Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Ginekolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Piotr Pierzyński
dr n. med.

Piotr Pierzyński

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.drpierzynski.pl Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Posiadam certyfikację British Fertility Society w zakresie medycyny rozrodu. Pracuję w Klinice Rozrodczości i Endokry... więcej

Adresy i cenniki

 • Centrum Q Medica Medicover - Białystok

  Waszyngtona 30/1U, Piaski
  15-305 Białystok, podlaskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Konsultacja w leczeniu niepłodnosci z badaniem usg 250 zł
  Wizyta ginekologiczno-położnicza 100 zł
  Nadzór nad stymulacją jajeczkowania (ryczałt za cykl) 400 zł
  Wizyta z ginekologiczna badaniem usg 160 zł
  Badanie drożności jajowodów z kontrastem (hycosy/sonohsg) 600 zł
 • Centrum Medyczne

  11-go Listopada 51
  07-410 Ostrołęka, mazowieckie

  Usługi

  Wizyta z ginekologiczna badaniem usg 160 zł
  Wizyta położnicza z badaniem usg od 160 zł
  Badanie usg ginekologiczne 3d 150 zł
  Badanie drożności jajowodów z kontrastem (hycosy/sonohsg) 600 zł
  Leczenie in vitro - pakiet procedur (ryczałt za cykl) 2 000 zł
  Wizyta ginekologiczno-położnicza 100 zł
  Konsultacja w leczeniu niepłodnosci z badaniem usg 250 zł
  Ocena jamy macicy z podaniem kontrastu (sis) 350 zł
  Nadzór nad stymulacją jajeczkowania (ryczałt za cykl) 400 zł

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.drpierzynski.pl
  Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Posiadam certyfikację British Fertility Society w zakresie medycyny rozrodu. Pracuję w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz poradniach wymienionych powyżej, przyjmuję również w ramach NFZ. Jestem autorem książki "Zajść w Ciążę" - poradnika dla par "starających się" i leczonych z powodu niepłodności (www.zajscwciaze.pl).

  W zakres usług medycznych świadczonych przeze mnie wchodzą konsultacje i zabiegi ginekologiczne, konsultacje położnicze, badania USG, prowadzenie diagnostyki i leczenia z zakresu medycyny rozrodu, w tym badania drożności jajowodów, inseminacji i leczenia in vitro, konsultacje w przygotowaniu do ciąży oraz konsultacje w przypadku nawracających poronień.

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

 • Do dr. Pierzyńskiego trafiłam po 2 poronieniach, z całkowitym brakiem nadziei. W pierwszej kolejności dr. Pierzyński zalecił dokładną diagnostykę, mnóstwo badań, o których do tej pory żaden z lekarzy nawet nie wspomniał. Jest świetnym specjalistą, spokojnie i dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, rzeczowy, konkretny, miły i spokojny lekarz z którym czuje się bezpiecznie. Nie próbuje nic w ciemno, tylko, konkretnie, ma plan, mówi co będziemy robić, jak leczyć, czego się spodziewać. Polecam w 100% :)

 • Wybitny specjalista, a do tego przemily, spokojny czlowiek. Dzieki niemu jestesmy rodzicami dwojki chlopcow. Oby wiecej takich specjalistow w Polsce.

 • A

  Pan Doktor to nie tylko świetny specjalista i dobry diagnosta, ale przede wszystkim przecudowny człowiek: opanowany, bije od niego niesamowity spokój, przykrą informację przekazał mi w bardzo taktowny sposób, na uwagę zasługuje też jego empatia i wysoka kultura osobista, której niestety brakuje wielu lekarzom. Dzięki niemu po wielu latach przypuszczeń, ignorowania i odsyłania do innych lekarzy droga do postawienia ostatecznej diagnozy chyba powoli się kończy, wszystkie niezbędne badania zostały mi zlecone, a było ich naprawdę sporo. Jestem też po dwóch poronieniach i mimo iż często badania w kierunku odnalezienia przyczyny zleca się dopiero po trzech stratach, Doktor rozpoczął proces diagnostyczny już na tym etapie. Mam do niego wiele zaufania. Owszem, czasem można odnieść wrażenie, że pan doktor się spieszy (NFZ, sporo pacjentek na korytarzu, a czasu niewiele), ale gdy zachodziła potrzeba dłuższej konsultacji, zawsze był na to czas. Dziękuję, Doktorze i życzę wszystkiego dobrego!

 • A

  Jest niesamowity. Poprzedni mój lekarz bagatelizował moje obawy , że nie mogę zajść w ciążę. A dr.Pierzyński dał mi nadzieję i z zaangazowaniem zajmuje się moim problemem.Jest miły , zawsze doradzi i doda otuchy. Polecam doktora.☺

 • A

  Fantastyczny lekarz. Miły, empatyczny. Nie straszy, ale uczy. Wychodząc z wizyty ma się pełną wiedzę na temat zdrowia swojego oraz maluszka. Zawsze cieszy się wspólnie z pacjentami.

 • I

  Nie wierzylam ze w Białymstoku znajde naprawde dobrego ginekologa(zmienialam ich przez 10lat). Az do wczoraj..cos niesamowitego..dr jest przecudowny!!!!polecam polecam polecam..teraz juz nikt nigdy inny. P Doktorze dziekuje!!!

 • I

  Szczerze polecam Pana Doktora! Prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze miły, uprzejmy i kulturalny. Czasami pożartuje, ale jego żarty są zawsze na poziomie. Cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i tłumaczył wszystkie kwestie zasłyszane przeze mnie bądź przeczytane w Internecie. Poza tym oczywiście świetny diagnosta. Miałam pewność, że ja i moje dziecko jesteśmy dobrze "zaopiekowane". Bardzo cieszył mnie fakt, że Pan Doktor nie "ściągał" ze mnie pieniędzy. Jeśli jakieś badania bądź USG w czasie ciąży były zbędne, po prostu o tym mówił, a mi tym samym zostawało więcej w kieszeni. Moja córka urodziła się zdrowa, sam poród też trwał bardzo krótko. Kolejną ciążę też będę prowadzić u dr Pierzyńskiego. Pozdrawiam i polecam :)

 • E

  Polecamy Pana doktora wszystkim parom starającym się o dziecko, dzięki niemu sami zostaliśmy rodzicami. Pan doktor posiada bogatą wiedzę, poza tym jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.
  Medycznie - to kolejny sukces Pana Doktora, dla nas to najcudowniejszy prezent, więc pozostaje nam życzyć, aby Pan Doktor dalej dawał nadzieję i realną szansę na zostanie rodzicami.
  Przesyłamy moc serdecznych pozdrowień i życzenia dalszych sukcesów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zachęcona pozytywnymi opiniami umówiłam się na wizytę do Pana Piotra Pierzyńskiego. Nie żałuję! Podczas wizyty Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, zrobił niezbędne badania i udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde zadane pytanie. Pan Doktor wydaje się być człowiekiem bardzo ciepłym i cierpliwym. Do tego wszystkiego dochodzi profesjonalne podejście do pacjenta i ogromna wiedza. Polecam!

 • 9

  Drogie Panie, wybierając lekarza do prowadzenia ciąży zasugerowałam się tym co piszecie na 'Znany Lekarz', Pewnie robi tak wiele z nas. Wobec tego czuję się zobowiązana do podzielenia się swoją opinią, ażeby wnieść tu trochę obiektywizmu. Miałam trudną ciążę. Chirurdzy dziecięcy określili problem synka jako bardzo rzadki i trudny. Doktor Pierzyński nie widział potwornego guza który zajmował większą część klatki piersiowej dziecka. Nie wiosło nic nawet USG połówkowe. Doktor nie widział wady, albo udawał, że nie widzi. To też miałoby sens w przypadku wyjątkowo ciężkiej choroby płodu przed 24tc. Nie odesłał do innego specjalisty. Nie zbadał serca z racji na położenie dziecka. Poprosił o powtórkę za dwa tygodnie. W tym czasie znalazłam się w szpitalu z bólami. Tam nawet ja gołym okiem widziałam zmiany na pokazywanym mi USG. Jakby poskręcane kości w klatce piersiowej. Broniłam swego prowadzącego. Jednak dało mi do myślenia, gdy kolejni lekarze ze zdziwieniem pytali jak to się stało, że lekarz prowadzący nie widział tego? A miałam do czynienia z wieloma specjalistami w USK w Białymstoku, w Szpitalu Orłowskiego Warszawie, w końcu w ICZMP w Łodzi. Przypadek nietypowy, interesował wielu lekarzy, poza moim prowadzącym, który ostatecznie jakby wycofując się zapytał: Co teraz? Czy mogę coś dla Państwa zrobić? Jeszcze mógł, kiedy na ostatniej wizycie w 26tc zapytałam czy oby nie mam wielowodzia? Brzuch był twardy jak skała, bóle pod piersią i łopatką. Odpowiedź: nie ma wielowodzia. Zalecenie: NoSpa i ew. masaże u fizjoterapeuty. Niepełna 6 dni później uznany ultrasonograf z W-wy zdiagnozował masywne wielowodzie. Następnego dnia byłam po raz kolejny na patologii ciąży w USK. Macica była rozciągnięta jak w donoszonej ciąży, wystąpiło ryzyko przedwczesnego porodu, a ból był od ucisku na płuca, prawidłowy indeks płynu owodniowego od 5 do 20 AFI, u mnie wyniósł 36. W takim stanie zawieziono mnie karetką do Matki Polki w Łodzi i tam już zostałam. Zanim jednak wyjechałam, odpowiedziałam w rozmowie tel. dr Pierzyńskiemu: Nie, dziękuję. Już nic nie musi Pan dla nas robić skoro do tej pory w niczym nam Pan nie pomógł. //
  Dziś jestem 5 tygodni po cc. Synek zmarł 9 godzin po urodzeniu. Zadaję sobie czasem pytanie czy nie znalazł by się ktoś kto by uratował Go gdyby lekarz prowadzący zauważył pierwsze niepokojące zmiany? Nawet jeśli nie, w Waszych przypadkach może być inaczej, lepiej. Pan doktor robi świetne pierwsze wrażanie. Może po moim przypadku jest bardziej ostrożny i dokładniejszy? Być może oczarowana doktorem, zechcesz w ciąży powierzyć mu opiekę nad swoim dzieciątkiem. Wtedy przynajmniej omijaj szerokim łukiem PRO-MED na ul. Słonimskiej, gdzie dr Pierzyński przyjmuje na NFZ. Tam sprzęt do USG jest przedpotopowy! //
  Doktorze, naraża Pan swój doskonały PR w internecie na szwank pracując na tym aparacie. A może to nie maszyna jest słaba?

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online