Mgr

Piotr Moneta verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Osłabione napięcie mięśniowe

  Rewelacyjny fizjoterapeuta i człowiek ! Córka miała obniżone napięcie mięśniowe i słabe stopy. Dla nas rodziców dramat...ale po pierwszej wizycie cały stres zszedł za sprawą pana Piotra,który na luzie z uśmiechem wszystko nam pokazał,wytłumaczył i powiedział,że na pewno to "ogarniemy" . Tak też było.
  Dostaliśmy ćwiczenia i raz w tygodniu jeździliśmy na wizytę.
  Wszystkim polecam ze szczerego serca.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Bartłomiej Karcz
  Bartłomiej Karcz
  Fizjoterapeuta
  ul. Rewolucji 1905roku 44, Łódź
  Pan Bartłomiej jest znakomitym specjalistą, przykłada się do badań i bezbłędnie rozpoznaje problemy. Polecam. więcej

  Maciej Walasik
  Maciej Walasik
  Fizjoterapeuta
  Kopcińskiego 32 (wejście od ul. Zelwerowicza), Łódź
  Pan Maciek jest super terapeutą za każdym razem wyciąga mnie i moje męża z opresji. Korzystamy z jego usług już… więcej

  Artur Lechowski
  Artur Lechowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Składowa 26/28, Łódź
  Niezwykle profesjonalna opieka pourazowa. Terapeuta w sposób umiejętny potrafi wytłumaczyć charakterystykę urazu… więcej

  Mateusz Perek
  Mateusz Perek
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Narutowicza 42, Łódź
  Pan Mateusz jest bardzo profesjonalny, a do tego stwarza naprawdę miłą atmosferę. Przez cały czas trwania masażu… więcej

  Dominik Zakrzewski
  Dominik Zakrzewski
  Fizjoterapeuta
  Łagiewnicka 54/56, budynek B, pokój 107, Łódź
  Bardzo serdecznie polecam Pana Dominika. Po ponad godzinnej wizycie, gdzie wykonywaliśmy przeróżne ćwiczenia na… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Fizjoterapeuta dziecięcy
   Ukończyłem kierunek Fizjoterapii na wydziale Wojskowo – Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z tytułem magistra. Kontynuując naukę dostałem się do Kliniki Chorób Układu Pozapiramidowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na studia doktoranckie. Motywacja i chęć pracy z dziećmi, którą miałem już w trakcie studiów, zaowocowały w tym czasie stanowiskiem asystenta i fizjoterapeuty w Ośrodku Pediatrycznym im. M.Konopnickiej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień rehabilituje tam dzieci: z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, w przebiegu wcześniactwa, wad wrodzonych, chorób Centralnego Układu Nerwowego, chorób genetycznych, onkologicznych, po urazach oraz z wadami postawy. Pracuję również na stanowisku wykładowcy w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej, zachęcając studentów do pracy z małymi pacjentami i przekazując im ku temu niezbędną wiedzę. Moja praca sprawia mi dużą satysfakcję. Sam będąc rodzicem, wiem że dobro dziecka jest najważniejsze.

   Jestem certyfikowanym terapeutą metody :

   Vojty
   PNF Basic
   PNF Advance
   Bobath Adult
   PNF w Pediatrii
   Trójpłaszczyznowej terapii manualna wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych wg Zukunft-Huber,
   DNS (Dynamic Neuromuscular Stabilization wg Kolara)
   Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej (MFDR)
   Mulligan Concept
   Medycyny ortopedycznej wg Cyriax'a - moduł 1 i 2
   Kinesiology taping
   Terapii Manualnej wg Karela Lewita
   Masażu klasycznego oraz leczniczego

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: Osłabione napięcie mięśniowe

   Rewelacyjny fizjoterapeuta i człowiek ! Córka miała obniżone napięcie mięśniowe i słabe stopy. Dla nas rodziców dramat...ale po pierwszej wizycie cały stres zszedł za sprawą pana Piotra,który na luzie z uśmiechem wszystko nam pokazał,wytłumaczył i powiedział,że na pewno to "ogarniemy" . Tak też było.
   Dostaliśmy ćwiczenia i raz w tygodniu jeździliśmy na wizytę.
   Wszystkim polecam ze szczerego serca.

  • S
   Lokalizacja: SALVEUsługa: koslawosc stop

   Jak mówi moja 4 latka. Pan Piotr Pieniążek.Pierwsze wrażenia super.Lekarz z energią z zaangażowaniem, ze świetnym podejściem do dzieci.Cierpliwy i prpfesjonalny.Z pełnym przekonaniem będziemy wracać do niego!

  • I
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

   Do Pana Piotra trafiliśmy z kilkumiesięcznym dzieckiem przedwcześnie urodzonym. Na początku pierwszego spotkania fizjoterapeuta wnikliwie obserwował córeczkę, żeby ocenić jej rozwój i dobrać odpowiednie ćwiczenia. Każde z nich dokładnie omówił i pozwolił przetrenować nam pod swoim okiem, abyśmy mogli wykonywać je w domu. Pan Piotr jest pełen ciepła, potrafi skutecznie uspokoić płaczące niemowlę, jest profesjonalny i pełen zaangażowania w swoją pracę.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jak dla nas 5 z plusem ☺
   Nasz maluch potrzebował wsparcia z powodu obniżonego napięcia mięśniowego. Pan Piotr - pełen profesjonalizm. Super podejście do dziecka jak i do zestresowanego rodzica. Mamy pełne zaufanie! ☺

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: asymetria, wzmozone napiecie miesniowe

   Pan Piotr to wspaniały człowiek, pełen ciepła i serdeczność. Profesjonalista w 100%. Świetnie tłumaczy ćwiczenia, jest bardzo cierpliwy. Bardzo dobre podejście do dziecka. Wyprowadził nam n
   syna na prostą. Po wczesniactwie nie ma ani śladu i zakończyliśmy rehabilitacje. polecam z czystym sumieniam. Pozdrawiamy Pana Piotra. Milena, Tomek i Michaś K.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Piotr bardzo rzetelnie podszedł do problemów naszego synka, który jest skrajnym wcześniakiem. Trafnie go zdiagnozował i świetnie poprowadził rehabilitację. Nie zrażał się "brakiem współpracy":) malucha i wspierał też nas, rodziców. Pan Piotr ma rewelacyjne podejście do dzieci. To On wyprowadził nasze dziecko, choć łatwo nie było nikomu i byli też tacy, którzy próbowali wątpić w sukces.
   Dziś nasz trzylatek rozwija się prawidłowo i z całą pewnością jest w tym wielka zasługa Pana Piotra.Warto zawierzyć Jego profesjonalizmowi.
   Z pasją pomaga dzieciom, a jego pozytywne nastawienie jest zaraźliwe.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: kręcz szyji

   Pan Piotr posiada szeroką wiedzę i jest profesjonalistą w swoim fachu. Ma super podejście do dzieci oraz pozytywnie nastawienie. Naszym zmartwieniem był kręcz szyji u synka a teraz to już tylko przeszłość. Gorąco polecamy :)

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w ŁodziUsługa: obniżone napięcie mięśniowe u dziecka

   Z całego serca polecam Pana Piotra, zaopiekował się naszym synkiem lepiej niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Jest kompetentnym, z ogromną wiedzą i sercem do małych pacjentów i do ich rodziców. Funkcjonowanie Syna poprawiło się o 100 %. Polecamy! Lepiej trafić nie mogliśmy.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: fizjoterapia

   Pan Piotr to wspaniały człowiek i profesjonalista w swoim zawodzie. Ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo dokładnie obejrzał córkę i dostosował ćwiczenia do jej potrzeb i możliwości. Dojeżdżaliśmy z dzieckiem do Pana Piotra z innego województwa bo jako nieliczny specjalizuje się w terapii stóp. Polecamy Pana Piotra to prawdziwy pasjonat.

  • P

   Kompetencje zawodowe idą u Pana Piotra razem z podejściem do dziecka. Pan Piotr spotykał się z synkiem na rehabilitacji przez rok czasu i w tym momencie synek jest biegających, zdrowym dzieckiem a groził mu zabieg chirurgiczny. Gorąco polecam - naprawdę profesjonalny fizjoterapeuta i pochodzący do każdego dziecka z uśmiechem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG