Piotr Wereszczyński verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Cieszę się, że w końcu zdecydowałem się na wizytę. Miła i swobodna atmosfera pozwala się otworzyć i mówić szczerze o swoich problemach. Po pierwszej wizycie jestem dobrej myśli.
  Pozdrawiam

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Kamila Mizielińska-Witkowska
  Kamila Mizielińska-Witkowska
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Al. Grottgera 24/3, Kraków
  W moim przypadku decyzja o rozpoczęciu terapii u Pani Kamili okazała się słusznym wyborem życiowym. Spotkania z… więcej

  Tomasz Jagła
  Tomasz Jagła
  Psycholog, Terapeuta
  Józefitów 9, Kraków
  Panie Tomaszu bardzo dziekuję za pomoc i spojrzenie na wszytsko z innej prespektywy ;) Bardzo polecam wszytkim… więcej

  Małgorzata Lembrandt
  Małgorzata Lembrandt
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Józefitów 9/3, Kraków
  Bardzo fajna, sympatyczna i budząca zaufanie lekarka. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Odpowiada na każde pytanie,… więcej

  Andreea Mihalca
  Andreea Mihalca
  Psychoterapeuta, Psycholog
  Józefitów 9/3, Kraków
  Dobra fachowiec, wsłuchana w potrzeby pacjenta, z uśmiechem. Ciekawe pytania otwarte. Warto rozmawiać. więcej

  Aneta Bogal
  Aneta Bogal
  Terapeuta, Psycholog
  Józefitów 11/7, Kraków
  Jestem właśnie po 'zakończeniu' lub też 'przerwie' w terapii u Pani Anety. Łezka się w oku kręci, bo był to piękny… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna Filia Zachodnia Przyjmuje na NFZ

  Zachodnia 5/12a, Dębniki, 30-350 Kraków, małopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Cieszę się, że w końcu zdecydowałem się na wizytę. Miła i swobodna atmosfera pozwala się otworzyć i mówić szczerze o swoich problemach. Po pierwszej wizycie jestem dobrej myśli.
   Pozdrawiam

  • A
   Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: porada

   Pan Piotr jest dobrym terapeutą. Pozwolił mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i odszukać możliwe ich rozwiązania. Ma dużo taktu i sprawił że czułam się słuchana i rozumiana. Poświęcił mi maksymalną uwagę za co bardzo mu dziękuję. Zdecydowanie jest najlepszym lekarzem :) Pozdrawiam

  • Ł
   Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: porada

   Niezwykle profesjonalne podejście, da się odczuć, że Pan Piotra jest w 100% skupiony na tym co się mówi i potrafi poprowadzić rozmowę we właściwym kierunku. Potrafi spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy, która daje wiele do myślenia. Gorąco polecam tego psychoterapeutę

  • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Bardzo dziękuję za pomoc. Teraz czuję już znacznie lepiej, ale wiem że gdyby nie ten rok nadal nie potrafiłabym rozumieć siebie i innych. Bardzo polecam pana doktora i jeszcze raz dziękuję za pomoc!

  • T

   Ten psycholog pomógł mi w poważny kryzysie. Znaleźliśmy wspólny język mino że byłem bardzo sceptyczny. Dzięki terapii rozumiem bardziej siebie, teraz już lepiej radzie sobie relacjami bliskimi. Terapia to był dobry pomysł.

  • E

   Zakończyłam terapię u Pana Piotra, objawy depresji z którymi przyszłam ustąpiły. Teraz żyje mi się znacznie lepiej i jestem spokojniejsza, radośniejsza, bardziej otwarta by mówić o sobie.
   Bardzo polecam psychoterapię, uchroniła mnie od leków proponowanych przez psychiatrę.

  • W

   Zaliczyłem 2 konsultacje u tego psychologa, bardzo konkretny i szczery, bo po tym co mówiłem wyjaśnił mi ,że taki rodzaj terapii jak on prowadzi w obecnej chwili nie jest dla mnie odpowiedni. Skierował mnie do innego ośrodka na innego rodzaju leczenie. Ale na pewno wrócę na terapię do tego psychologa.

  • A

   Byłam przez kilkanaście miesięcy na terapii u tego psychologa. Zmiany we mnie przyszły ale ten proces musiał potrwać, bo sama byłam nie łatwą osobą dla siebie i moich bliskich. Teraz już jest stabilnie, a moje życie ma znacznie więcej barw :-) Psychoterapia to dobra rzecz, polecam tego terapeuta.

  • W

   Skończyłem nie dawno kilku miesięczną terapię u tego psychologa. Efekt mnie bardzo zaskoczył (a byłem dość sceptyczny), objawy depresji odpuściły, wreszcie podejmuję decyzje których się wcześniej bałem. Polecam

  • W

   Na początku chciałam podziękować Panu Piotrowi za wytrwałość i cierpliwość bo chyba byłam nie łatwą pacjentką. Ciężko mi było mierzyć się z tym co o sobie słyszę, bo to ja byłam w moim odczuciu tą „poszkodowaną”. Potem już było mi łatwiej w terapii.

   Teraz po roku jest już wiele zmian, nowa praca, nowy związek :-), zostały stare relacje rodzinne ale za to mam już nowe spojrzenie i większy dystans

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG