Umów wizytę Zapytaj lekarza 812 odwiedzin w ciągu 30 dni

mgr Piotr Ożóg - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Terapeuta Integracji Strukturalnej ATSI. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Korzystałam z sesji Terapii Integracji Strukturalnej od kilkunastu tygodni więc mogę obiektywnie ocenić umiejętności Pana Piotra Ożoga. Mimo młodego wieku P. Piotr wykazał się wielkim profesjonalizmem i wiedzą. Po jego zabiegach moje dolegliwości zdecydowanie się zminimalizowały , a skrzywiona sylwetka w wyniku zwyrodnienia stawu biodrowego uległa diametralnej poprawie.Przekonana innowacyjnością i skutecznością jego zabiegów zdecydowałam się nadal korzystać z jego terapii aż do pełnego wyleczenia . Zdecydowanie polecam . Mirosława Pycela

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Znakomity fizjoterapeuta . Człowiek o bardzo dużej wiedzy Już po dwóch wizytach odczułam ulgę w bólu pleców .Udziela dokładnych wskazówek co do ćwiczeń. Widać , że ta praca to Pana Piotra pasja .Empatyczny i serdeczny. Polecam.

 • Lokalizacja: OsteoClinic

  Bardzo dobry fachowiec. Polecam każdemu. Śmiało mogę polecić. Świetne traktowanie pacjenta oraz zachowana przy tym dokładność i zdrowy rozsądek :)

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Odbyłam 3 wizyty. Już po pierwszym spotkaniu zyskałam pewność, że trafiłam do właściwego fizjoterapeuty. Uważność, cierpliwe i fachowe tłumaczenie przyczyny problemu i zastosowanego sposobu rozwiązania budzą zaufanie. Każda godzina spędzona w gabinecie przyniosła oczekiwane efekty. Mam nadzieję, że zastosowana terapia i ćwiczenia zalecone przez pana Ożoga sprawią, że te efekty utrzymają się przez dłuższy czas.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Już po pierwszym spotkaniu czuję poprawę i w końcu mogę myśleć pozytywnie, że w końcu problem zostanie rozwiązany.
  Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, kompetencja i rozwiązanie problemu (ból barku). Boli - nie czekaj, poznaj przyczynę i tak jak ja pozbądź się problemu.

 • Lokalizacja: OsteoClinic

  Zgłosiłem się do pana Piotra z konkretną wadą postawy i zawrotami głowy. Już po pierwszych wizytach widać było znaczącą poprawę, a po wykorzystaniu pakietu wizyt plecy są niemal idealnie proste a o zawrotach głowy dawno zapomniałem. Pełen profesjonalizm i luźna atmosfera, polecam.

 • Lokalizacja: OsteoClinic

  Już po pierwszej wizycie odczułam ulgę w bólu pleców i karku. Po 4 zabiegach zauważam wyraźną poprawę, sylwetka jest bardziej wyprostowana, zniknęło uczucie napięcia mięśni. Zwrócono mi uwagę na błędy w postawie, o których nie wspominał wcześniej żaden lekarz. Pan Piotr wzbudza zaufanie, zawsze dokładnie tłumaczy wykonywane czynności, cierpliwie odpowiada na każde pytanie oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą. Czuć zaangażowanie oraz pasję wykonywanej pracy. Wizyta odbywa się w bardzo życzliwej atmosferze, bez ciągłego pilnowania wskazówek zegara. Polecam wszystkim, także tym, którzy podchodzą do fizjoterapii nieufnie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fizjo. Na bieżąco informuje pacjenta o wykonywanych cwiczeniach. Leczy przyczyny i skutki problemu. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą, wizyta była warta każdej złotówki. Podczas miłych i fachowych konsultacji otrzymałem mnóstwo cennych wskazówek, indywidualny zestaw ćwiczeń wraz z prezentacją, a pan Piotr podczas badania wykrył i wskazał problemy, o których do tej pory nie wiedziałem i mogę nad nimi pracować.
  Dziękuję za wszystkie porady, gorąco polecam każdemu!

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Piotr Ożóg - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Terapeuta Integracji Strukturalnej ATSI.

  Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

  Uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

  Współtworzę zespół fizjoterapeutów Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park w Ciechocinku, opartej na wiedzy i doświadczeniu zespołu 5 Terapeutów Integracji Strukturalnej Anatomy Trains (ATSI), jak również zespół terapeutyczny kliniki Osteopatii i Terapii Manualnej OsteoClinic w Toruniu.

  www.klinika.villapark.pl
  www.osteoclinic.com.pl


  Specjalizuje się w terapii manualnej oraz integracji strukturalnej. Oferuje pomoc pacjentom z różnego typu dolegliwościami i dysfunkcjami układu ruchu, a także osobom chcącym doskonalić siebie i swoje ciało.

  W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na wnikliwej analizie i leczeniu przyczyn dolegliwości pacjentów a nie tylko ich objawów. Terapia Manualna w połączeniu z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami oraz nauką zasad ergonomii pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów terapeutycznych.

  Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod terapii manualnej. Ukończyłem wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu różnych koncepcji, w tym:

  - Integracji Strukturalnej Anatomy Trains (ATSI) - ukończyłem pierwszy w Polsce kompletny program szkolenia w zakresie Integracji Strukturalnej Anatomy Trains zdobywając tym samym tytuł certyfikowanego Terapeuty Integracji Strukturalnej (więcej informacji o Integracji Strukturalnej w galerii zdjęć).

  - Ortopedycznej Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborna-Evjentha (kompletny cykl szkoleniowy zakończony egzaminem oraz zdobyciem tytułu Certyfikowanego Terapeuty Manualnego).

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Publikacje

 • Wpływ terapii wibroakustycznej na stan funkcjonalny osób z gonartrozą. Doniesienie wstępne. (Reumatologia, 2014, 52, 5)
 • Analiza napięć mięśniowych u osób z zespołem bólowym szyjnego odcinka kręgosłupa po zastosowaniu elektroterapii horyzontalnej – doniesienia wstępne. (Journal of Health Sciences, 2013, 3, 13)
 • Co jest ważne w rehabilitacji ?, Świat Zdrowia, maj 2017 Nr 04
 • Innowacyjne metody rehabilitacji, Świat Zdrowia, wrzesień 2017
więcej