Piotr Włostowski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
118 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej . Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi . Przez wiele lat pracownik Szpitala Wojskowego w Gliwicach . Obecnie starszy asystent O/Chirurgii Ogólnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Serafin Clinic. Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: wrastający paznokieć

  Najlepszy chirurg jakiego można spotkać. Serdecznie polecam. Wyrozumiały, konkretny i bardzo dokładny. Po prostu mistrz świata. Polecam.

 • N

  Witam, jestem bardzo zadowolona że trafiłam na Pana doktora. Przyjmował mnie na Sorry w szpitalu Kędzierzynie-Koźlu. Trafiłam tam z silnymi bólami brzucha. Trafiłam tam niespodziewanie, totalnie obce mi miasto, szpital itp gdyż miałam być jednym z gości weselnych;).Byłam przestraszona i strasznie obolała. Pan doktor robił co mógł by mi pomóc w pozbyciu się bólu. Szukał jego przyczyn, kierował do innych specjalistów w celu wykluczenia hipotez. Był bardzo delikatny, opiekuńczy (dziękuję za czuwanie w nocy). Przede wszystkim tłumaczył bardzo dokładnie wszystko, nie chciał mnie od razu kierować na operację za co także jestem wdzięczna, mimo że później było to nieuniknione. Dał mi opcje wyboru czy zdecydować się na operację czy zostać na obserwacji. Dokładnie tłumaczył mi co podpisuje w dokumentach. Bardzo dziękuję za opiekę. Jeszcze w życiu nie spotkała takiego lekarza, który spokojnie szuka przyczyn a nie pochopnie podejmuje decyzje. Miło było poznać takiego lekarza.Pozdrawiam serdecznie!!!

 • P

  Bardzo spokojny i opanowany, precyzyjnie wykonuje zabiegi i bezboleśnie. Dobrze mnie znieczulił, w ogóle nie czułam bólu i sprawnie usunął znamię skórne, rana się zagoiła , nawet blizny nie widac. Polecam, bardzo dobry specjalista.

 • P

  Doskonały lekarz! Cierpliwy dla pacjenta, dokładnie tłumaczy problem od strony medycznej i proceduralnej.
  Jego diagnostyka została w 100% potwierdzona przez innych specjalistów. Wielokrotnie byłam u doktora Włostowskiego z różnymi dolegliwościami i zawsze służył mi pomocą a diagnoza była zawsze w 100% trafna. Bardzo delikatny i w pełni profesjonalny w badaniu per rectum. Dla mnie numer 1. Naprawdę wszystkim polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej . Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi . Przez wiele lat pracownik Szpitala Wojskowego w Gliwicach . Obecnie starszy asystent O/Chirurgii Ogólnej Szpitala Św. Józefa w Mikołowie . Uczestnik szkoleń i kursów potwierdzonych certyfikatami m.in z zakresu laparoskopii / Strasburg /, usg jamy brzusznej , skleroterapii , dermatoskopii , operacyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych metodą RF VENEFIT / wewnątrzżylna ablacja termiczna za pomocą fal radiowych / . Konsultacje i porady z zakresu chirurgii ogólnej zwłaszcza operacyjnego leczenia kamicy pęcherzyka żółciowego / metodą klasyczną i laparoskopową / oraz przepuklin / z wszczepem siatki / . Wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu dermatochirurgii - głównie usuwanie zmian skórnych i tkanki podskórnej za pomocą tradycyjnego skalpela i elektrokoagulacji .

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna