Adresy (6)

Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie
dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
71 773..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN (konsultacje spoza Polski ***PLN) lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. Numer konta Piotr Pastuszek:
**************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.
1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Konsultacja telefoniczna:
Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł (40£, 45€)
Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł (40£, 45€)* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
71 773..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 773..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Zwycięska 41, Wrocław
PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
71 773..... Pokaż numer

KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica
PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
71 773..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z ponad 25 letnią praktyką. Wiele lat spędziłem na oddziale otolaryngologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu zdając, w 1999 roku, egza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie zatok
 • Choroby migdałków
 • Choroby ślinianek
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Warszawski

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja laryngologiczna


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

180 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

badanie endoskopowe w cenie wizytySkarbowców 121/123, Wrocław

NZOZ „Twój Lekarz”


Zwycięska 41, Wrocław

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek


Konsultacja laryngologiczna dzieci


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

180 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

Badanie endoskopowe w cenie wizyty


Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie 150PLN (spoza Polski 200PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie 150PLN (spoza Polski 200PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: piotr.pastuszek@poczta.onet.pl. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: 51124019941111001046302808. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty. Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via WhatsApp lub Skype w cenie 200zł (40GBP, 45Euro).


Badania laryngologiczne


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

180 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

Badanie endoskopowe w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

170 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizyty


Endoskopia laryngologiczna


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

180 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

170 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

w cenie wizyty

Pozostałe usługi

Ablacja małżowin nosowych


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

od 400 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Badania laryngologiczne dzieci


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

170 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

Badanie endoskopowe w cenie wizyty


Drobne zabiegi laryngologiczne


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

Dowiedz się więcej

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Hamowanie krwawień z nosa


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

300 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

300 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek


Podcięcie wędzidełka języka


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

od 300 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Punkcja


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek


Punkcja zatok


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

od 400 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Płukanie uszu


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek


Płukanie uszu w cenie wizyty


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

Dowiedz się więcej

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Usunięcie migdałków


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
621 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wizyta online w niedzielę i to bardzo skuteczna.P.dr pilnie wszystkiego wysłuchał i wytłumaczył a potem zaordynował leki i to w 100% skuteczne.Jestem bardzo,bardzo zadowolony zarówno z przepisanego leku jaki i przebiegu konsultacji. Super.Bardzo dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA badania laryngologiczne

Świetny, Empatyczny Lekarz. Pan Doktor wnikliwie słucha, dopytuje o szczegóły. Szybko postawiona diagnoza.

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za wizytę i opinię.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Fachowiec. Wywiad, badanie, diagnoza. Polecam rodzicom dziecka jak i dorosłym pacjentom. Jestem bardzo zadowolony

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za wizytę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Ewizyta odbyła się na Skype. Sympatycznie, konkretnie, pisemne i szczegółowe zalecenia. Bardzo polecam!

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Polecam Pana Doktora z czystym sercem za zaangażowanie,postawienie diagnozy i skuteczność leczenia.pozdrawiam HZ

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA badania laryngologiczne

Wizyta przebiegła szybko, dokładnie, punktualnie, jasna i zrozumiała diagnoza. Polecam Pana Doktora.

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Widać, że bardzo doświadczony lekarz. Pełen profesjonalizm. Szybka, fachową pomoc. Polecam serdecznie

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo rzeczowa pomoc udzielona w miłej atmosferze. Zaproponowane leczenie okazało się skuteczne. Polecam konsultację u pana doktora!

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Odbyłem tele poradę u Pana Piotra. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor dokładnie wyjaśnił co mi dolega, przepisał leki i wyjaśnił jak je stosować, polecam.

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo miły i dociekliwy lekarz. Wysłucha i dopyta w razie niejasności.
Polecam, myślę że w razie potrzeby na pewno skorzystam z usług lekarza

dr n. med. Piotr Pastuszek

Dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

392 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • W listopadzie chorowałam na koronawirusa (łagodnie, ale utraciłam węch i smak). Podczas choroby bolało mnie lewe ucho, z małżowiny schodziła skóra przez co pojawiły się małe rany. Dwa dni później pojawił się twardy guzek za uchem. Po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy, węzły chłonne wróciły do normalnej wielkości. 16 lutego powrócił ból ucha, wewnątrz. Dostałam od lekarza krople Cetraxal. Krople przyjmowałam przez 7 dni. 2 dni temu znowu zaczęła mi schodzić skóra z lewego ucha na skutek czego ponownie powstały małe rany. Rano zauważyłam, że węzeł chłonny za uchem jest powiększony, lekko bolesny przy dotyku. Co może być tego przyczyną? Jakie badania mogę wykonać, aby dowiedzieć się co mi dolega? Nie mam żadnych innych objawów i ogólnie czuję się dobrze. Po koronawirusie mam jeszcze problemy z węchem i smakiem.

  Istnieje szansa na nadkażenie gronkowcowe przewodu słuchowego zewnętrznego. Leczenie nie jest skomplikowane i polega na stosowaniu maści.

  dr n. med. Piotr Pastuszek

 • Witam
  Od 2 tygodni mam uczucie rozpierania ucha, cos takiego jakby ktos z ucha pompowal balonika.
  Prosze odpowiedziec co to moze byc i jak sobie z tym radzic.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Joanna

  Proszę wykonać badania: audiogram i tympanogram z odruchami. Takie badania są dostępne w centrach aparatujących słuch

  dr n. med. Piotr Pastuszek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z ponad 25 letnią praktyką. Wiele lat spędziłem na oddziale otolaryngologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu zdając, w 1999 roku, egza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie zatok
 • Choroby migdałków
 • Choroby ślinianek
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Warszawski

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Staże

 • Marien Hospital Herne


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienienie - specjalizacja z otolaryngologii