dr n. med.

Piotr Mielcarek

Ginekolog, Lekarz rodzinny

55 opinii +dodaj

Umów wizytę
924 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: MONALISA TOUCH LASEROTERAPIA INTERMED DR PIOTR MIELCAREK

  Po wielu latach korzystania z fachowej, rzetelnej i bardzo życzliwej opieki zdrowotnej mogę napisać, że polecam Pana dr Mielcarka każdej kobiecie. Pan Dr najpierw prowadził nas podczas starania się o pierwsze dzieciątko. Po dwóch latach bezskutecznych starań pod opieką Pana Doktora bardzo szybko zaszłam w ciążę. Później prowadził moje dwie ciąże. Zawsze wychodziłam z wizyty spokojna, że jesteśmy wraz z dzieciątkiem pod najlepszą opieką. Kiedy po dwójce dzieci przyszedł czas bezskutecznych starań o trzecie dzieciątko, Pan Doktor ze spokojem prowadzi leczenie, które jest konkretne i pełne nadziei. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i na pewno nie chciałabym już nigdy zmieniać lekarza prowadzącego mnie w kwestiach ginekologicznych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam tylko na jeden wizycie w związku z niepokojącymi mnie objawami. Lekarz delikatnie bada, odpowiada na pytania i tłumaczy wszystko. Nie było specjalnego opóźnienia w przyjęciu, i można było wybrać w miarę szybko termin wizyty. Lokalizacja gabinetu Gdańsk Morena, blisko głównej ulicy i komunikacji czyli dojazd łatwy też na plus.

 • K

  Bardzo kompetentny, profesjonalny, życzliwy i empatyczny lekarz. Nie opowiem swojej historii ale z czystym sumieniem moge polecić. Doktor któremu mozna zaufać. Po wizycie kamień spadł mi z serca. Powiedział ze do problemu podejdzie " jakbym była jego córka ". Na dana chwile potrzebowałam takich słow. Jestem bardzo wdzieczna. Wszystkie pozytywne opinie na tym portalu sa prawdziwe. Rownież pozostanę pacjentka doktora.

 • B

  Ja również polecam doktora.Byłam tylko raz ,bo tak się złożyło ,że szukałam nowego ginekologa.Trafiłam do doktora bez polecenia tak na chybił trafił.Mam jak najlepsze wrażenia.Pozostanę jego pacjentką.

 • M

  Bardzo kompetentny lekarz,zawsze potrafiący znaleźć czas dla pacjentki w potrzebie.Emptyczny,miły i delikatny,jest w stanie zrozumieć zażenowanie jakie może towarzyszyć kobiecie w gabinecie u ginekologa.Łatwo się z nim skontaktować jak coś się dzieje,co jest bardzo pomocne.
  Miły,uśmiechnęty i wie co robi.U mnie ma duży próg zaufania,nie zawiodłam się na doktorze ani razu i polecam każdej pani :)
  A Pana Doktora serdecznie pozdrawiam,oby więcej takich lekarzy :)

 • A

  Jestem pacjentką Pana Piotra od 4 lat, dzięki niemu udało mi się zajść i szczęśliwie donosić pierwszą ciążę oraz zajść kolejny raz (tym razem nie miałam tyle szczęścia). Mimo, że za drugim razem serduszka dzieci przestały bić, Pan Doktor pomógł mi przejść przez ten koszmar - najpierw przygotował mnie na to, co się będzie działo, a następnie codziennie odwiedzał mnie na oddziale, za co jestem i będę mu niezmiernie wdzięczna. Uważam, że jest to prawdziwy lekarz-człowiek; życzliwy i profesjonalny.

 • A

  POLECAM SERDECZNIE KAŻDEJ KOBIECIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIE JESZCZE NAD WIZYTĄ U PANA DOKTORA... W KOŃCU DOCZEKAŁAM SIĘ LEKARZA, KTORY ZACZĄŁ MNIE LECZYĆ A NIE TYLKO NACIAGAĆ (JAK RESZTA) NA BEZSENSOWNE WIZYTY. PAN DOKTOR JUŻ W PROGU SWOJEGO GABINETU ROZMYŁ MOJE OBAWY I STRACH PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ (I KOLEJNYM NOWYM GINEKOLOGIEM) JESTEM OGROMNIE ZADOWOLONA... A MAM RÓWNIEŻ NADZIEJĘ, ŻE LECZENIE PRZYNIESIE SPODZIEWANE EFEKTY W POSTACI MAŁEGO CZŁOWIECZKA :)) POZDRAWIAM AGA

 • K

  Byłam pacjentką Pana doktora od wielu lat i byłam zadowolona do czasu kiedy zaszłam w ciąże .
  Pan doktor prowadził moją ciąże która od samego początku nie przebiegała prawidłowo pojawił się mięśniak potem krwiak co za tym idzie również krwawienia . Dwa razy tydzień po wizycie u pana doktora trafiłam do szpitala z krwawieniem .
  Pan doktor na żadnej z wizyt nie wspomniał o tym , że mogą się pojawić krwawienia i że coś może grozić dziecku dowiedziałam się o tym fakcie gdy w 12-tym tygodniu ( tydzień po wizycie u Pana doktora) trafiłam na oddział z poronieniem zagrażającym i zostałam "przykuta do łóżka". Po wyjściu ze szpitala udałam się do intermedu i usłyszałam że "krwiak musi się wchłonąć i że mam być dobrej myśli " oraz bezwzględnie leżeć - trochę późno.

 • E

  Zostałam pacjentką doktora przy drugiej ciąży, miałam zatem porównanie do wcześniejszych metod, prowadzenia i samego podejścia do ciężarnej. Spotkałam się z dużym profesjonalizmem, ale i niesamowitym człowieczeństwem. Doktor zajął się mną nie tylko przy okazji porodu, wykonał cesarskie cięcie, gdyż taka zaszła konieczność, ale pomógł mi również po porodzie, zachęcił do szybkiego wstania z łóżka, dzięki czemu doszłam do siebie znacznie szybciej niż przy pierwszym porodzie. Wreszcie, zainteresował się moim noworodkiem, który musiał być reanimowany w drugiej dobie życia, i wytłumaczył mi lepiej niż prowadząca neonatolog, co działo się z moim dzieckiem.
  Od tamtej pory minęło kilka lat, w trakcie których trafiły do doktora moje dwie znajome, i które były przez niego operowane z powodu poważnych dolegliwości kobiecych. Obie miały podobne wrażenia do moich.

 • A

  Siedzę na co dzień w środowisku medycznym i wiem, że nie ważne jest czy lekarz jest sympatyczny, ale czy jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, a Mielcarek jest. Świetnie odczytuje usg, wychwytuje najmniejsze nieprawidłowości niezauważalne dla wielu lekarzy. Mi być może uratował życie. Miałam guza na jajniku będąc w ciąży. Przeprowadził mnie przez ten ciężki okres bez szwanku uważnie nade mną czuwając. Dziś dziękuję dr. Mielcarkowi za mądre decyzje, dzięki którym żyję ja i moje dziecko, a mogliśmy oboje skończyć na tamtym świecie.

Pytania pacjentów (2)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ginekologiczne zabiegi operacyjne i laseroterapia MonaLisa Touch. Doktor n. med. Piotr Mielcarek (Ph.D.) od 20 lat prowadzi Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Intermed. Posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w Klinikach Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a także w czasie licznych staży i szkoleń zagranicznych. Poza merytoryczną wiedzą i umiejętnościami zawodowymi posiada doświadczenie w poradnictwe rodzinnym i komunikacji interpersonalnej. W latach 1993-2013 r. pracował jako asystent, a nastepnie adjunkt i starszy lekarz oddziału na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Następnie jako konsultant ginekologii oraz lekarz Poradni Ginekologii Onkologicznej w Wojewodzkim Centrum Onkologii, Poradnii LUXMED i Batlimed, a od 14 lat do dnia dzisiejszego samodzielnyc specjalista położnictwa i ginekologii w Oddziale Chirurgii Ginekologicznej Szpitala SWISSMED w Gdańsku. Prywatnie mąż i ojciec tójki dzieci.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • Medical University of Gdansk

Publikacje

 • Anxiety and depression in patients with advanced ovarian cancer: a prospective study. J Psychosom Obstet Gynaecol. 2016;37(2):57-67. doi: 10.3109/0167482X Epub 2016 Mar 3.
 • Doppler evaluation of external iliac vein hemodynamic changes caused by lymphocele after lymphadenectomy for cervical cancer. J Clin Ultrasound. 2006 Oct;34(8):393-7.
 • Evaluation of the antisperm antibodies in infertile couples afflicted with a cervical factor. Ginekol Pol. 2002 Feb;73(2):87-92.
 • The evaluation of forceps delivery complications Ginekol Pol. 1998 Oct;69(10):730-3. Polish.
 • Contraception and pregnancy in severe systemic lupus erythematosus: a case report Ginekol Pol. 1998 Dec;69(12):1054-8. Polish.
 • Intestinal obstruction during pregnancy Ginekol Pol. 2003 Nov;74(11):1472-5. Polish.
 • Burkitt lymphoma involving the ovaries Ginekol Pol. 2003 Jul;74(7):553-6. Polish.
 • Neoadjuvant chemotherapy in the treatment of advanced cervical cancer Ginekol Pol. 2002 Sep;73(9):807-10. Polish.
 • Paclitaxel hypersensitivity reactions in patients with advanced ovarian carcinoma Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1015-20. Polish.
 • Comparison of quality of life in patients with advanced ovarian cancer treated with intraperitoneal or intravenous cisplatin and cyclophosphamide as a second line of therapy Ginekol Pol. 2002 Nov;73(11):1096-102. Polish.
więcej