Adresy (2)

Opaczewska 43 lok.18, Ochota, Warszawa
NZOZ Zieniewicz Medical (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Banacha 1A, Ochota, Warszawa Przyjmuje na NFZ
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny WUM (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej. Pracuje jako adiunkt w klinice chirurgicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Spe...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny WUM

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam, profesjonalny, konkretny i serdeczny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Przyjął mnie do szpitala, przeprowadził zabieg operacyjny i opiekował się. Świetny chirurg, szczerze polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest kompetentnym lekarzem i bardzo kulturalnym czlowiekiem. Z szacunkiem odnosi się do chorych i ich rodzin. Obysmy mieli więcej takich lekarzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, proszę o pomoc w interpretacji uzyskanego wyniku badania TK po usuniętym wyrostku robaczkowym 4 lata temu. Aktualnie nie mogę normalnie funkcjonować, zwiekszona aktywność fizyczna sprawia ogromny ból - wrażenie naderwanych mięśni.
  "Stan po usunięciu wyrostka robaczkowego. W obrębie podskórnej tkanki tłuszczowej w miejscu dojścia operacyjnego widoczne pasma tkanki miękkiej i większe jej skupisko 23x10mm przy zewnętrznym brzegu mięśnia prostego brzucha, ulegające wzmocnieniu kontrastowemu, mogące odpowiadać "gojacej się" bliźnie z odczynem zapalnym.w obrębie m.prostego brzucha niewielkie wąskie pasma o gęstości tkanki tłuszczowej.przetoki i ropnia w tej okolicy nie stwierdza się."
  Czy to są zrosty w których jest stan zapalny, a który powoduje taki ból? Jeżeli tak to czy powinno się je usunąć "żeby mieć spokój"? I moc normalnie funkcjonować?czy można z tym żyć bez obawy o nic?

  Może być to oprócz blizny i zrostów w tym miejscu również niewielka przepuklina pooperacyjna czy też reakcja miejscowa na szwy powięziowe. Pytanie dodatkowe czy usunięty wyrostek robaczkowy był badany histopatologicznie ?

  dr n. med. Piotr Remiszewski

 • Panie Profesorze chcialam zapytac sie.jak ma postepowac żeby moc być zakwalifikowana do operacji zmniejszenia żołądka mam 46 lat wzrost 164 i ważne ponad 120 kg próbowałam roznych diet i nic dodam ze otyłość to jest w mojej rodzinie mozna tak nazwac dziedziczna moja babcia była otyla moja mama i ja od mlodych lat byłam grubym dzieckiem do kogo mam udac sie o pomoc mieszkam na malej wsi kolo Sierpca i w mojej okolocy nie ma przychodni ktora zajmuje sie leczeniem nadwagi ani lekarzy o tej specjalności dodam ze do tej pory nie przeszkadzało mi to ale od pewnego czasu mam silne bóle głowy i bardzo wysokie cisnienie .Bardzo bym prosila o jakieś wskazówki dla Pana to bedzie minuta ktora moze bedzie warta moje życie.. Dziękuję ze odpowiedz pozdrawiam z szacunkiem Aneta

  Otyłość może być leczona zachowawczo (dieta, aktywność fizyczna, leki) lub chirurgicznie. Jako wskazanie do leczenia operacyjnego bierze się m.in. pod uwagę tzw. wskaźnik BMI - wyliczony ze wzrostu i wagi. W przypadku BMI>40 (ewentualnie >35) jest to już wskazanie do leczenia operacyjnego. U Pani wskaźnik ten przekracza 44, tak więc jak najbardziej kwalifikuje się Pani do leczenia chirurgicznego (przy braku innych przeciwwskazań). Przy skutecznym leczeniu otyłości można uniknąć rozwoju chorób będących jej następstwem: nadciśnienia i cukrzycy.
  Zapraszam na wizytę i konsultację.

  dr n. med. Piotr Remiszewski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej. Pracuje jako adiunkt w klinice chirurgicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Spe...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Transplantologia kliniczna