lek.

Piotr Pfanhauser

Ginekolog

Zapraszam Pacjentki do mojego nowego gabinetu przy ulicy Jodłowej w Świdnicy. więcej

Adresy i cenniki usług

 • MKmedic

  Jodłowa 38
  58-100 Świdnica, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Kościuszki 7
  58-100 Świdnica, dolnośląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam Pacjentki do mojego nowego gabinetu przy ulicy Jodłowej w Świdnicy.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • Prowadzenie ciąży

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 23-05-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: MKmedicUsługa: Inny

  dr prowadził ciąze mojej dziewczyny- Super Czlowiek! jako jedyny zwrocił uwage na niepokojacy wyniki TSH i dzieki niemu mamy wspanialego SYNA. Poprzedni lekarz nic na ten temat nie wspominal i doszlo do poronienia. Polecam tego lekarze - Miły, Rzetelny, chetny do Pomocy! W szpitalu przychodzi i pyta o samopoczucie, doglada. Widac ze me lekarz z powołania.

 • Opinia z dnia 07-12-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Doktor za każdym razem w chwili przyjęcia jest uśmiechnięty ,konkretny -rozwiał wszystkie moje watpliwosci, wyczerpująco odpowiada na pytania .Po poronieniu i kolejnym zajściu w ciążę jestem straszna panikarą,ma anielska cierpliwość przy czym jest naprawdę delikatny podczas badań,a na USG tłumaczy co widać ii "gdzie co jest" mam nadzieję że Pań doktor będzie odbierał mój poród .Lekarz na 6+,polecam każdej kobiecie takiego specjalistę !:-)

 • Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Pfanhausera. Prowadził moją ciążę i naprawdę czułam się zaopiekowana. Jest dokładny, wizyta trwa tyle, ile potrzeba, a nie tylko zakładane 20 minut i do widzenia. Podczas usg prenatalnego przez prawie 40 minut szczegółowo opisywał nam, co widać na ekranie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nawet te najgłupsze, a do takich właśnie pytań miałam w ciąży skłonność ;) Co bardzo ważne, jest dostępny dla pacjentek pod telefonem, który obiera nawet w trakcie weekendów (wiem, bo dzwoniłam), a jeżeli nie odbierze, to zawsze oddzwania lub pisze sms. Ma bardzo dobrą pamięć do pacjentek i co było też dla mnie istotne, pracuje w szpitalu, w którym chciałam rodzić. Nigdy go nie odebrałam jako mało sympatycznego, wręcz przeciwnie. Naprawdę godny polecenia specjalista.

 • K

  Pełen profesjonalizm, Pan doktor prowadził moją ciążę dzięki niemu czułam się bezpieczna, zawsze wszystko dokładnie sprawdził, jeśli miał wątpliwości zlecił dodatkowe badania. Miałam szczęście, że był podczas mojego porodu wszystko zakończyło się sukcesem :)

 • K

  Do pana doktora trafiłam w połowie pierwszej ciąży z polecenia znajomej. Przeżyłam szok, bo nie dość że dowiedziałam się że będę Mamą córeczki a nie synka jak twierdził poprzedni lekarz z usg 4D, to jeszcze urodzę miesiąc później niż wyliczył poprzedni specjalista z Wrocławia. Wszystko się sprawdziło :) więc nie mam wątpliwości co do tego że dobrze wybrałam, o czym przekonałam się jeszcze wiele razy. Doktor nie jest wylewny, ale za to konkretny. Gdy robi usg wyjaśnia wszystko przekładając z języka medycznego na polski (to bardzo podobało się mojemu mężowi, który towarzyszył mi podczas badań usg). Oceniam że zrobił duży postęp w komunikacji z pacjentkami, bardzo stara się by wizyty przebiegały w spokojnej atmosferze, nawet gdy pojawia się jakiś problem. Miałam też szczęście że odbierał oba moje porody i bardzo mi pomógł, interesował się również później co u mnie i dzieciątka. Teraz gdy jestem na kontroli zawsze pyta o maluszka, to miłe. Polecam dziewczynom którym zależy na profesjonalnej opiece, poczuciu bezpieczeństwa i nie zrażą się nieco wycofaną naturą pana doktora, którego moim zdaniem krzywdząco niektórzy w opiniach nazywają gburem :)

 • B

  Jedyny i niepowtarzalny. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie. I jak to mówiłam i powiem jeszcze raz "Panie doktorze Będę tesknić

 • M

  Pan doktor prowadził moją ciążę od początku do końca, był także podczas porodu, dzięki czemu czułam się bezpieczna, bo wiedziałam, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach. Wykazywał się dużym zaangażowaniem w prowadzeniu ciąży i badaniach. Nie należy do "gaduł", mówi tylko konkrety, ale to jak najbardziej mi się podobało. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania. Jest bardzo dobrym fachowcem.

Jesteś tym lekarzem?

263

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.