Piotr Pawłowski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • *ZŁOTE RĘCE*tak krótko opisałabym cenionego Fachowca jakim jest dr Piotr Pawłowski.Dzięki Panu Doktorowi mogę sama dobrze chodzić .Znam wiele osób zadowolonych,które korzystają z porad tego Ortopedy-rzeczowego ,konkretnego,profesjonalnego .Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Witam, w 2005 roku, po upadku w trakcie jazdy na rolkach, byłam w Bydgoszczy u dwóch innych ortopedów. Po dwóch tygodniach trafiłam do dr Pwałowskiego, a tydzień później byłam już po zabiegu artroskpii kolana. Faktycznie pan doktor nie przyjmuje w przychodniach w Bydgoszczy, ale ja byłam ubezpieczona, więc za wszystkie wizyty, zabieg chirurgiczny otrzymałam zwrot kosztów. Dodam, że poprzedni lekarz nie wystawił mi żadnej faktury, a ewentualny zabieg miałabym w szpitalu, w którym pracował (oczywiście wszystko MNIEJ oficjalnie).
   Pan dr Pawłowski jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia! Wytłumaczył mi wszystko, a kolano było bardzo dobrze zoperowane. Nie odczułam nieuprzejmości, o której tutaj niektórzy piszą. Dla mnie było ważne to, że dzięki profesjonalnemu podejściu pana doktora miałam poczucie, że jestem we właściwych rękach - bez zwodzenia, że kolejne lekarstwa za kolejne setki złotych pomogą, rzeczowo, konkretnie, a tego oczekiwałam.
   PS Szpital MATOPAT jest naprawdę niesamowity!

  • K

   Dr. Pawłowski jest moim czwartym lekarzem u którego szukałam pomocy.( po artroskopii).
   Prosiłam tylko o konsultację dotyczącą stanu mojego kolana, i tak od ponad roku jestem pacjentką .
   Nie jestem wstanie opisać jego profesjonalizmu. Nie którzy opisują go jako typowego służbistę , ale jest doskonały w tym jak leczy.Polecam wszystkim.

  • &

   Bardzo dobry fachowiec. Przeszłam już kilka operacji kolana i zawsze trafna diagnoza. Szacunek dla pana doktora:)

  • K

   Tu słowa nic nie znaczą,bo nimi nie da się opisać umiejętności zawodowych ani podejścia do chorych.Jako pacjentka chciałabym aby tylko tacy ludzie pracowali w tym zawodzi.

  • B

   Niesamowita fachowość i profesjonalizm. Potwierdzam to jako pacjent. D. Bogdan

  • M

   Mam pytanie czy doktor Pawłowski zajmuje się też skoliozami kregosłupa,mama duże skrzywienie piersiowo-lędżwiowe i cierpię z tego powodu,szukam dobrego specjalisty który może podjął by decyzję o operacjii

  • K

   Czytając te opinie, muszę dodać swoją :)

   Jesienią 2008 r. podczas meczu wygiąłem kolano w przeciwną stronę (do naturalnej), tak, że po 30 min zebrała się woda, a po 2 h miałem bombę a nie kolano. Przez pół roku chodziłem od "doktora" do "doktora" i... miałem przypisane maście oraz inne bezużyteczne medykamenty.

   W końcu usłyszałem od znajomego o dr Pawłowskim. Od razu do niego pojechałem i po pierwszej wizycie poszedłem na prześwietlenie -> rezonans do poleconego przez dr Pawłowskiego szpitala w Toruniu, na które czekałem raptem tydzień (przypomnę, że wcześniejsi "spece" wysyłali mnie na rentegena..). Po rezonansie, tydzień później wybrałem się zgodnie z umówionym terminem do dr Pawłowskiego, który od razu stwierdził, że więzadła oraz łękotka są uszkodone i nie obejdzie się bez zabiegu. Zabieg (rekonstrukcja kolana)została przeprowadzona już tydzień później. Nie będę opisywał samego MATOPATU bo za dużo byłoby tu superlatyw, a co do humorów dr Pawłowskiego, to nic takiego nie zauważyłem. Zawsze rzeczowy, uśmiechnięty i życzliwy ;)

   Normalnie rehabilitacja i dochodzenie do zdrowia trwa ok. 9 miesięcy, a stosując się do wszystkich zaleceń dr Pawłowskiego, już po 5 miesiącach miałem zdrowie kolano (sam dr się zdziwił, że aż tak szybko).

   POLECAM GORĄCO, najlepszy fachowiec w tej dziedzinie

  • G

   Witam! Do dr Pawłowskiego trafiłam w wieku 13 lat, gdy inni lekarze nie bardzo wiedzieli co mi jest. Pan dr od razu zdiagnozował nawykowe zwichnięcia rzepki i już przy pierwszej wizycie zalecił zabieg. Od tego czasu minęło 13 lat i z kolanem nie mam żadnych problemów! Zwichnięcia pojawiają się w drugim kolanie i chciałam iść do dr Pawłowskiego, ale NIESTETY nie pracuje on już w Bydgoszczy:(((( Trudno, pojadę do Torunia, żadnemu innemu lekarzowi nie dam się kroić;)
   Pan dr rzeczywiście bywa "zakręcony" i roztargniony, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Nie po to idę do lekarza, by sobie miło pogawędzić, ale po to, by uzyskać pomoc! I u dr Pawłowskiego na pewno tę pomoc się znajdzie!
   Po zabiegu super opieka i zainteresowanie pacjentem.

  • G

   Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Prawdą jest, że doktor jest mrukiem, a jak nie ma humoru, to potrafi być nieprzyjemny (za to jak ma humor, to jest super, więc się rownoważy). Oczywiście lekarz powinien swoje humory zostawić w domu, więc to jest jego minus, ale jedyny. Dr Pawłowski jest bardzo kompetentny, rzeczowy, do tego zna się na swojej robocie. Robił mi w Matopacie artroskopię dwóch kolan (za jedną płaciłam, drugą z NFZ - różnicy nie było), wszystko rzeczowo wyjaśnił, dbał, zaglądał, odpowiadał na wszystkie pytania, czułam się bezpiecznie. Kolana działają bez zarzutu już 4 lata, wcześniej jedno z nich schrzanił mi magik z Bielan. Nie wymuszał wizyt - przeciwnie, wyznaczył po zabiegu 2 lub 3 w coraz dłuższych odstępach, później powiedział, że teraz już nie trzeba, jak mnie coś zaniepokoi, mam przyjść. Raz czy 2 razy nic nie wziął za wizytę. Nie wiem, skąd opinie o łapówkach (w prywatnym szpitalu?) czy pazerności, bo ja z niczym takim się nie spotkałam, wręcz przeciwnie - jak napisałam wyżej, jego zachowanie świadczy o klasie, nie o pazerności. Jest super lekarzem, a gdyby do tego był serdeczniejszy, byłby ideałem.

  • G

   W 2004 roku w Bydgoszczy dr Pawłowski skleił, po wypadku, moje kolano. W 2009 roku wyjął mi, w Toruniu, z niego śrubę. Uważam, że dr Pawłowski jest bardzo dobrym lekarzem i kocha swoją pracę. Szkoda, że musiał wyjechać do Torunia, aby tam został doceniony. Szpital im. Jurasza w Bydgoszczy niech żałuje,że go nie docenił i stracił tak dobrego fachowca.