COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (9)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Kwalifikacja do operacji • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
52 525.....

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Konsultacja online - INSTRUKCJA DLA PACJENTA

Zasady umawiania wizyt online:

1. W godz. 10-18 od poniedziałku do piątku mogą Państwo zadzwonić do rejestracji tel. ***-***-***. Rejestratorka poda Państwu możliwe terminy przyjęć i zapisze na wybrany termin.
a. Pacjenci pierwszorazowi bez wcześniejszej historii choroby mogą zapisywać się nawet w dniu przyjęcia, pod warunkiem przesłania przed wizytą maila z pkt.5.
b. Pacjentom na wizytę kontrolną lub z historią choroby zaleca się aby wybrany termin nie był późniejszy niż 1 dzień roboczy od momentu przesłania maila z wszystkimi wymaganymi informacjami z pkt.5 (czas na analizę dokumentacji medycznej pacjenta).
c. Pacjenci, którzy są zainteresowani wykonaniem zabiegu/operacji są traktowani priorytetowo (przy rejestracji proszę podać nazwę/rodzaj zabiegu).

2. Poza rejestracją telefoniczną można zapisać się poprzez portal www.osoz.pl lub www.znanylekarz.pl

3. Średni czas konsultacji to ok. 20 min. Czas ten obejmuje:
a. wywiad lekarski (w oparciu o wcześniejszą analizę dokumentów i informacji przesłanych przez pacjenta),
b. zalecenia lekarskie,
c. wystawienie recept, skierowań, zaświadczeń i zwolnień,
d. zaplanowanie dalszego procesu diagnostyczno-leczniczego.

4. Proszę wykonać przelew *** zł za konsultację online na nr konta 72 **** ***4 **** **** **** ****. W tytule przelewu proszę podać: Imię i Nazwisko pacjenta oraz ustalony termin konsultacji.

5. Na adres mailowy ************************ proszę przesłać w jednym mailu następujące informacje:

Treść maila:
a. Dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, ew. login na SKYPE.
b. Dane do rachunku (imię, nazwisko, adres, ew. NIP)
c. Zwięzły opis:
• problemu medycznego, który skłonił Państwa do wizyty,
• dotychczasowego leczenia i jego efektów,
• innych schorzeń współistniejących,
• przyjmowanych aktualnie i na stałe leków.
Załączniki:
a. Potwierdzenie przelewu.
b. Skany posiadanych badań laboratoryjnych, obrazowych, kart informacyjnych ze szpitala, inne istotnej dokumentacji medycznej.
c. Zdjęcia: jeśli problem dotyczy konkretnych zmian prącia, moszny lub zmian skórnych – kilka dobrej jakości zdjęć tej zmiany. Jeśli problem dotyczy kształtu narządów płciowych – zdjęcia na stojąco w maksymalnej erekcji w 4 ujęciach (z góry, z boku lewego i prawego, z przodu).
d. Skan dokumentu ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport), jeśli pacjent oczekuje wystawienia recepty, zaświadczenia, skierowania, zwolnienia ZUS ZLA lub innego dokumentu medycznego.

6. W przypadku wizyty z połączeniem video lub głosowym (Skype):
a. pobierz i zainstaluj komunikator wideo SKYPE na komputerze, tablecie lub telefonie.
b. wyszukaj: ANDROLOG PIOTR PAWEŁ ŚWINIARSKI i dodaj do swoich kontaktów.
c. sprawdź połączenie internetowe i bądź gotowy/a 15 minut przed konsultacją.
d. lekarz o umówionej godzinie wykona połączenie.
e. w przypadku wystąpienia trudności technicznych lekarz skontaktuje się z Panią/Panem telefonicznie z nr ***-***-***.

7. W przypadku wizyty z połączeniem telefonicznym:
a. miej włączony telefon.
b. bądź gotowy/a 15 minut przed konsultacją.
c. lekarz o umówionej godzinie wykona połączenie z nr ***-***-***.
UWAGA!
• Przesłanie wszystkich niezbędnych informacji wcześniej mailem pozwala lekarzowi przygotować się do konsultacji i usprawnić jej przebieg.
• Pragniemy zachować punktualność, ale mimo tych starań możliwe jest opóźnienie do maksymalnie 15-20 min.
• Jeśli z przyczyn technicznych, braku dostępności pacjenta lub innych niezależnych od lekarza nie uda się wykonać konsultacji w wyznaczonym terminie, lekarz lub rejestratorka skontaktują się z pacjentem celem umówienia nowego terminu konsultacji. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować ją tak szybko jak to tylko możliwe (zwykle tego samego dnia w późniejszych godzinach lub w dniu następnym).* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka
52 525.....


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa
Salve Medica Warszawa


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
52 525.....Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

POLMED + 2 więcej


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
52 525.....


Wojska Polskiego 43, Piła
Ars Medical


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
52 525.....

Konsultacja andrologiczna, urologiczna

Konsultacja andrologiczna, urologiczna (kolejna)

Konsultacja andrologiczna, urologiczna (pierwszorazowa) +1 więcej


Centrum Terapii Lew-Starowicz


Konsultacja online • 200 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
52 525.....


Nowogrodzka 62 c lok. 42 / I piętro, Ochota, Warszawa
Centrum Terapii Lew-Starowicz


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
52 525.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

• Specjalista urolog FEBU (Fellow of the European Board of Urology) • Specjalista androlog kliniczny EAA (European Academy of Andrology) • Lekarz me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • implanty prącia
 • protezy prącia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Wojskowo-Lekarski, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Uniwersytet Łódzki

Specjalizacje

 • Urologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


200 zł

Konsultacja online

Przed umówieniem wizyty proszę przeczytać instrukcję umawiania wizyty on-line na mojej stronie www.piotrswiniarski.com w zakładce "Umów wizytę"Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

200 zł

Salve Medica Warszawa

Zasady umawiania wizyt online:

1. Dokonaj rezerwacji wizyty na wybrany przez siebie dzień i godzinę;
2. Wykonaj przelew za wybraną konsultację na konto:
Odbiorca: Clinicarts Sp. z o.o. sp.k.
Numer rachunku: 32 1140 2004 0000 3202 7698 4353
W tytule przelewu podaj swoje imię i nazwisko i imię i nazwisko lekarza

3. Wyślij potwierdzenie przelewu na adres: rejestracja@salvemedica.waw.pl
PROSIMY O PRZESŁANIE PRZELEWU NAJPÓŹNIEJ W DNIU WIZYTY DO GODZIN 9:00
4. Pobierz komunikator wideo SKYPE
a) wyszukaj: SALVE MEDICA WARSZAWA Gabinet 04;
b) upewnij się, że pamiętasz swoje dane do logowania. Prześlij na adres rejestracja@salvemedica.waw.pl swój login do SKYPE
c) dodaj SALVE MEDICA WARSZAWA Gabinet 04 do listy swoich kontaktów;
d) sprawdź połączenie internetowe i bądź gotowy/a 15 minut przed konsultacją
e) lekarz o umówionej godzinie wykona połączenie
f) w przypadku wystąpienia trudności technicznych. Lekarz skontaktuje się z Panią/Panem telefonicznie.
UWAGA!
Drogi Pacjencie. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z usług Salve Medica R Warszawa, przesyłając potwierdzenie dokonania przelewu na adres: rejestracja@salvemedica.waw.pl podaj również w wiadomości swój numer PESEL oraz adres zamieszkania/zameldowania. Dane te niezbędne są w przypadku wystawienia recepty i/lub zwolnienia lekarskiego przez lekarza.
W PRZYPADKU OMÓWIENIA WYNIKÓW BADAŃ, KTÓRE NIE BYŁY WYKONYWANE W SALVE MEDICA R – PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZESŁANIE SWOICH WYNIKÓW BADAŃ (ZAHASŁOWANYCH) NA ADRES REJESTRACJA@SALVEMEDICA.WAW.PL A HASŁO DO OTWORZENIA PLIKU NA NUMER TELEFONU: +48 501 099 769.
WYNIKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE LEKARZOWI.Konsultacje Online,

200 zł

Centrum Terapii Lew-Starowicz


Konsultacja andrologiczna


Zduny 6, Bydgoszcz

od 200 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

od 250 zł

Salve Medica Warszawa

- konsultacja andrologiczna - pierwsza wizyta 250,00 zł;
- konsultacja andrologiczna - kolejna 200,00 zł;
- konsultacja andrologiczna z USG - 250,00 złPuławska 455, Warszawa

od 240 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.Nowogrodzka 62 c lok. 42 / I piętro, Warszawa

250 zł

Centrum Terapii Lew-Starowicz


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica

lub konsultacja urologiczna pierwszorazowaSzparagowa 10, Łódź

150 zł

Salve Medica

lub konsultacja urologiczna kolejna


Konsultacja urologiczna


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

od 250 zł

Salve Medica Warszawa

- konsultacja urologiczna - kolejna wizyta 200,00 złPuławska 455, Warszawa

od 240 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.


Konsultacja urologiczna (kolejna wizyta)


Zduny 6, Bydgoszcz

200 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Konsultacja urologiczna (pierwsza wizyta)


Zduny 6, Bydgoszcz

250 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Nowogrodzka 62 c lok. 42 / I piętro, Warszawa

250 zł

Centrum Terapii Lew-Starowicz

Pozostałe usługi

Badania andrologiczne


Zduny 6, Bydgoszcz

od 200 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Badania diagnostyczne


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Badania przedoperacyjne


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Badania wstępne


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Badanie nasienia


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Badanie per rectum


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Konsultacja andrologiczna - kolejna wizyta


Tuwima 15 lok. U4, Łódź

200 zł

CODE Centrum Medyczne


Konsultacja andrologiczna - pierwsza wizyta


Tuwima 15 lok. U4, Łódź

250 zł

CODE Centrum Medyczne


Konsultacja andrologiczna, urologiczna


Wojska Polskiego 43, Piła

Dowiedz się więcej

Ars Medical


Konsultacja andrologiczna, urologiczna (kolejna)


Zduny 6, Bydgoszcz

150 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Konsultacja andrologiczna, urologiczna (kolejna)


Wojska Polskiego 43, Piła

Dowiedz się więcej

Ars Medical


Konsultacja andrologiczna, urologiczna (pierwszorazowa)


Wojska Polskiego 43, Piła

Dowiedz się więcej

Ars Medical


Konsultacja andrologiczna, urologiczna (pierwszorazowa)


Zduny 6, Bydgoszcz

200 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Konsultacja telefoniczna


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

200 zł

Salve Medica Warszawa

Zasady umawiania telekonsultacji:

1. Dokonaj rezerwacji wizyty na wybrany przez siebie dzień i godzinę;
2. Wykonaj przelew za wybraną konsultację na konto:
Odbiorca: Clinicarts Sp. z o.o. sp.k.
Numer rachunku: 32 1140 2004 0000 3202 7698 4353

W tytule przelewu podaj swoje imię i nazwisko i imię i nazwisko lekarza


3. Wyślij potwierdzenie przelewu na adres: rejestracja@salvemedica.waw.pl
PROSIMY O PRZESŁANIE PRZELEWU NAJPÓŹNIEJ W DNIU WIZYTY DO GODZIN 9:00

4. O wybranej godzinie, lekarz zadzwoni do Ciebie na podany przy rezerwacji wizyty numer telefonu

UWAGA!
Drogi Pacjencie. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z usług Salve Medica R Warszawa, przesyłając potwierdzenie dokonania przelewu na adres: rejestracja@salvemedica.waw.pl podaj również wiadomość swój numer PESEL oraz adres zamieszkania/zameldowania. Dane niezbędne te niezbędne w przypadku wystawienia recepty i/lub zwolnienia lekarskiego prze lekarza.

W PRZYPADKU OMÓWIENIA WYNIKÓW BADAŃ, KTÓRE NIE BYŁY WYKONYWANE W SALVE MEDICA R – PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZESŁANIE SWOICH WYNIKÓW BADAŃ (ZAHASŁOWANYCH) NA ADRES REJESTRACJA@SALVEMEDICA.WAW.PL A HASŁO DO OTWORZENIA PLIKU NA NUMER TELEFONU: +48 501 099 769.
WYNIKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE LEKARZOWI.


Konsultacja urologiczna + USG


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

250 zł

Salve Medica Warszawa


Kwalifikacja do operacji


200 zł

Konsultacja online


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Obrzezanie


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Operacja jąder


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Operacja krótkiego wędzidełka


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

1 300 zł

Salve Medica Warszawa


Operacja powrózka nasiennego


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Operacja stulejki


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

od 2 000 zł

Salve Medica Warszawa

obrzezanie


Operacja torbieli najądrza


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

od 2 000 zł

Salve Medica Warszawa

- usunięcie wodniaka od 2 000,00 zł


Operacja wodniaka jądra


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Poradnictwo seksuologiczne


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


USG


Zduny 6, Bydgoszcz

50 zł

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Tuwima 15 lok. U4, Łódź

50 zł

CODE Centrum Medyczne

USG wykonywane jest w trakcie wizyty.Wojska Polskiego 43, Piła

Dowiedz się więcej

Ars Medical


Szparagowa 10, Łódź

50 zł

Salve Medica


USG jąder


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Puławska 455, Warszawa

od 160 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.


USG nerek


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


USG układu moczowego


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Puławska 455, Warszawa

od 160 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.


Usuwanie żylaków powrozka nasiennego


Zduny 6, Bydgoszcz

Dowiedz się więcej

Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski


Wazektomia


Aleja Wilanowska 365 lok 2, Warszawa

2 000 zł

Salve Medica Warszawa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
165 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne konsultacja andrologiczna - pierwsza wizyta

Profesjonalne podejście, masa przekazanych informacji, wszystko objaśnione od A do Z. Szczerze polecam.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Bardzo dziękuję za komentarz i wysoką ocenę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne konsultacja andrologiczna - pierwsza wizyta

Jestem zadowony z wizyty. Doktor po wysłuchaniu mnie zaproponował dodatkowe badania i ustalił kierunek leczenia. Wyjaśniał cierpliwie i odpowiadał na moje pytania. Bardzo polecam wizytę u Pana doktora.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Bardzo dziękuję Panie Andrzeju.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski konsultacja andrologiczna

Konsulatacja bardzo rzeczowa i szczegółowa. Dostałem odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Mam nadzieję, że zabieg przebiegnie w równie przyjaznej atmosferze i będzie wykonany równie profesjonalnie jak odbyła się konsultacja.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Panie Szymonie, bardzo dziękuję za pozostawioną opinię, zrobię wszystko by był Pan zadowolony również z zabiegu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica Warszawa konsultacja andrologiczna

Polecam. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, szczegółowo przedstawia diagnozę i proponuje różne warianty leczenia. Jestem w trakcie i na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Fachowiec pod każdym względem.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Panie Pawle, wielkie podziękowania za pozostawioną ocenę. Działamy dalej!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica Warszawa konsultacja andrologiczna

Świetny lekarz! Pan Piotr dokładnie przeanalizował wszystkie wyniki badań, zrobił badanie USG oraz zaproponował dalszy plan leczenia. Wszystko wytłumaczył i wysłuchał. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Bardzo się cieszę i dziękuję za pozytywna ocenę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Piotr Paweł Świniarski operacja wodniaka jądra

Miałem przeprowadzony zabieg wycięcia torbieli najądrza. Konsultacje i zabieg przeprowadzony bardzo fachowo i profesjonalnie. Super podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja o stanie zdrowia. Jestem bardzo zadowolony. Polecam tego lekarza.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Panie Janie, bardzo dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

To była moja pierwsza konsultacja, temat pewnie mocno niezręczny dla pacjenta, ale stres przed rozmową zupełnie niepotrzebny. Punktualność, spokojny głos, świetne podejście, empatia, szczegółowe wyjaśnienie problemu i nakreślenie planu jego rozwiązania.
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy to "ten lekarz", śmiało polecam.

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Panie Pawle, serdecznie dziękuję za tak pozytywne słowa i ocenę.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor bardzo miły,spokojnie wszystko wytłumaczył. Polecam z całego serca. Mam nadzieję że przygotowany plan zadziala

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Dziękuję za miłe słowa.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

To była pierwsza, jednorazowa wizyta. Dr podszedł bardzo rzetelnie do tematu, przeanalizował wszystkie wyniki jakie okazałem, powyjaśniał dokładnie to co i jak widzi, co proponuje. Jasno mówi o tym że czegoś nie wie bo to nie w jego gestii i kieruje do odpowiedniej osoby. Bez pośpiechu, rzetelne informacje.
Bez dwóch zdań jestem zadowolony z pomocy pana Piotra

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Cieszę się, że mogłem pomóc.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Fachowe podejście do problemu , wyjaśnienie co do przebiegu dalszego leczenia itd. zauważalne zaangażowanie dr. Polecam!

dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Serdeczne podziękowania również z mojej strony.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

143 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • proszę o pomoc jakiej specjalizacji lekarz może wypisać lek dapoteksyna seksuologa u nas nie ma jest psycholog psychiatra rodzinny oczywiście urolog ostatecznie który z nich mi pomoże w PW czy do tego sildenafil można łączyć bo doszły problemy z erekcja

  Każdy lekarz ma prawo wypisać receptę na dapoksetynę i sildenafil. Można łączyć oba leki, oczywiście nie przekraczając dobowych dawek zaleconych przez producenta. Jeśli chciałby Pan kompleksowego i całościowego leczenia zaburzeń erekcji i wytrysku przedwczesnego to zapraszam na wizytę. Pozdrawiam.

  dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

 • Mam pewien problem, od dłuższego czasu podczas stosunku w momencie wytrysku z członka nie wypływa ejakulat. Mam 30 lat, od 8 choruje na cukrzycę, cukrzyca jest wyregulowana, hemoglobina poniżej 7%.
  Do jakiego specjalisty mógłbym się udać? Bylem u jednego urologa, ale zawrócił mnie do diabetologa, a ten z kolei rozłożył ręce. Czy warto zasięgnąć opinii innego urologia, gdyż ten stan niekoniecznie musi być związany z cukrzyca?
  Dziękuję i pozdrawiam.

  Witam. Jeśli brak jest ejakulatu w czasie uczucia orgazmu, a dotychczas był to są możliwe dwie opcje. Albo dochodzi do wytrysku wstecznego związanego z zaburzeniem pracy zwieracza wewnętrznego i zewnętrznego w czasie wytrysku -> wówczas nasienie kieruje się do pęcherza zamiast do cewki moczowej. Albo doszło do zarośnięcia wzgórka nasiennego lub ucisku na niego torbielą, kamieniem lub inną strukturą. Proponuję udać się na konsultację do androloga, który specjalizuje się w chorobach męskiego układu płciowego. Pozdrawiam.

  dr n. med. Piotr Paweł Świniarski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

• Specjalista urolog FEBU (Fellow of the European Board of Urology) • Specjalista androlog kliniczny EAA (European Academy of Andrology) • Lekarz me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • implanty prącia
 • protezy prącia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Wojskowo-Lekarski, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Uniwersytet Łódzki

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Urologia

Staże

 • Andrologia, UCLH i St. Peters Andrology Centre, Londyn, Wielka Brytania
 • Andrologia i Urologia, UKGM, Giessen, Niemcy
 • Urologia, Herlev Hospital, Kopenhaga, Dania
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2018 oraz 2019

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania