Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

ytuł magistra fizjoterapii uzyskałem w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem osobą posiadającą 15-letni staż pracy z pacjentem ortopedycznym i neurologicznym. Zebrane przez… więcej

 • Bole kregoslupa szyjnego

  Witam prosze o pomoc do jakiego lekarza sie udac poniewaz mam bol w okolicy potylicznej/podpotylicznej. Bol jest najsilniejszy z rana przy kaszlu i schylaniu sie zawsze w tym samym miejscu na wys tj c2-c3 kregoslupa szyjnego dodam ze cisnienie mam w normie. Nizej przedstawiam wynik MR odcinka C.
  Symetryczne… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Szymanowicz

  dzień dobry. proponuję wizytę u neurologa, a po niej w zależności od wyniku badania polecam wizytę u fizjoterapeuty. Prawdopodobnie ten drugi powinien poradzić sobie z Pani problemami. Pozdrawiam

 • Witam. od 9 grdunia 2016 męczę się z bólem w okolicach karku, barku (ból promieniuje do ręki ale nie niżej niż do okolicy łokcia) okolic szyi. 5 konsultacji lekarskich, pierwsza kręcz szyjna (leki przeciwbolowe i zaplane ktore nie pomogły) potem ostre zapalenie nerwów w okolicy kręgów szyjnych - zastrzyk… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Szymanowicz

  opisany problem dotyczyć może kręgosłupa szyjnego i rzeczywiście wtedy zalecane są ćwiczenia i przyjmowanie odpowiedniej postawy szczególnie podczas pracy siedzącej. Można pokusić się oczywiście o zdjęcie… Więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • ytuł magistra fizjoterapii uzyskałem w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem osobą posiadającą 15-letni staż pracy z pacjentem ortopedycznym i neurologicznym. Zebrane przez lata doświadczenie w praktyce szpitalnej oraz prywatnej pozwala na zapewnienie wysokiego profesjonalizmu przy wykonywaniu zabiegów. Charakteryzuje mnie kreatywność, oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Umożliwia to stosowanie odpowiedniej terapii, która skutkuje szybkim powrotem do zdrowia.

  Praca zawodowa:
  Prywatna praktyka rehabilitacyjna
  Krakowskie Centrum Rehabilitacji

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Gabinet RehaProUsługa: terapia manualna

  Do gabinetu Pana Piotra trafiłem z powodu długotrwałego bólu pleców w odcinku lędźwiowym (dyskopatia L4- L5). Po wnikliwym przebadaniu, przeanalizowaniu wyników badań ( RTG, MRI) oraz wysłuchaniu mojej osoby Pan Piotr przystąpił do działania. Już w trakcie pierwszego zabiegu poczułem długo nieodczuwalną ulgę oraz zmniejszenie napięcia powodującego ból.
  Kolejne wizyty oraz ćwiczenia, których nauczył mnie Pan Piotr- pozwoliły mi normalnie funkcjonować oraz powrócić do aktywności sportowych. Z podejściem holistycznym jakie prezentuje Pan Piotr - nie spotkałem się w żadnym innym gabinecie. Miałem dużo szczęścia trafiając do tak dobrego Terapeuty.

 • O

  W trakcie treningu doznałam uszkodzenia kolana (zerwania wiązadła). Po zabiegu zgłosiłam się do gabinetu pana Szymanowicza. Z tej wizyty jestem bardzo zadowolona. Fachowa diagnostyka stanu kolana, a następnie rehabilitacja przyczyniły się do kompletnego powrotu do zdrowia. Teraz nie czuje żadnych dolegliwości pooperacyjnych. Cieszę się, że mogę nadal uprawiać sport.

 • M

  Polecam wizytę u tego fizjoterapeuty. Problem z bólem barku trwał pół roku utrudniając codzienną aktywność. Na szczęście trafiłem z polecania do pana Piotra, który wykonywał masaże i ćwiczenia. Pokazał mi także, jak poprawnie mam ćwiczyć w domu. Nie było to łatwe, ale widać że przyniosło oczekiwane efekty. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

 • Fachowa opinia i bardzo duza wiedza. Wyprowadzi na prosta z bardzo duzych problemów. Szczerze polecam

 • A

  Od pięciu lat co pół roku funduję sobie u Pana Piotra serię 8-10 tzw. "masaży na powięziach". Dzięki temu utrzymuję sprawność kręgosłupa i dobrą formę pomimo wieloletniej choroby zwyrodnieniowej. Pan Piotr za każdym razem idealnie lokalizuje problem i radzi sobie z nim. Jestem pewna, że gdyby nie te zabiegi, już dawno musiałabym się poddać operacji. Przy tym Pan Piotr jest bardzo skromnym i sympatycznym człowiekiem, idealnie wyczuwa nastrój pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i serdeczny.

  Piotr Szymanowicz2017-01-05

  dzięki Ola za dobre słowa. Zawsze staram się być pomocny :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online