mgr

Piotr Marcinkowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwszą pracę jako fizjoterapeuta zacząłem w 2009 roku w prywatnej klinice ortopedyczno – rehabilitacyjnej. Dzięki temu już na studiach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: rwa kulszowa

  Polecam jako specjalista jest dobry.Po pierwszej wizycie postawił mnie na nogi,zacząłem normalnie funkcjonować.Pokazał na przyszłość ćwiczenia,za co dziękuję bardzo.

  Piotr Marcinkowski2018-09-14

  Dziękuję za opinię.Pozdrawiam

 • Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: pierwsza wizyta - konsultacja fizjoterapeutyczna

  Same pozytywne wrażenia. Bardzo dobry specjalista, komunikatywny i rzeczowy. Ma fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta czym wzbudził moje zaufanie. Bardzo dziękuję!!!

  Piotr Marcinkowski2018-08-31

  Bardzo dziękuję za opinię.Serdecznie pozdrawiam!

 • Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: ból

  Świetny, wykształcony, doświadczony i przesympatyczny specjalista. Pan Piotr pomógł mi z dolegliwościami bólowymi, z którymi borykam się już od kilku ładnych lat. Już po pierwszej wizycie była odczuwalna znaczna poprawa. W tym momencie spotykam się z Panem Piotrem profilaktycznie. Polecam wszystkim tego Pana

  Piotr Marcinkowski2018-08-31

  Bardzo dziękuję,pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: ból szyi

  Piotr to doskonały specjalista, który do swojej pracy podchodzi przede wszystkim z wielką pasją i zaangażowaniem. Każdy pacjent jest dla niego poniekąd wyjątkowy - gdyż do każdego podchodzi w indywidualny sposób. Jest rzetelny w wykonywanej przez siebie pracy a w przypadku spotkań nie liczy się dla niego czas lecz rezultat.
  Zdecydowanie polecam!

 • K
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: zawroty głowy

  do Marcinkowskiego trafiłem z bólem i zawrotami głowy. Praca na odcinku szyjnym kręgosłupa przyniosła ulgę i pomogła w życiu codziennym.
  Pan Piotr zalecił mi ćwiczenia do domu, w celu zapobiegania nawrotów problemu. Bardzo sympatyczny a przede wszystkim wykwalifikowany specjalista.
  Polecam Pana Piotr Marcinkowskiego

 • M
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: ból pleców

  Po 3 latach borykania się z bólem pleców, trafiłam w ręce Pana Piotra. Na początku wywiad i badania, przedstawienie problemu propozycja rehabilitacji. Po 2 spotkaniu czułam się jak nigdy, ból zniknął.
  Teraz spotykam się z Panem Piotrem profilaktycznie. Polecam tego świetnego fizjoterapeutę

 • Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: kontuzja kolana

  Jestem zawodową tenisistką, sport to całe moje życie. Pan Piotr Marcinkowski bardzo szybka a przede wszystkim bardzo skutecznie pomógł mi przy kontuzji stawu kolanowego. Jasna i szybka diagnoza, konkretne propozycje co do dalszej pracy manualnej, wskazówki do domu.
  Polecam wszystkim sportowcom i nie tylko.

 • E
  Lokalizacja: Renort Słuchając Ciała

  Do Piotrka trafiłam z polecenia. Po wielu miesiącach przyjmowania leków przeciwbólowych był ostatnią deską ratunku. Zdziałał cuda, inaczej nie da się tego nazwać. Od tamtego czasu minęło kilka lat i jak tylko "problem" wraca jedyne co pomaga to wizyta u Piotrka. To nie tylko wysokiej klasy specjalista w rehabilitacji ale też osoba o dużej emaptii i genialnym podjęciu do pacjenta. Świetny z niego diagnosta. Nie patrzy ślepo na wyniki a bardziej skupia się na obecnym samopoczuciu pacjenta. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Renort Słuchając Ciała

  Pan Piotr to świetny fizjoterapeuta, który nie tylko patrzy na oczywiste objawy, ale przeprowadza wywiad i bada organizm "całościowo". Po wizytach u różnych lekarzy, tu znalazłem rozwiązanie swojego problemu.
  zdecydowanie polecam.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwszą pracę jako fizjoterapeuta zacząłem w 2009 roku w prywatnej klinice ortopedyczno – rehabilitacyjnej. Dzięki temu już na studiach pracowałem z pacjentami ortopedycznymi, po operacjach stawów obwodowych oraz kręgosłupa. Nasz zawód wiąże się z nieustannym doszkalaniem dlatego odbyłem wiele szkoleń w zakresie terapii manualnej,treningu funkcjonalnego i stabilizacyjnego.

  W swojej pracy wykorzystuję wiele technik terapeutycznych, wyznając zasadę holistycznego podejścia do pacjenta, a więc uwzględniając pracę na wszystkich układach organizmu ludzkiego. Opanowanie anatomii ogólnej, trzewnej i czaszkowej, fizjologii człowieka oraz dietetyki jest niezwykle ważne w pracy z każdym pacjentem dlatego rozpocząłem podyplomowe studia osteopatii w belgijskiej szkole Flanders International College of Osteopathy.

  Dzięki zdobytej tam wiedzy mogę wdrażać praktyczne i skuteczne rozwiązania u pacjentów zarówno z przewlekłymi jak i ostrymi dolegliwościami bólowymi.

  Szanowny Pacjencie,
  prosimy o poszanowanie czasu naszych specjalistów, i zgłaszanie nieobecności najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania wizyty 24h przed terminem Pacjenci będą obciążani jej kosztem.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Osteopatia
 • Neurologia
 • Reumatologia
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Postępowanie fizjoterapeutyczne w zespole cieśni podbarkowej
 • Usprawnianie fizjoterapeutyczne po endoprotezoplatyce stawu biodrowego

Nagrody i wyróżnienia

 • .