dr n. med.

Piotr Mielcarek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz rodzinny

55 opinii +dodaj

Umów wizytę
974 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  Słyszałam obiegową opinię o Panu Doktorze, że jest dobrym lekarzem życzliwym pacjentkom. Ucieszyłam się więc kiedy spotkaliśmy się w szpitalu. Niestety nie mogę podzielić opinii o życzliwości i empatii doktora. Kiedy po każdej ciężkiej chemioterapii trafiałam ponownie na oddział, z powodu odwodnienia,wymiotów, itd. Pan doktor udawał ogromne zdziwienie, że zajmuję łóżko, aż w końcu podczas kolejnego obchodu ( przy studentach), spytał z przekąsem czy zamierzam je zajmować przez najbliższe pół roku? Po takim dictum bojąc się ośmieszenia zwlekałam z przyjazdem do szpitala po kolejnej chemii , aż trafiłam tu w ostatniej chwili gdy zaczęły niedomagać nerki. Na szczęście Pana doktora już nie spotkałam.

  Piotr Mielcarek2012-02-10

  chorzy onkologiczni naleza do najtrudniejszych pacjentow pomimo zyczliwosci ze storny lekarza potrafia byc niesprawiedliwi i podawac nieprawdziwe informacje. migdy zadnej nie zadalem pytania "czy zamierza Pani zajmowac lozko przez najblisze pol roku" jesli rzeczywiscie wpis wykonala rzeczywiscie Pacjentka a nie jakis obrazony student to jest to jeszcze jeden dowod ze upublicznianie anonimowych ma swoje dobre i zle storny osobiscie uwazam ze wszekie informacje i zarzuty personalne powinny byc podpisane prawdziwym imieniem i nazwiskiem, zmniejszyloby to ilosc falszywych oskarzen.

 • E

  Doktor często zleca branie leków, ale nie sprawdza już potem rezulatatu ich działania badaniami, choć to nie trudne. Wizyty punktualne. Nie mam jednak zaufania do metod leczenia.

 • Lekarz pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentny, profesjonalny, dokładny, ma w sobie duzo empatii.
  Przyjmuje równiez w Akademii Medycnej. Tam do niego trafiłam z poronieniem ciaży.
  Zadawał mi wiele pytań, zrobił dokładne badania oraz trzykrotne USG zeby wykluczyc ciaze pozamaciczna i inne powikłania.

 • E

  Nigdy nie byłam u tego lekarza ale przeczytałam, że stosuje Naprotechnologię w leczeniu niepłodności i tym mi zaplusował. Jest to dążenie do wyleczenia choroby powodującej niepłodność, tak żeby nie trzeba było poddawać się zabiegowi in vitro. Ta metoda w wielu przypadkach odniosła porządane efekty ale nie wiem jak to jest u pacjentek tego lekarza. Jednak z opinii wyrażonych na tej stronie wynika, że faktycznie próbuje leczyć. Sama leczę się u innego lekarza (też jestem po laparoskopii) i zobaczymy jak nam teraz pójdzie z zajściem w ciąże ale jak się nie uda w najbliższym czasie to chyba też spróbuję dostać się do tego lekarza.

 • M

  Jest to lekarz , który nie rozumie , co to są zmiany wymagające pilnej wizyty u lekarza . Chodziło o krwawienie w czasie ciąży . Jak sam nie ma możliwości szybkiego przyjęcia kobiety w takim stanie , to powinien przynajmniej od razu powiedzieć , żeby szukała pomocy , w innym gabinecie . Nie powinien kazać wydzwaniać do swoich gabinetów i dopytywać się o inne wolne terminy . A po paru dniach dzwonienia oświadczyć , że nie ma już wolnych terminów .
  Poza tym ma bardzo niemiłą rejestratorkę w gabinecie.

 • G

  Rewelaacyjny lekarz! Takich ludzi brakuje w naszym kraju. Sympatyczny konkretny, kompetentny i co dla mnie najwazniejsze z poczuciem humoru! Wizyta to czysta przyjemnosc a nei mega stres jak to bylo dotychczas. Lekarz na miare UE :-)

 • G

  Uważam dr Mielcarka, za najlepszego ginekologa. Konkretny, rzeczowy, cierpliwy, zyczliwy i z poczuciem humoru. Zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania, mimo , ze kolejka Pań czeka....Szkoda, że poznałam doktora już po porodzie, zdecydowanie polecam wszystkim paniom.

 • G

  Najlepszy Lekarz u jakiego byłam. Od 5 lat staramy się o dzidziusia i do tej pory żaden lekarz nie poświęcił nam tyle czasu i uwagi jak Dr Mielcarek. Od mniej niż pół roku leczę się u Pana Doktora i już jestem na leczeniu hromonalnym, po badaniu HSG a przed laparoskopią i histeroskopią. Teraz to jest prawdziwe leczenie które nabiera tępa i daje nadzieję na potomstwo, a nie jak do tej pory wyłącznie mierzenie temperatury i czekanie. To jest Lekarz który chce pomóc, wysłucha, wyjaśni, jednym słowem z powołania. Absolutnie polecam.

 • G

  Super lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. najlepszy u jakiego byłam. Wczesniej byłam u doktora Preisa, na temat tego człowieka szkoda mi słów. Nawet nie wiem czy moge go nazwać człowiekiem.

 • B

  Ze wszystkich ginekologów do jakich chodziliśmy z żoną dr Mielcarek jest najlepszy. Jest bardzo dobrym fachowcem, dokładnie bada pacjentkę i ma naprawdę dużą wiedzę. Ale przede wszystkim ma coś, czego brakuje wielu lekarzom - dobre podejście do pacjentki. Nie krzyczy, nie znęca się, a wręcz przeciwnie - jest miły i uczynny, czego doświadczyliśmy na naszym przykładzie. Polecamy do każdemu, a raczej - każdej. W ciemno! Jedyny minus to fakt, że trzeba długo czekać na wizytę.

Pytania pacjentów (2)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w Klinikach Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a także w czasie licznych staży i szkoleń zagranicznych. Poza merytoryczną wiedzą i umiejętnościami zawodowymi posiada doświadczenie w poradnictwe rodzinnym i komunikacji interpersonalnej. W latach 1993-2013 r. pracował jako asystent, a nastepnie adjunkt i starszy lekarz oddziału na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Następnie jako konsultant ginekologii oraz lekarz Poradni Ginekologii Onkologicznej w Wojewodzkim Centrum Onkologii, Poradnii LUXMED i Batlimed, a od 14 lat do dnia dzisiejszego samodzielnyc specjalista położnictwa i ginekologii w Oddziale Chirurgii Ginekologicznej Szpitala SWISSMED w Gdańsku. Prywatnie mąż i ojciec tójki dzieci.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • Medical University of Gdansk

Publikacje

 • Anxiety and depression in patients with advanced ovarian cancer: a prospective study. J Psychosom Obstet Gynaecol. 2016;37(2):57-67. doi: 10.3109/0167482X Epub 2016 Mar 3.
 • Doppler evaluation of external iliac vein hemodynamic changes caused by lymphocele after lymphadenectomy for cervical cancer. J Clin Ultrasound. 2006 Oct;34(8):393-7.
 • Evaluation of the antisperm antibodies in infertile couples afflicted with a cervical factor. Ginekol Pol. 2002 Feb;73(2):87-92.
 • The evaluation of forceps delivery complications Ginekol Pol. 1998 Oct;69(10):730-3. Polish.
 • Contraception and pregnancy in severe systemic lupus erythematosus: a case report Ginekol Pol. 1998 Dec;69(12):1054-8. Polish.
 • Intestinal obstruction during pregnancy Ginekol Pol. 2003 Nov;74(11):1472-5. Polish.
 • Burkitt lymphoma involving the ovaries Ginekol Pol. 2003 Jul;74(7):553-6. Polish.
 • Neoadjuvant chemotherapy in the treatment of advanced cervical cancer Ginekol Pol. 2002 Sep;73(9):807-10. Polish.
 • Paclitaxel hypersensitivity reactions in patients with advanced ovarian carcinoma Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1015-20. Polish.
 • Comparison of quality of life in patients with advanced ovarian cancer treated with intraperitoneal or intravenous cisplatin and cyclophosphamide as a second line of therapy Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1096-102. Polish.
więcej