Piotr Wereszczyński

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: porada

  Niezwykle profesjonalne podejście, da się odczuć, że Pan Piotra jest w 100% skupiony na tym co się mówi i potrafi poprowadzić rozmowę we właściwym kierunku. Potrafi spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy, która daje wiele do myślenia. Gorąco polecam tego psychoterapeutę

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna Filia Zachodnia Przyjmuje na NFZ

  Zachodnia 5/12a, Dębniki, 30-350 Kraków, małopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ł
   Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: porada

   Niezwykle profesjonalne podejście, da się odczuć, że Pan Piotra jest w 100% skupiony na tym co się mówi i potrafi poprowadzić rozmowę we właściwym kierunku. Potrafi spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy, która daje wiele do myślenia. Gorąco polecam tego psychoterapeutę

  • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Bardzo dziękuję za pomoc. Teraz czuję już znacznie lepiej, ale wiem że gdyby nie ten rok nadal nie potrafiłabym rozumieć siebie i innych. Bardzo polecam pana doktora i jeszcze raz dziękuję za pomoc!

  • T

   Ten psycholog pomógł mi w poważny kryzysie. Znaleźliśmy wspólny język mino że byłem bardzo sceptyczny. Dzięki terapii rozumiem bardziej siebie, teraz już lepiej radzie sobie relacjami bliskimi. Terapia to był dobry pomysł.

  • E

   Zakończyłam terapię u Pana Piotra, objawy depresji z którymi przyszłam ustąpiły. Teraz żyje mi się znacznie lepiej i jestem spokojniejsza, radośniejsza, bardziej otwarta by mówić o sobie.
   Bardzo polecam psychoterapię, uchroniła mnie od leków proponowanych przez psychiatrę.

  • W

   Zaliczyłem 2 konsultacje u tego psychologa, bardzo konkretny i szczery, bo po tym co mówiłem wyjaśnił mi ,że taki rodzaj terapii jak on prowadzi w obecnej chwili nie jest dla mnie odpowiedni. Skierował mnie do innego ośrodka na innego rodzaju leczenie. Ale na pewno wrócę na terapię do tego psychologa.

  • A

   Byłam przez kilkanaście miesięcy na terapii u tego psychologa. Zmiany we mnie przyszły ale ten proces musiał potrwać, bo sama byłam nie łatwą osobą dla siebie i moich bliskich. Teraz już jest stabilnie, a moje życie ma znacznie więcej barw :-) Psychoterapia to dobra rzecz, polecam tego terapeuta.

  • W

   Skończyłem nie dawno kilku miesięczną terapię u tego psychologa. Efekt mnie bardzo zaskoczył (a byłem dość sceptyczny), objawy depresji odpuściły, wreszcie podejmuję decyzje których się wcześniej bałem. Polecam

  • W

   Na początku chciałam podziękować Panu Piotrowi za wytrwałość i cierpliwość bo chyba byłam nie łatwą pacjentką. Ciężko mi było mierzyć się z tym co o sobie słyszę, bo to ja byłam w moim odczuciu tą „poszkodowaną”. Potem już było mi łatwiej w terapii.

   Teraz po roku jest już wiele zmian, nowa praca, nowy związek :-), zostały stare relacje rodzinne ale za to mam już nowe spojrzenie i większy dystans

  • Ja również mile wspominam czas spędzony z tym Panem. Umie wysłuchać. Początkowo było mi trudno się otworzyć, ale umiejętnie pomógł mi się przełamać. Dobry specjalista.

  • Bardzo pozytywnie wspominam wizyty u mgr Wereszczyńskiego, nie obiecywał cudów i dość szybko ale łagodnie sprowadził mnie na ziemię. Dzięki rozmowom z nim uświadomiłem sobie na co ma wpływ i co mogę zmienić, w swoim zachowaniu, relacjach, myśleniu itp. Właśnie minęło 2 lata od końca terapii i teraz wiem że moje zmiany są trwałe a „terapia nadal działa”. Kłaniam się.