Piotr Pawłowski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • *ZŁOTE RĘCE*tak krótko opisałabym cenionego Fachowca jakim jest dr Piotr Pawłowski.Dzięki Panu Doktorowi mogę sama dobrze chodzić .Znam wiele osób zadowolonych,które korzystają z porad tego Ortopedy-rzeczowego ,konkretnego,profesjonalnego .Polecam!

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Karol Elster
  Karol Elster
  Ortopeda
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  Witam moja wizyta u doktora Karola Ester powiodła się konkretnymi wiadomościami i miłą obsługą i naprawdę polecam… więcej
  Umów wizytę

  Piotr Zawieja
  Piotr Zawieja
  Ortopeda
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  Ogólnie bardzo pozytywnie. Kontakt bardzo dobry. Odnośnie diagnozy to wytłumaczona bardzo ''prosto''. O wynikach… więcej
  Umów wizytę

  Wojciech Piotrowski
  Wojciech Piotrowski
  Ortopeda
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  Pan Doktor jest naprawdę świetnym lekarzem. Bez wahania mogłabym polecić wizytę u Pana Doktora każdemu, kto szuka… więcej
  Umów wizytę

  Marek Butkiewicz
  Marek Butkiewicz
  Ortopeda
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Zostałam dokładnie poinformowana o przebiegu dalszego leczenia i… więcej
  Umów wizytę

  Michał Kułakowski
  Michał Kułakowski
  Ortopeda
  Szosa Chełmińska 84/86 (III piętro), Toruń
  Kilka lat temu Pan dr Kulakowski wykonał u mnie zabieg artroskopii barku. Ręki jest sprawniejsze niż ta która nie… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Witam, w 2005 roku, po upadku w trakcie jazdy na rolkach, byłam w Bydgoszczy u dwóch innych ortopedów. Po dwóch tygodniach trafiłam do dr Pwałowskiego, a tydzień później byłam już po zabiegu artroskpii kolana. Faktycznie pan doktor nie przyjmuje w przychodniach w Bydgoszczy, ale ja byłam ubezpieczona, więc za wszystkie wizyty, zabieg chirurgiczny otrzymałam zwrot kosztów. Dodam, że poprzedni lekarz nie wystawił mi żadnej faktury, a ewentualny zabieg miałabym w szpitalu, w którym pracował (oczywiście wszystko MNIEJ oficjalnie).
   Pan dr Pawłowski jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia! Wytłumaczył mi wszystko, a kolano było bardzo dobrze zoperowane. Nie odczułam nieuprzejmości, o której tutaj niektórzy piszą. Dla mnie było ważne to, że dzięki profesjonalnemu podejściu pana doktora miałam poczucie, że jestem we właściwych rękach - bez zwodzenia, że kolejne lekarstwa za kolejne setki złotych pomogą, rzeczowo, konkretnie, a tego oczekiwałam.
   PS Szpital MATOPAT jest naprawdę niesamowity!

  • K

   Dr. Pawłowski jest moim czwartym lekarzem u którego szukałam pomocy.( po artroskopii).
   Prosiłam tylko o konsultację dotyczącą stanu mojego kolana, i tak od ponad roku jestem pacjentką .
   Nie jestem wstanie opisać jego profesjonalizmu. Nie którzy opisują go jako typowego służbistę , ale jest doskonały w tym jak leczy.Polecam wszystkim.

  • &

   Bardzo dobry fachowiec. Przeszłam już kilka operacji kolana i zawsze trafna diagnoza. Szacunek dla pana doktora:)

  • K

   Tu słowa nic nie znaczą,bo nimi nie da się opisać umiejętności zawodowych ani podejścia do chorych.Jako pacjentka chciałabym aby tylko tacy ludzie pracowali w tym zawodzi.

  • B

   Niesamowita fachowość i profesjonalizm. Potwierdzam to jako pacjent. D. Bogdan

  • M

   Mam pytanie czy doktor Pawłowski zajmuje się też skoliozami kregosłupa,mama duże skrzywienie piersiowo-lędżwiowe i cierpię z tego powodu,szukam dobrego specjalisty który może podjął by decyzję o operacjii

  • K

   Czytając te opinie, muszę dodać swoją :)

   Jesienią 2008 r. podczas meczu wygiąłem kolano w przeciwną stronę (do naturalnej), tak, że po 30 min zebrała się woda, a po 2 h miałem bombę a nie kolano. Przez pół roku chodziłem od "doktora" do "doktora" i... miałem przypisane maście oraz inne bezużyteczne medykamenty.

   W końcu usłyszałem od znajomego o dr Pawłowskim. Od razu do niego pojechałem i po pierwszej wizycie poszedłem na prześwietlenie -> rezonans do poleconego przez dr Pawłowskiego szpitala w Toruniu, na które czekałem raptem tydzień (przypomnę, że wcześniejsi "spece" wysyłali mnie na rentegena..). Po rezonansie, tydzień później wybrałem się zgodnie z umówionym terminem do dr Pawłowskiego, który od razu stwierdził, że więzadła oraz łękotka są uszkodone i nie obejdzie się bez zabiegu. Zabieg (rekonstrukcja kolana)została przeprowadzona już tydzień później. Nie będę opisywał samego MATOPATU bo za dużo byłoby tu superlatyw, a co do humorów dr Pawłowskiego, to nic takiego nie zauważyłem. Zawsze rzeczowy, uśmiechnięty i życzliwy ;)

   Normalnie rehabilitacja i dochodzenie do zdrowia trwa ok. 9 miesięcy, a stosując się do wszystkich zaleceń dr Pawłowskiego, już po 5 miesiącach miałem zdrowie kolano (sam dr się zdziwił, że aż tak szybko).

   POLECAM GORĄCO, najlepszy fachowiec w tej dziedzinie

  • G

   Witam! Do dr Pawłowskiego trafiłam w wieku 13 lat, gdy inni lekarze nie bardzo wiedzieli co mi jest. Pan dr od razu zdiagnozował nawykowe zwichnięcia rzepki i już przy pierwszej wizycie zalecił zabieg. Od tego czasu minęło 13 lat i z kolanem nie mam żadnych problemów! Zwichnięcia pojawiają się w drugim kolanie i chciałam iść do dr Pawłowskiego, ale NIESTETY nie pracuje on już w Bydgoszczy:(((( Trudno, pojadę do Torunia, żadnemu innemu lekarzowi nie dam się kroić;)
   Pan dr rzeczywiście bywa "zakręcony" i roztargniony, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Nie po to idę do lekarza, by sobie miło pogawędzić, ale po to, by uzyskać pomoc! I u dr Pawłowskiego na pewno tę pomoc się znajdzie!
   Po zabiegu super opieka i zainteresowanie pacjentem.

  • G

   Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Prawdą jest, że doktor jest mrukiem, a jak nie ma humoru, to potrafi być nieprzyjemny (za to jak ma humor, to jest super, więc się rownoważy). Oczywiście lekarz powinien swoje humory zostawić w domu, więc to jest jego minus, ale jedyny. Dr Pawłowski jest bardzo kompetentny, rzeczowy, do tego zna się na swojej robocie. Robił mi w Matopacie artroskopię dwóch kolan (za jedną płaciłam, drugą z NFZ - różnicy nie było), wszystko rzeczowo wyjaśnił, dbał, zaglądał, odpowiadał na wszystkie pytania, czułam się bezpiecznie. Kolana działają bez zarzutu już 4 lata, wcześniej jedno z nich schrzanił mi magik z Bielan. Nie wymuszał wizyt - przeciwnie, wyznaczył po zabiegu 2 lub 3 w coraz dłuższych odstępach, później powiedział, że teraz już nie trzeba, jak mnie coś zaniepokoi, mam przyjść. Raz czy 2 razy nic nie wziął za wizytę. Nie wiem, skąd opinie o łapówkach (w prywatnym szpitalu?) czy pazerności, bo ja z niczym takim się nie spotkałam, wręcz przeciwnie - jak napisałam wyżej, jego zachowanie świadczy o klasie, nie o pazerności. Jest super lekarzem, a gdyby do tego był serdeczniejszy, byłby ideałem.

  • G

   W 2004 roku w Bydgoszczy dr Pawłowski skleił, po wypadku, moje kolano. W 2009 roku wyjął mi, w Toruniu, z niego śrubę. Uważam, że dr Pawłowski jest bardzo dobrym lekarzem i kocha swoją pracę. Szkoda, że musiał wyjechać do Torunia, aby tam został doceniony. Szpital im. Jurasza w Bydgoszczy niech żałuje,że go nie docenił i stracił tak dobrego fachowca.