleśni w organizmie
  i wiele innych

  Wykorzystuję nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.

  Wykrywam problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy!

  Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym czyli jeszcze przed tym jak są widoczne objawy.

  Specjalizuje się również w diagnostyce oraz likwidacji pasożytów, grzybów, bakterii, pleśni, wirusów. Stosowane przeze mnie metody terapii mają na celu wykrycie zakażenia patogenami i unicestwienie ich bez stosowania leków lecz za pomocą szkodliwych dla danych patogenów drgań elektromagnetycznych. Taka terapia jest bezinwazyjna, i bardzo skuteczna.

  Z dużymi sukcesami zajmuję się wykrywaniem oraz likwidacją BORELIOZY wraz z KOINFEKCJAMI.

  Diagnostyka obciążeń organizmu wykrywa blisko 96% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Jeżeli wciąż nie masz pewności co do podłoża swego złego samopoczucia, a badania dają niejednoznaczne wyniki, zdecyduj się na tę prostą analizę organizmu. Test jest całkowicie bezbolesny. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę.

  Diagnostyka pozwala stwierdzić obecność:

  patogenów w organizmie,
  toksyn wszelkiego pochodzenia,
  obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych,
  skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne),
  alergenów,
  obecność lub braki witamin i minerałów,
  pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej.

  Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie.
  Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach.

  Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby:
  zawał serca,
  nowotwory,
  nadciśnienie,
  cukrzyca,
  depresja,
  bezpłodność,
  astma,
  alergie,
  borelioza i neuroborelioza,
  choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane),
  nadciśnienie,
  problemy skórne,
  częste bóle głowy,
  bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia,
  problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego,
  nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
  poronienia,
  przerost gruczołu prostaty,
  problemy z erekcją,
  obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie i wiele innych.

  Elektrodermalne testy dają 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

  Jestem również Partnerem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BIOMOL, który dokonuje analizy pierwiastków śladowych z włosów.

  Pracuję na certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Sensitiv Imago 530, F-SCAN, F-Scan Mobile oraz na aparacie do diagnostyki EAV.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Anestezjologia i intensywna terapia
 • Angiologia
 • Audiologia i foniatria
 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Chirurgia dziecięca
 • Chirurgia klatki piersiowej
 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby zakaźne
 • Dermatologia i wenerologia
 • Diabetologia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Endokrynologia
 • Epidemiologia
 • Farmakologia kliniczna
 • Gastroenterologia
 • Genetyka kliniczna
 • Geriatria
 • Ginekologia onkologiczna
 • Hematologia
 • Hipertensjologia
 • Immunologia kliniczna
 • Kardiochirurgia
 • Kardiologia
 • Kardiologia dziecięca
 • Medycyna paliatywna
 • Medycyna nuklearna
 • Medycyna ratunkowa
 • Medycyna pracy
 • Medycyna rodzinna
 • Medycyna sądowa
 • Medycyna sportowa
 • Medycyna transportu
 • Mikrobiologia lekarska
 • Nefrologia
 • Neonatologia
 • Neurochirurgia
 • Neonatologia
 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca
 • Neuropatologia
 • Otorynolaryngologia
 • Okulistyka
 • Onkologia i hematologia dziecięca
 • Onkologia kliniczna
 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Patomorfologia
 • Pediatria
 • Periodontologia
 • Położnictwo i ginekologia
 • Protetyka stomatologiczna
 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa
 • Radioterapia onkologiczna
 • Rehabilitacja medyczna
 • Reumatologia
 • Seksuologia
 • Stomatologia dziecięca
 • Toksykologia kliniczna
 • Transfuzjologia kliniczna
 • Urologia
 • Urologia dziecięca
 • Zdrowie Publiczne
więcej

Certyfikaty

 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej w mieście Kętrzyn - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, Kętrzyn - Certyfikaty
 • Piotr Wyrozębski, specjalista medycyny naturalnej w mieście Kętrzyn - Kwalifikacje zawodowe

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl